TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

317 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren is aan een enorme opmars bezig bij RSC Anderlecht en schopte het afgelopen week zelfs tot Rode Duivel. Dat is uiteraard niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte enkele dagen geleden bekend dat Southampton interesse toont. De Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat de spelmaker een 'transferprioriteit' is voor de Saints. De kans dat Anderlecht hem op korte termijn zal laten gaan is echter bijzonder klein.

Paars-Wit zou zich bovendien gaan versterken met het Noorse talent Kristian Arnstad. De youngster is in eerste instantie een versterking voor de beloften, maar zou ook regelmatig met de eerste ploeg mogen meetrainen. Makelaar Mino Raiola sluit een verlengd verblijf van Philippe Sandler dan weer niet uit, de verdediger wordt momenteel gehuurd van Manchester City.

Club Brugge wou zich op de laatste dag van de transfermarkt versterken met Liverpool-aanvaller Ryan Kent, maar de 22-jarige Engelsman koos uiteindelijk voor Glasgow Rangers. En daar zat coach Steven Gerrard voor iets tussen. "Ik stond klaar om naar Brugge af te reizen. Ik was al ingecheckt en zat in de vertrekhal van de luchthaven te wachten op mijn vlucht. Toen kreeg ik plots telefoon van Gerrard die zei dat ik absoluut niet mocht vertrekken", vertelt Kent bij Tribal Football.

BUITENLAND
Dries Mertens zit in zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli en volgens diverse Italiaanse media wil de club momenteel niet verlengen. De Rode Duivel laat aan Corriere della Serra weten dat hij momenteel vol op zijn huidige werkgever gefocust is, maar houdt zijn opties wel open. "Als een andere Italiaanse club zou bellen? Dan moet je de opties overlopen en een beslissing nemen", klonk het zelfs.

Mario Mandzukic zou op korte termijn vertrekken bij Juventus waar hij momenteel op overschot is. Nadat een transfer richting Qatar niet doorging, zou de Kroaat nu op weg zijn naar de MLS. Volgens Sky Italia zouden de onderhandelingen met Los Angeles FC goed opschieten. Wanneer de transfer precies plaatsvindt is niet bekend, de Amerikaanse competitie nadert immers al haar ontknoping.

Volgens het Britse Daily Mail wordt Wilfried Zaha, de uitblinker van Crystal Palace, een nieuwe cliënt van Mino Raiola. Daarmee zou de Ivoriaan komende winter een toptransfer willen afdwingen. Raiola heeft alvast goede contacten bij Manchester United en die club toonde afgelopen zomer al interesse in Zaha.

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Denkt u dat Mertens volgend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

15
15
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

265
265
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

222
222
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

287
287
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

30
30
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

177
177
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

38
38
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

28
28
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

492
492
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

451
451
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

120
120
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

348
348
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

392
392
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

142
142
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

690
690
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

287
287
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

322
322
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

301
301
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65

Meer sportnieuws