Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

152 stemmen
Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

Waasland-Beveren leek op weg naar een quasi zekere zege op Stayen maar slikte in de slotminuut van de blessuretijd alsnog de gelijkmaker. Een serieuze domper voor coach Mercier en zijn manschappen die troosteloos laatste blijven.

Waasland-Beveren begon dramatisch aan het seizoen en totaliseerde nog maar één punt na zes speeldagen. Voor coach Mercier was het vanavond zijn eerste opdracht als T1 van de Waaslanders. Met onder meer doelman Jackers en aanvaller Milosevic koos hij voor een paar nieuwe namen in de basis. Brys deed het met een vertimmerd STVV voorlopig niet zo slecht met zeven punten, mits winst vanavond vonden de Kanaries aansluiting bij de subtop. In de basis van de thuisploeg stond met Garcia slechts één nieuwe naam, hij verving Wolke Janssens.
Waasland-Beveren domineert in wedstrijd zonder veel uitgespeelde kansen
Agyepong zorgde voor het eerste (bezoekende) doelgevaar, zijn schot ging echter ruim voorlangs. Het was een gezapige openingsfase op Stayen waarin beide ploegen elkaar vooral aftasten en niet tot uitgespeelde kansen kwamen. Iets voorbij het kwartier probeerde Badibanga het nog eens, hoog over het doel van Schmidt evenwel. Waasland-Beveren nam het meeste initiatief en kreeg ook een paar halve kansen, aan de overzijde creëerde STVV voorlopig niets in het eerste halfuur. De beste kans was nog voor Jubitana die doelman Schmidt met een afstandsschot tot een prima redding dwong. Halfweg stond het nog 0-0 in een wedstrijd die de bezoekers voorlopig domineerden.

STVV speelt in eigen huis voorlopig ondermaats tegen een degelijk Waasland-Beveren.
STVV houdt het beste voor het einde
Brys bracht na de rust Botaka in het veld voor Garcia. STVV begon ook het beste aan de tweede helft met een fraai schot van Acolatse, Jackers stond pal. Aan de overzijde was het op het uur wel raak toen Dierckx de bal keurig in de verste hoek legde: de verdiende 0-1 voor de bezoekers was een feit. De Kanaries hadden nauwelijks een reactie in huis en ontsnapten halfweg de tweede helft aan een dubbele achterstand toen Dierckx op doelman Schmidt besloot. In het slot zette de thuisploeg nog alles op alles om de gelijkmaker te forceren en in de vierde minuut van de blessuretijd trapte Teixeira de gelijkmaker nog heerlijk in de kruising. Een serieuze domper voor Waasland-Beveren
Scoreverloop:
0-1 (62') Dierckx, 1-1 (90+4') Teixeira

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

🚀

Verdiende Waasland-Beveren de zege?

Meest recent

Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

1
1
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

20
20
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

152
152
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

38
38
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

77
77
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

194
194
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

61
61
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

647
647
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

354
354
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

25
25
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

180
180
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

687
687
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

134
134
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

379
379
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

706
706
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

520
520
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

336
336
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

532
532
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

146
146
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

162
162
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

104
104
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

108
108
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

205
205
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

339
339

Meer sportnieuws