TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

317 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren is aan een enorme opmars bezig bij RSC Anderlecht en schopte het afgelopen week zelfs tot Rode Duivel. Dat is uiteraard niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte enkele dagen geleden bekend dat Southampton interesse toont. De Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat de spelmaker een 'transferprioriteit' is voor de Saints. De kans dat Anderlecht hem op korte termijn zal laten gaan is echter bijzonder klein.

Paars-Wit zou zich bovendien gaan versterken met het Noorse talent Kristian Arnstad. De youngster is in eerste instantie een versterking voor de beloften, maar zou ook regelmatig met de eerste ploeg mogen meetrainen. Makelaar Mino Raiola sluit een verlengd verblijf van Philippe Sandler dan weer niet uit, de verdediger wordt momenteel gehuurd van Manchester City.

Club Brugge wou zich op de laatste dag van de transfermarkt versterken met Liverpool-aanvaller Ryan Kent, maar de 22-jarige Engelsman koos uiteindelijk voor Glasgow Rangers. En daar zat coach Steven Gerrard voor iets tussen. "Ik stond klaar om naar Brugge af te reizen. Ik was al ingecheckt en zat in de vertrekhal van de luchthaven te wachten op mijn vlucht. Toen kreeg ik plots telefoon van Gerrard die zei dat ik absoluut niet mocht vertrekken", vertelt Kent bij Tribal Football.

BUITENLAND
Dries Mertens zit in zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli en volgens diverse Italiaanse media wil de club momenteel niet verlengen. De Rode Duivel laat aan Corriere della Serra weten dat hij momenteel vol op zijn huidige werkgever gefocust is, maar houdt zijn opties wel open. "Als een andere Italiaanse club zou bellen? Dan moet je de opties overlopen en een beslissing nemen", klonk het zelfs.

Mario Mandzukic zou op korte termijn vertrekken bij Juventus waar hij momenteel op overschot is. Nadat een transfer richting Qatar niet doorging, zou de Kroaat nu op weg zijn naar de MLS. Volgens Sky Italia zouden de onderhandelingen met Los Angeles FC goed opschieten. Wanneer de transfer precies plaatsvindt is niet bekend, de Amerikaanse competitie nadert immers al haar ontknoping.

Volgens het Britse Daily Mail wordt Wilfried Zaha, de uitblinker van Crystal Palace, een nieuwe cliënt van Mino Raiola. Daarmee zou de Ivoriaan komende winter een toptransfer willen afdwingen. Raiola heeft alvast goede contacten bij Manchester United en die club toonde afgelopen zomer al interesse in Zaha.

LEES OOK: Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Denkt u dat Mertens volgend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

13
13
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

64
64
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

176
176
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

123
123
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

86
86
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

47
47
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

165
165
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

171
171
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

36
36
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

103
103
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

234
234
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

133
133
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

318
318
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

90
90
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

493
493
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

468
468
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

326
326
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

89
89
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

171
171
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

842
842
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

45
45
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

134
134
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

32
32
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

108
108

Meer sportnieuws