KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

344 stemmen
KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

KRC Genk mag na het veroveren van de landstitel dit seizoen aantreden in de groepsfase van de Champions League, voor de derde keer in de clubgeschiedenis. De vorige keren gebeurde dat in de seizoenen 2002/03 en 2011/12, maar grote successen werden dat niet. Genk kon immers nog nooit een match winnen en sloot zijn campagnes af met respectievelijk vier punten en drie punten.


Dit seizoen willen de Limburgers beter doen, maar evident wordt dat niet. Met titelverdediger Liverpool, Napoli en RB Salzburg als tegenstanders kreeg het immers een pittige loting. Maar Genk kan straks wel massaal rekenen op de steun van zijn publiek.

"Vanochtend om 10u stipt gingen de laatste 1.000 CL-abonnementen in vrije verkoop. Het was koppenlopen in de ticketshop en ook online ging de verkoop ongelooflijk snel! Om 12u25 waren alle tickets de deur uit", laat Genk immers weten. "We zijn straks met 20.000 supporters voor drie onvergetelijke voetbalavonden: 17.000 KRC Genk supporters verdeeld over 15.000 tribuneplaatsen (14.000 plaatsen werden gekocht door bestaande abonnees, de 1.000 laatste plaatsen werden vandaag verkocht in vrije verkoop) en 2.000 bestaande KRC Genk business seathouders. Van de overige 3.000 plaatsen gaan er 1.000 naar de tegenstander en 2.000 naar UEFA en haar partners."

De eerste thuismatch van Genk staat op 2 oktober gepland, wanneer Napoli op bezoek komt in de Luminus Arena. Genk opent zijn campagne volgende dinsdag met een verplaatsing naar Salzburg.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Zal Genk deze keer wel een wedstrijd winnen?

Meest recent

Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

0
0
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

24
24
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

43
43
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

90
90
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

65
65
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

50
50
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

100
100
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

136
136
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

98
98
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

213
213
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

395
395
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

275
275
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

129
129
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

30
30
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

156
156
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

768
768
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

220
220
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

129
129
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

431
431
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

361
361

Meer sportnieuws