KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

344 stemmen
KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

KRC Genk mag na het veroveren van de landstitel dit seizoen aantreden in de groepsfase van de Champions League, voor de derde keer in de clubgeschiedenis. De vorige keren gebeurde dat in de seizoenen 2002/03 en 2011/12, maar grote successen werden dat niet. Genk kon immers nog nooit een match winnen en sloot zijn campagnes af met respectievelijk vier punten en drie punten.


Dit seizoen willen de Limburgers beter doen, maar evident wordt dat niet. Met titelverdediger Liverpool, Napoli en RB Salzburg als tegenstanders kreeg het immers een pittige loting. Maar Genk kan straks wel massaal rekenen op de steun van zijn publiek.

"Vanochtend om 10u stipt gingen de laatste 1.000 CL-abonnementen in vrije verkoop. Het was koppenlopen in de ticketshop en ook online ging de verkoop ongelooflijk snel! Om 12u25 waren alle tickets de deur uit", laat Genk immers weten. "We zijn straks met 20.000 supporters voor drie onvergetelijke voetbalavonden: 17.000 KRC Genk supporters verdeeld over 15.000 tribuneplaatsen (14.000 plaatsen werden gekocht door bestaande abonnees, de 1.000 laatste plaatsen werden vandaag verkocht in vrije verkoop) en 2.000 bestaande KRC Genk business seathouders. Van de overige 3.000 plaatsen gaan er 1.000 naar de tegenstander en 2.000 naar UEFA en haar partners."

De eerste thuismatch van Genk staat op 2 oktober gepland, wanneer Napoli op bezoek komt in de Luminus Arena. Genk opent zijn campagne volgende dinsdag met een verplaatsing naar Salzburg.

LEES OOK: KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

Zal Genk deze keer wel een wedstrijd winnen?

Meest recent

De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

80
80
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

20
20
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

193
193
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

150
150
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

495
495
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

258
258
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

423
423
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

291
291
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

115
115
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

555
555
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

235
235
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

152
152
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

29
29
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

134
134
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

535
535
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

74
74
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

238
238
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

244
244
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

109
109
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

165
165
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

339
339
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

134
134
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

250
250

Meer sportnieuws