Waasland-Beveren leek op weg naar een quasi zekere zege op Stayen maar slikte in de slotminuut van de blessuretijd alsnog de gelijkmaker. Een serieuze domper voor coach Mercier en zijn manschappen die troosteloos laatste blijven.
Waasland-Beveren domineert in wedstrijd zonder veel uitgespeelde kansen
Agyepong zorgde voor het eerste (bezoekende) doelgevaar, zijn schot ging echter ruim voorlangs. Het was een gezapige openingsfase op Stayen waarin beide ploegen elkaar vooral aftasten en niet tot uitgespeelde kansen kwamen. Iets voorbij het kwartier probeerde Badibanga het nog eens, hoog over het doel van Schmidt evenwel. Waasland-Beveren nam het meeste initiatief en kreeg ook een paar halve kansen, aan de overzijde creëerde STVV voorlopig niets in het eerste halfuur. De beste kans was nog voor Jubitana die doelman Schmidt met een afstandsschot tot een prima redding dwong. Halfweg stond het nog 0-0 in een wedstrijd die de bezoekers voorlopig domineerden.

STVV speelt in eigen huis voorlopig ondermaats tegen een degelijk Waasland-Beveren.
STVV houdt het beste voor het einde
Brys bracht na de rust Botaka in het veld voor Garcia. STVV begon ook het beste aan de tweede helft met een fraai schot van Acolatse, Jackers stond pal. Aan de overzijde was het op het uur wel raak toen Dierckx de bal keurig in de verste hoek legde: de verdiende 0-1 voor de bezoekers was een feit. De Kanaries hadden nauwelijks een reactie in huis en ontsnapten halfweg de tweede helft aan een dubbele achterstand toen Dierckx op doelman Schmidt besloot. In het slot zette de thuisploeg nog alles op alles om de gelijkmaker te forceren en in de vierde minuut van de blessuretijd trapte Teixeira de gelijkmaker nog heerlijk in de kruising. Een serieuze domper voor Waasland-Beveren
Scoreverloop:
0-1 (62') Dierckx, 1-1 (90+4') Teixeira
LEES OOK: Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo