KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

door
KRC Genk krijgt grote opsteker voor de Champions League

KRC Genk mag na het veroveren van de landstitel dit seizoen aantreden in de groepsfase van de Champions League, voor de derde keer in de clubgeschiedenis. De vorige keren gebeurde dat in de seizoenen 2002/03 en 2011/12, maar grote successen werden dat niet. Genk kon immers nog nooit een match winnen en sloot zijn campagnes af met respectievelijk vier punten en drie punten.


Dit seizoen willen de Limburgers beter doen, maar evident wordt dat niet. Met titelverdediger Liverpool, Napoli en RB Salzburg als tegenstanders kreeg het immers een pittige loting. Maar Genk kan straks wel massaal rekenen op de steun van zijn publiek.

"Vanochtend om 10u stipt gingen de laatste 1.000 CL-abonnementen in vrije verkoop. Het was koppenlopen in de ticketshop en ook online ging de verkoop ongelooflijk snel! Om 12u25 waren alle tickets de deur uit", laat Genk immers weten. "We zijn straks met 20.000 supporters voor drie onvergetelijke voetbalavonden: 17.000 KRC Genk supporters verdeeld over 15.000 tribuneplaatsen (14.000 plaatsen werden gekocht door bestaande abonnees, de 1.000 laatste plaatsen werden vandaag verkocht in vrije verkoop) en 2.000 bestaande KRC Genk business seathouders. Van de overige 3.000 plaatsen gaan er 1.000 naar de tegenstander en 2.000 naar UEFA en haar partners."

De eerste thuismatch van Genk staat op 2 oktober gepland, wanneer Napoli op bezoek komt in de Luminus Arena. Genk opent zijn campagne volgende dinsdag met een verplaatsing naar Salzburg.

LEES OOK: Bayern-sterren trekken grote ogen: 'geheim wapen' Kompany onthuld

Zal Genk deze keer wel een wedstrijd winnen?

Meest recent

Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

31
31
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

39
39
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

124
124
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

173
173
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

54
54
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

336
336
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

90
90
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

370
370
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

166
166
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

299
299
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

479
479
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

210
210
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

147
147
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

257
257
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

390
390
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

65
65
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

374
374
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

183
183
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

201
201
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

110
110
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

269
269
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

111
111
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

213
213

Meer sportnieuws