Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

door
Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

Door zijn blessure moesten we enkele weken geduld uitoefenen, maar het officiële debuut van Eden Hazard als speler van Real Madrid is sinds zaterdag een feit. In de thuiswedstrijd tegen Levante (3-2-overwinning) mocht de Rode Duivel een halfuurtje meespelen. En de eerste reacties van de Spaanse pers zijn alvast positief te noemen.


Bij AS is men er bijvoorbeeld al van overtuigd dat deze Hazard een grote meerwaarde kan vormen voor Real. "Eindelijk maakte de man van 100 miljoen zijn debuut en de Belg toonde meteen flitsen van wat hij kan bijbrengen. Twee keer was hij dicht bij een doelpunt en de samenwerking met James en Benzema was veelbelovend. Hij heeft iets speciaal en dat is wat Madrid nodig heeft."

Ook Marca is redelijk lovend, al benadrukt de krant wel dat zijn invalbeurt op een slecht moment viel. "Bernabeu ontving hem met een staande ovatie en hij antwoordde met een goede kans bij zijn eerste baltoetsen, Aitor kon een treffer nog maar net voorkomen. Hij viel ook in op het moment dat Levante de overhand nam, waardoor zijn bijdrage beperkt bleef. Maar wanneer hij in vorm is, kan de connectie met Benzema veel plezier opleveren in Madrid."

Bij El Mundo Deportivo, nochtans een vrij Barcelona-getind medium, is men zelfs enthousiaster. "Hij bracht meteen leven in het stadion en liet een serieuze glimp zien van waar hij allemaal toe in staat is. Hij wou echt scoren." Bij SPORT is men iets terughoudender en geeft men Hazard een 6 op 10. "De grote aanwinst speelde zijn eindelijk zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Bij zijn eerste actie kon Levante een doelpunt maar net vermijden."

Het slotwoord geven we aan El Desmarque. "Het was een goed debuut voor de Belg, die na zijn blessure wel nog aan zijn tempo moet werken."

LEES OOK: Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

Denkt u dat Hazard woensdag in de basis staat tegen PSG?

Meest recent

'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

7
7
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

11
11
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

37
37
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

192
192
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

44
44
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

21
21
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

152
152
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

28
28
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

132
132
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

142
142
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

147
147
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

174
174
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

334
334
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

225
225
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

332
332
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

236
236
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

238
238
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

182
182
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

151
151
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

363
363
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

203
203
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

181
181
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

399
399
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

715
715

Meer sportnieuws