'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

door
'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

FC Barcelona begon vorige week aan zijn seizoen met een verrassende nederlaag op het veld van Athletic Bilbao. Het heeft zondag tegen Real Betis dus wat recht te zetten, maar dat zal allesbehalve evident worden. In aanvallend opzicht trekt Barça immers onthoofd naar de confrontatie met de ploeg uit Sevilla.

Net als vorige week kan het immers niet rekenen op Lionel Messi. De Argentijnse vedette is nog niet hersteld van zijn blessure. Daarnaast zijn echter ook nog eens Luis Suarez en Ousmane Dembélé out, waardoor Antoine Griezmann als enige volwaardige aanvaller overblijft. Ernesto Valverde moet daardoor teruggrijpen naar jeugd en pakt uit met een grote verrassing. Zo maakt de amper 16-jarige Ansu Fati deel uit van de wedstrijdkern.

UPDATE 12/09

FC Barcelona lijkt het nog een hele tijd zonder Lionel Messi te moeten stellen. Dat stelt althans de Italiaanse journalist Tancredi Palmeri. Volgens hem zou de Argentijn pas terugkeren na de volgende interlandbreak in oktober. Dat zou willen zeggen dat we Messi niet in actie zullen zien in de Champions League, althans al zeker de eerste twee wedstrijden niet.

Bovendien zou hij dan al zo’n twee maanden buiten strijd zijn, waardoor hij daarna ook nog tijd zal nodig hebben om opnieuw volledig fit te geraken. Enkel wanneer Barça er na twee speeldagen slecht zou voorstaan in de CL, zou het de terugkeer van Messi willen vervroegen.

LEES OOK: Messi geeft heel verrassend toekomstplan prijs

Ze moeten hem alle tijd gunnen om te recuperen...

Meest recent

'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

6
6
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

83
83
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

33
33
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

14
14
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

98
98
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

45
45
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

48
48
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

74
74
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

34
34
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

187
187
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

223
223
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

215
215
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

176
176
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

287
287
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

299
299
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

388
388
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

688
688
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

486
486
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

118
118
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

194
194
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

369
369
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

305
305
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

315
315
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

191
191

Meer sportnieuws