Voorzitter KVO haalt nog eens uit naar Lombaerts: "Niet te begrijpen"

821
Voorzitter KVO haalt nog eens uit naar Lombaerts:

KV Oostende heeft met een 10 op 18 een goede start genomen dit seizoen en voorlopig staat het op een aardige zevende plaats in het klassement, met evenveel punten als landskampioen KRC Genk en AA Gent. De resultaten zijn dus goed, maar de zorgen van de kustploeg zijn nog steeds geen verleden tijd. Zo blijft de financiële situatie precair, onder meer omdat KVO alweer niet verlost raakte van het zware contract van Nicolas Lombaerts, die ondertussen in de B-kern verkommert.


"Ik steek niet weg: we hadden toch graag een speler verkocht. Geld gemaakt van Fernando Canesin die zelf ook wel een nieuwe uitdaging wilde aangaan. En van het loon van Nicolas Lombaerts, prijs niet in verhouding tot kwaliteit, afgeraakt. We hebben geprobeerd om zijn contract af te kopen (300.000 euro geboden, red.), maar Nicolas wilde dat niet en traint nu met de B-kern. Niet te begrijpen, dat je op die manier je carrière wil afsluiten", toont voorzitter Dierckens zich scherp in Krant van West-Vlaanderen.

"Aandringen had geen zin, Nicolas zal altijd zijn goesting doen. Voor Canesin hadden we een concrete aanbieding uit Brazilië, misschien waren we daar achteraf gezien beter op ingegaan, maar het bod leek ons toen niet toereikend. Gesteld dat hij én zijn vrouw hadden ingestemd. Eerlijk: dat wil nu zeggen dat we dezer dagen opnieuw moeten budgetteren. Ik ga mij eens twee dagen afzonderen en bekijken waar we kunnen besparen. Maar wees gerust: we blijven blij wedstrijdpremies te kunnen uitbetalen."

LEES OOK: Marc Coucke onthult: plots berichten met grote WK-ster

Heb je begrip dat Lombaerts zijn contract voor dat bedrag niet wou ontbinden?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

0
0
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

48
48
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

43
43
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

86
86
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

137
137
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

77
77
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

81
81
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

98
98
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

91
91
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

66
66
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

35
35
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

166
166
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

110
110
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

54
54
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

27
27
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

278
278
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

75
75
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

104
104
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

72
72

Meer sportnieuws