Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

152 stemmen
Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

Waasland-Beveren leek op weg naar een quasi zekere zege op Stayen maar slikte in de slotminuut van de blessuretijd alsnog de gelijkmaker. Een serieuze domper voor coach Mercier en zijn manschappen die troosteloos laatste blijven.

Waasland-Beveren begon dramatisch aan het seizoen en totaliseerde nog maar één punt na zes speeldagen. Voor coach Mercier was het vanavond zijn eerste opdracht als T1 van de Waaslanders. Met onder meer doelman Jackers en aanvaller Milosevic koos hij voor een paar nieuwe namen in de basis. Brys deed het met een vertimmerd STVV voorlopig niet zo slecht met zeven punten, mits winst vanavond vonden de Kanaries aansluiting bij de subtop. In de basis van de thuisploeg stond met Garcia slechts één nieuwe naam, hij verving Wolke Janssens.
Waasland-Beveren domineert in wedstrijd zonder veel uitgespeelde kansen
Agyepong zorgde voor het eerste (bezoekende) doelgevaar, zijn schot ging echter ruim voorlangs. Het was een gezapige openingsfase op Stayen waarin beide ploegen elkaar vooral aftasten en niet tot uitgespeelde kansen kwamen. Iets voorbij het kwartier probeerde Badibanga het nog eens, hoog over het doel van Schmidt evenwel. Waasland-Beveren nam het meeste initiatief en kreeg ook een paar halve kansen, aan de overzijde creëerde STVV voorlopig niets in het eerste halfuur. De beste kans was nog voor Jubitana die doelman Schmidt met een afstandsschot tot een prima redding dwong. Halfweg stond het nog 0-0 in een wedstrijd die de bezoekers voorlopig domineerden.

STVV speelt in eigen huis voorlopig ondermaats tegen een degelijk Waasland-Beveren.
STVV houdt het beste voor het einde
Brys bracht na de rust Botaka in het veld voor Garcia. STVV begon ook het beste aan de tweede helft met een fraai schot van Acolatse, Jackers stond pal. Aan de overzijde was het op het uur wel raak toen Dierckx de bal keurig in de verste hoek legde: de verdiende 0-1 voor de bezoekers was een feit. De Kanaries hadden nauwelijks een reactie in huis en ontsnapten halfweg de tweede helft aan een dubbele achterstand toen Dierckx op doelman Schmidt besloot. In het slot zette de thuisploeg nog alles op alles om de gelijkmaker te forceren en in de vierde minuut van de blessuretijd trapte Teixeira de gelijkmaker nog heerlijk in de kruising. Een serieuze domper voor Waasland-Beveren
Scoreverloop:
0-1 (62') Dierckx, 1-1 (90+4') Teixeira

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

🚀

Verdiende Waasland-Beveren de zege?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

80
80
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

72
72
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

67
67
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

31
31
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

112
112
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

112
112
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

422
422
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

156
156
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

318
318
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

940
940
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

34
34
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

940
940
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

451
451
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

828
828
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

593
593

Meer sportnieuws