Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

door
Waasland-Beveren laat in slotminuut eerste zege liggen op Stayen

Waasland-Beveren leek op weg naar een quasi zekere zege op Stayen maar slikte in de slotminuut van de blessuretijd alsnog de gelijkmaker. Een serieuze domper voor coach Mercier en zijn manschappen die troosteloos laatste blijven.

Waasland-Beveren begon dramatisch aan het seizoen en totaliseerde nog maar één punt na zes speeldagen. Voor coach Mercier was het vanavond zijn eerste opdracht als T1 van de Waaslanders. Met onder meer doelman Jackers en aanvaller Milosevic koos hij voor een paar nieuwe namen in de basis. Brys deed het met een vertimmerd STVV voorlopig niet zo slecht met zeven punten, mits winst vanavond vonden de Kanaries aansluiting bij de subtop. In de basis van de thuisploeg stond met Garcia slechts één nieuwe naam, hij verving Wolke Janssens.
Waasland-Beveren domineert in wedstrijd zonder veel uitgespeelde kansen
Agyepong zorgde voor het eerste (bezoekende) doelgevaar, zijn schot ging echter ruim voorlangs. Het was een gezapige openingsfase op Stayen waarin beide ploegen elkaar vooral aftasten en niet tot uitgespeelde kansen kwamen. Iets voorbij het kwartier probeerde Badibanga het nog eens, hoog over het doel van Schmidt evenwel. Waasland-Beveren nam het meeste initiatief en kreeg ook een paar halve kansen, aan de overzijde creëerde STVV voorlopig niets in het eerste halfuur. De beste kans was nog voor Jubitana die doelman Schmidt met een afstandsschot tot een prima redding dwong. Halfweg stond het nog 0-0 in een wedstrijd die de bezoekers voorlopig domineerden.

STVV speelt in eigen huis voorlopig ondermaats tegen een degelijk Waasland-Beveren.
STVV houdt het beste voor het einde
Brys bracht na de rust Botaka in het veld voor Garcia. STVV begon ook het beste aan de tweede helft met een fraai schot van Acolatse, Jackers stond pal. Aan de overzijde was het op het uur wel raak toen Dierckx de bal keurig in de verste hoek legde: de verdiende 0-1 voor de bezoekers was een feit. De Kanaries hadden nauwelijks een reactie in huis en ontsnapten halfweg de tweede helft aan een dubbele achterstand toen Dierckx op doelman Schmidt besloot. In het slot zette de thuisploeg nog alles op alles om de gelijkmaker te forceren en in de vierde minuut van de blessuretijd trapte Teixeira de gelijkmaker nog heerlijk in de kruising. Een serieuze domper voor Waasland-Beveren
Scoreverloop:
0-1 (62') Dierckx, 1-1 (90+4') Teixeira

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Verdiende Waasland-Beveren de zege?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

37
37
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

17
17
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

362
362
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

36
36
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

43
43
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

256
256
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

309
309
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

351
351
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

134
134
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

299
299
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

708
708
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

287
287
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

158
158

Meer sportnieuws