Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

door
Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

Door zijn blessure moesten we enkele weken geduld uitoefenen, maar het officiële debuut van Eden Hazard als speler van Real Madrid is sinds zaterdag een feit. In de thuiswedstrijd tegen Levante (3-2-overwinning) mocht de Rode Duivel een halfuurtje meespelen. En de eerste reacties van de Spaanse pers zijn alvast positief te noemen.


Bij AS is men er bijvoorbeeld al van overtuigd dat deze Hazard een grote meerwaarde kan vormen voor Real. "Eindelijk maakte de man van 100 miljoen zijn debuut en de Belg toonde meteen flitsen van wat hij kan bijbrengen. Twee keer was hij dicht bij een doelpunt en de samenwerking met James en Benzema was veelbelovend. Hij heeft iets speciaal en dat is wat Madrid nodig heeft."

Ook Marca is redelijk lovend, al benadrukt de krant wel dat zijn invalbeurt op een slecht moment viel. "Bernabeu ontving hem met een staande ovatie en hij antwoordde met een goede kans bij zijn eerste baltoetsen, Aitor kon een treffer nog maar net voorkomen. Hij viel ook in op het moment dat Levante de overhand nam, waardoor zijn bijdrage beperkt bleef. Maar wanneer hij in vorm is, kan de connectie met Benzema veel plezier opleveren in Madrid."

Bij El Mundo Deportivo, nochtans een vrij Barcelona-getind medium, is men zelfs enthousiaster. "Hij bracht meteen leven in het stadion en liet een serieuze glimp zien van waar hij allemaal toe in staat is. Hij wou echt scoren." Bij SPORT is men iets terughoudender en geeft men Hazard een 6 op 10. "De grote aanwinst speelde zijn eindelijk zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Bij zijn eerste actie kon Levante een doelpunt maar net vermijden."

Het slotwoord geven we aan El Desmarque. "Het was een goed debuut voor de Belg, die na zijn blessure wel nog aan zijn tempo moet werken."

LEES OOK: De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

Denkt u dat Hazard woensdag in de basis staat tegen PSG?

Meest recent

STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

2
2
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

28
28
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

63
63
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

24
24
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

5
5
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

66
66
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

57
57
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

62
62
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

84
84
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

119
119
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

15
15
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

331
331
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

80
80
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

247
247
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

234
234
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

309
309
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

282
282
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

305
305
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

221
221
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

578
578
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

161
161
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

305
305
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

225
225
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

185
185

Meer sportnieuws