Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

681 stemmen
Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

Door zijn blessure moesten we enkele weken geduld uitoefenen, maar het officiële debuut van Eden Hazard als speler van Real Madrid is sinds zaterdag een feit. In de thuiswedstrijd tegen Levante (3-2-overwinning) mocht de Rode Duivel een halfuurtje meespelen. En de eerste reacties van de Spaanse pers zijn alvast positief te noemen.


Bij AS is men er bijvoorbeeld al van overtuigd dat deze Hazard een grote meerwaarde kan vormen voor Real. "Eindelijk maakte de man van 100 miljoen zijn debuut en de Belg toonde meteen flitsen van wat hij kan bijbrengen. Twee keer was hij dicht bij een doelpunt en de samenwerking met James en Benzema was veelbelovend. Hij heeft iets speciaal en dat is wat Madrid nodig heeft."

Ook Marca is redelijk lovend, al benadrukt de krant wel dat zijn invalbeurt op een slecht moment viel. "Bernabeu ontving hem met een staande ovatie en hij antwoordde met een goede kans bij zijn eerste baltoetsen, Aitor kon een treffer nog maar net voorkomen. Hij viel ook in op het moment dat Levante de overhand nam, waardoor zijn bijdrage beperkt bleef. Maar wanneer hij in vorm is, kan de connectie met Benzema veel plezier opleveren in Madrid."

Bij El Mundo Deportivo, nochtans een vrij Barcelona-getind medium, is men zelfs enthousiaster. "Hij bracht meteen leven in het stadion en liet een serieuze glimp zien van waar hij allemaal toe in staat is. Hij wou echt scoren." Bij SPORT is men iets terughoudender en geeft men Hazard een 6 op 10. "De grote aanwinst speelde zijn eindelijk zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Bij zijn eerste actie kon Levante een doelpunt maar net vermijden."

Het slotwoord geven we aan El Desmarque. "Het was een goed debuut voor de Belg, die na zijn blessure wel nog aan zijn tempo moet werken."

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

Denkt u dat Hazard woensdag in de basis staat tegen PSG?

Meest recent

Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

12
12
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

18
18
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

60
60
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

164
164
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

440
440
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

106
106
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

63
63
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

78
78
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

230
230
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

343
343
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

179
179
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

277
277
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

108
108
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

206
206
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

336
336
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

604
604
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

77
77
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

231
231
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

107
107
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

124
124
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

55
55
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

548
548

Meer sportnieuws