TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren is aan een enorme opmars bezig bij RSC Anderlecht en schopte het afgelopen week zelfs tot Rode Duivel. Dat is uiteraard niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte enkele dagen geleden bekend dat Southampton interesse toont. De Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat de spelmaker een 'transferprioriteit' is voor de Saints. De kans dat Anderlecht hem op korte termijn zal laten gaan is echter bijzonder klein.

Paars-Wit zou zich bovendien gaan versterken met het Noorse talent Kristian Arnstad. De youngster is in eerste instantie een versterking voor de beloften, maar zou ook regelmatig met de eerste ploeg mogen meetrainen. Makelaar Mino Raiola sluit een verlengd verblijf van Philippe Sandler dan weer niet uit, de verdediger wordt momenteel gehuurd van Manchester City.

Club Brugge wou zich op de laatste dag van de transfermarkt versterken met Liverpool-aanvaller Ryan Kent, maar de 22-jarige Engelsman koos uiteindelijk voor Glasgow Rangers. En daar zat coach Steven Gerrard voor iets tussen. "Ik stond klaar om naar Brugge af te reizen. Ik was al ingecheckt en zat in de vertrekhal van de luchthaven te wachten op mijn vlucht. Toen kreeg ik plots telefoon van Gerrard die zei dat ik absoluut niet mocht vertrekken", vertelt Kent bij Tribal Football.

BUITENLAND
Dries Mertens zit in zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli en volgens diverse Italiaanse media wil de club momenteel niet verlengen. De Rode Duivel laat aan Corriere della Serra weten dat hij momenteel vol op zijn huidige werkgever gefocust is, maar houdt zijn opties wel open. "Als een andere Italiaanse club zou bellen? Dan moet je de opties overlopen en een beslissing nemen", klonk het zelfs.

Mario Mandzukic zou op korte termijn vertrekken bij Juventus waar hij momenteel op overschot is. Nadat een transfer richting Qatar niet doorging, zou de Kroaat nu op weg zijn naar de MLS. Volgens Sky Italia zouden de onderhandelingen met Los Angeles FC goed opschieten. Wanneer de transfer precies plaatsvindt is niet bekend, de Amerikaanse competitie nadert immers al haar ontknoping.

Volgens het Britse Daily Mail wordt Wilfried Zaha, de uitblinker van Crystal Palace, een nieuwe cliënt van Mino Raiola. Daarmee zou de Ivoriaan komende winter een toptransfer willen afdwingen. Raiola heeft alvast goede contacten bij Manchester United en die club toonde afgelopen zomer al interesse in Zaha.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Denkt u dat Mertens volgend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

1
1
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

11
11
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

238
238
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

60
60
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

114
114
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

112
112
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

142
142
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

108
108
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

71
71
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

48
48
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

87
87
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

339
339
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

194
194
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

290
290
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

131
131
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

204
204
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

609
609
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

236
236
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

430
430
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

334
334
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

471
471

Meer sportnieuws