TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren is aan een enorme opmars bezig bij RSC Anderlecht en schopte het afgelopen week zelfs tot Rode Duivel. Dat is uiteraard niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte enkele dagen geleden bekend dat Southampton interesse toont. De Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat de spelmaker een 'transferprioriteit' is voor de Saints. De kans dat Anderlecht hem op korte termijn zal laten gaan is echter bijzonder klein.

Paars-Wit zou zich bovendien gaan versterken met het Noorse talent Kristian Arnstad. De youngster is in eerste instantie een versterking voor de beloften, maar zou ook regelmatig met de eerste ploeg mogen meetrainen. Makelaar Mino Raiola sluit een verlengd verblijf van Philippe Sandler dan weer niet uit, de verdediger wordt momenteel gehuurd van Manchester City.

Club Brugge wou zich op de laatste dag van de transfermarkt versterken met Liverpool-aanvaller Ryan Kent, maar de 22-jarige Engelsman koos uiteindelijk voor Glasgow Rangers. En daar zat coach Steven Gerrard voor iets tussen. "Ik stond klaar om naar Brugge af te reizen. Ik was al ingecheckt en zat in de vertrekhal van de luchthaven te wachten op mijn vlucht. Toen kreeg ik plots telefoon van Gerrard die zei dat ik absoluut niet mocht vertrekken", vertelt Kent bij Tribal Football.

BUITENLAND
Dries Mertens zit in zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli en volgens diverse Italiaanse media wil de club momenteel niet verlengen. De Rode Duivel laat aan Corriere della Serra weten dat hij momenteel vol op zijn huidige werkgever gefocust is, maar houdt zijn opties wel open. "Als een andere Italiaanse club zou bellen? Dan moet je de opties overlopen en een beslissing nemen", klonk het zelfs.

Mario Mandzukic zou op korte termijn vertrekken bij Juventus waar hij momenteel op overschot is. Nadat een transfer richting Qatar niet doorging, zou de Kroaat nu op weg zijn naar de MLS. Volgens Sky Italia zouden de onderhandelingen met Los Angeles FC goed opschieten. Wanneer de transfer precies plaatsvindt is niet bekend, de Amerikaanse competitie nadert immers al haar ontknoping.

Volgens het Britse Daily Mail wordt Wilfried Zaha, de uitblinker van Crystal Palace, een nieuwe cliënt van Mino Raiola. Daarmee zou de Ivoriaan komende winter een toptransfer willen afdwingen. Raiola heeft alvast goede contacten bij Manchester United en die club toonde afgelopen zomer al interesse in Zaha.

LEES OOK: KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

Denkt u dat Mertens volgend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

203
203
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

29
29
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

111
111
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

779
779
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

70
70
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

31
31
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

54
54
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

520
520
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

387
387
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1088
1088
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

347
347
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

37
37
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

185
185
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

482
482
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

320
320
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

826
826
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

237
237
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

629
629
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

106
106
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

613
613
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

765
765
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

681
681
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

129
129

Meer sportnieuws