TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

317 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren transferprioriteit, Gerrard zit Club Brugge dwars'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Yari Verschaeren is aan een enorme opmars bezig bij RSC Anderlecht en schopte het afgelopen week zelfs tot Rode Duivel. Dat is uiteraard niet onopgemerkt gebleven. Zo geraakte enkele dagen geleden bekend dat Southampton interesse toont. De Daily Mail gaat zelfs nog een stapje verder en stelt dat de spelmaker een 'transferprioriteit' is voor de Saints. De kans dat Anderlecht hem op korte termijn zal laten gaan is echter bijzonder klein.

Paars-Wit zou zich bovendien gaan versterken met het Noorse talent Kristian Arnstad. De youngster is in eerste instantie een versterking voor de beloften, maar zou ook regelmatig met de eerste ploeg mogen meetrainen. Makelaar Mino Raiola sluit een verlengd verblijf van Philippe Sandler dan weer niet uit, de verdediger wordt momenteel gehuurd van Manchester City.

Club Brugge wou zich op de laatste dag van de transfermarkt versterken met Liverpool-aanvaller Ryan Kent, maar de 22-jarige Engelsman koos uiteindelijk voor Glasgow Rangers. En daar zat coach Steven Gerrard voor iets tussen. "Ik stond klaar om naar Brugge af te reizen. Ik was al ingecheckt en zat in de vertrekhal van de luchthaven te wachten op mijn vlucht. Toen kreeg ik plots telefoon van Gerrard die zei dat ik absoluut niet mocht vertrekken", vertelt Kent bij Tribal Football.

BUITENLAND
Dries Mertens zit in zijn laatste contractjaar bij SSC Napoli en volgens diverse Italiaanse media wil de club momenteel niet verlengen. De Rode Duivel laat aan Corriere della Serra weten dat hij momenteel vol op zijn huidige werkgever gefocust is, maar houdt zijn opties wel open. "Als een andere Italiaanse club zou bellen? Dan moet je de opties overlopen en een beslissing nemen", klonk het zelfs.

Mario Mandzukic zou op korte termijn vertrekken bij Juventus waar hij momenteel op overschot is. Nadat een transfer richting Qatar niet doorging, zou de Kroaat nu op weg zijn naar de MLS. Volgens Sky Italia zouden de onderhandelingen met Los Angeles FC goed opschieten. Wanneer de transfer precies plaatsvindt is niet bekend, de Amerikaanse competitie nadert immers al haar ontknoping.

Volgens het Britse Daily Mail wordt Wilfried Zaha, de uitblinker van Crystal Palace, een nieuwe cliënt van Mino Raiola. Daarmee zou de Ivoriaan komende winter een toptransfer willen afdwingen. Raiola heeft alvast goede contacten bij Manchester United en die club toonde afgelopen zomer al interesse in Zaha.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Denkt u dat Mertens volgend seizoen nog voor Napoli speelt?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

41
41
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

122
122
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

79
79
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

61
61
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

169
169
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

534
534
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

80
80
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

225
225
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

139
139
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

75
75
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

69
69
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

199
199
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

679
679
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

55
55
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

454
454
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

465
465
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

575
575
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1122
1122
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

573
573
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

116
116
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

156
156
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

124
124
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

175
175

Meer sportnieuws