Neres bevestigt: 'Ja, er was interesse en ik moest een keuze maken'

111 stemmen
Neres bevestigt: 'Ja, er was interesse en ik moest een keuze maken'

Frenkie de Jong vertrok in de voorbije transferperiode van Ajax naar FC Barcelona en Matthijs de Ligt ging naar Juventus. Ook David Neres stond er goed op bij verschillende Europese grootmachten en de buitenspeler moest dus een belangrijke keuze maken. Hij werd gelinkt aan onder meer Manchester United, Everton, Atlético Madrid en Paris Saint-Germain.


In gesprek met AT5 vertelt hij nu: "Er was interesse. Zo concreet dat ik een keuze moest maken? Ja, ik moest knopen doorhakken: zou ik blijven of niet?" De international van het Braziliaanse nationale team, die onlangs nog in actie kwam in de interland tegen Peru (0-1-verlies) opteerde toch maar voor een langer verblijf in de Johan Cruijff ArenA: "De tijd was nog niet rijp om weg te gaan bij Ajax."

Ook in de winterstop was er al concrete interesse voor Neres: het Chinese Guangzhou Evergrande bood meer dan 40 miljoen euro voor zijn diensten... "Ik wilde op het veld staan, net als elke andere speler. Er kwam een grote aanbieding binnen, ik kon veel geld verdienen. Ik twijfelde even, maar ik ben blij dat ik ben gebleven."

LEES OOK: ‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

Is dit zijn laatste seizoen bij Ajax?

Meest recent

Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

3
3
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

30
30
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

23
23
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

170
170
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

127
127
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

96
96
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

66
66
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

60
60
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

21
21
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

118
118
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

155
155
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

31
31
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

104
104
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

322
322
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

319
319
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

210
210
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

64
64
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

67
67
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

140
140
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

275
275
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

202
202
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

93
93
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

68
68
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

78
78
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

692
692

Meer sportnieuws