Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

681 stemmen
Spaanse pers reageert op officieel debuut Hazard

Door zijn blessure moesten we enkele weken geduld uitoefenen, maar het officiële debuut van Eden Hazard als speler van Real Madrid is sinds zaterdag een feit. In de thuiswedstrijd tegen Levante (3-2-overwinning) mocht de Rode Duivel een halfuurtje meespelen. En de eerste reacties van de Spaanse pers zijn alvast positief te noemen.


Bij AS is men er bijvoorbeeld al van overtuigd dat deze Hazard een grote meerwaarde kan vormen voor Real. "Eindelijk maakte de man van 100 miljoen zijn debuut en de Belg toonde meteen flitsen van wat hij kan bijbrengen. Twee keer was hij dicht bij een doelpunt en de samenwerking met James en Benzema was veelbelovend. Hij heeft iets speciaal en dat is wat Madrid nodig heeft."

Ook Marca is redelijk lovend, al benadrukt de krant wel dat zijn invalbeurt op een slecht moment viel. "Bernabeu ontving hem met een staande ovatie en hij antwoordde met een goede kans bij zijn eerste baltoetsen, Aitor kon een treffer nog maar net voorkomen. Hij viel ook in op het moment dat Levante de overhand nam, waardoor zijn bijdrage beperkt bleef. Maar wanneer hij in vorm is, kan de connectie met Benzema veel plezier opleveren in Madrid."

Bij El Mundo Deportivo, nochtans een vrij Barcelona-getind medium, is men zelfs enthousiaster. "Hij bracht meteen leven in het stadion en liet een serieuze glimp zien van waar hij allemaal toe in staat is. Hij wou echt scoren." Bij SPORT is men iets terughoudender en geeft men Hazard een 6 op 10. "De grote aanwinst speelde zijn eindelijk zijn eerste wedstrijd van het seizoen. Bij zijn eerste actie kon Levante een doelpunt maar net vermijden."

Het slotwoord geven we aan El Desmarque. "Het was een goed debuut voor de Belg, die na zijn blessure wel nog aan zijn tempo moet werken."

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Denkt u dat Hazard woensdag in de basis staat tegen PSG?

Meest recent

‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

3
3
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

2
2
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

25
25
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

49
49
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

27
27
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

57
57
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

48
48
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

292
292
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

667
667
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

317
317
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

319
319
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

295
295
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

37
37
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

228
228
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

236
236
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

90
90
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

136
136
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

196
196
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

889
889
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

202
202
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

235
235
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

232
232

Meer sportnieuws