Tienkoppig Essevee pakt puntje mee uit Oostkanton

62
Tienkoppig Essevee pakt puntje mee uit Oostkanton

Zulte Waregem zet zijn ongeslagen reeks voorlopig voort, de manschappen van Dury zijn nu al vijf duels op een rij ongeslagen. Op bezoek bij Eupen nam Essevee met een man minder zelfs de voorsprong maar finaal moest het vrede nemen met één puntje.

Eupen begon zwak aan de competitie met nog maar twee puntjes. Eén daarvan werd wel behaald op het veld van Club Brugge, waar de Panda's knap 0-0 gelijk speelden.Vanavond wijzigde coach Benat zijn team op drie posities: nieuwkomer Peñaranda, Bautista en Koch begonnen aan de wedstrijd. Bij Essevee liep voorlopig alles gesmeerd: met een fraaie tien op twaalf veegden de manschappen van Dury de zwakke competitiestart weg. Zulte Waregem begon met exact dezelfde elf spelers die Antwerp versloegen.
Slaapverwekkende eerste helft in Oostkanton eindigt met een knaller
We zagen een rustige openingsfase aan de Kehrweg waarbij 
Peñaranda pas na een kwartier spelen het eerste schot op doel loste, zonder gevaar evenwel. Beide ploegen speelden voorlopig ondermaats en pas iets voorbij het halfuur zorgde Larin voor het eerste bezoekende gevaar, zijn schot was echter niet gekadreerd. Aan de overzijde probeerde Beck het met een lage schuiver, ook deze poging verdween niet tussen de palen. Het venijn van deze eerste helft zat echter in het slot: eerst kreeg Pletinckx rood na het neerhalen van de doorgebroken Bautista, de VAR draaide de strafschop echter terug aangezien de fout buiten de zestien meter gebeurde. Met tien man forceerde Zulte Waregem zowaar nog een voorsprong toen Larin in de vierde minuut van de blessuretijd raak kopte: 0-1. Een tienkoppig Essevee stond bij de rust op voorsprong.

Zulte Waregem staat met tien man op voorsprong in het Oostkanton.
Eupen maakt snel gelijk maar vergeet om door te drukken
Opvallende ingreep na de rust: Dury bracht met Humphreys, Sissako en Bruno meteen drie nieuwe namen op het veld. Bizarre ingreep voor een ploeg die maar met tien man staat(en op voorsprong). Eupen nam met een man meer na de rust het heft duidelijk in handen en iets voorbij het uur lukte het ook de gelijkmaker toen Bautista een voorzet van Milicevic met het hoofd in doel verlengde. De panda's gingen nu voluit op zoek naar de eerste seizoenszege maar Toyokawa vergat op twintig minuten van het einde om de trekker over te halen. Uiteindelijk hield Zulte Waregem met tien man stand en houdt het een puntje over aan de verre verplaatsing.
Scoreverloop:
0-1 (45+4') Larin
Bijzonderheid:
Pletinckx (Zulte Waregem) krijgt een rode kaart. (44')


LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Verdiend punt voor Essevee?

Meest recent

JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

0
0
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

3
3
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

2
2
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

61
61
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

22
22
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

32
32
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

16
16
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

167
167
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

90
90
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

43
43
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

75
75
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

65
65
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

149
149
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

40
40
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

48
48
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

751
751
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

171
171
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

72
72
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

38
38
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

40
40
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

69
69
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

50
50
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

72
72
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

79
79

Meer sportnieuws