'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

door
'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

FC Barcelona begon vorige week aan zijn seizoen met een verrassende nederlaag op het veld van Athletic Bilbao. Het heeft zondag tegen Real Betis dus wat recht te zetten, maar dat zal allesbehalve evident worden. In aanvallend opzicht trekt Barça immers onthoofd naar de confrontatie met de ploeg uit Sevilla.

Net als vorige week kan het immers niet rekenen op Lionel Messi. De Argentijnse vedette is nog niet hersteld van zijn blessure. Daarnaast zijn echter ook nog eens Luis Suarez en Ousmane Dembélé out, waardoor Antoine Griezmann als enige volwaardige aanvaller overblijft. Ernesto Valverde moet daardoor teruggrijpen naar jeugd en pakt uit met een grote verrassing. Zo maakt de amper 16-jarige Ansu Fati deel uit van de wedstrijdkern.

UPDATE 12/09

FC Barcelona lijkt het nog een hele tijd zonder Lionel Messi te moeten stellen. Dat stelt althans de Italiaanse journalist Tancredi Palmeri. Volgens hem zou de Argentijn pas terugkeren na de volgende interlandbreak in oktober. Dat zou willen zeggen dat we Messi niet in actie zullen zien in de Champions League, althans al zeker de eerste twee wedstrijden niet.

Bovendien zou hij dan al zo’n twee maanden buiten strijd zijn, waardoor hij daarna ook nog tijd zal nodig hebben om opnieuw volledig fit te geraken. Enkel wanneer Barça er na twee speeldagen slecht zou voorstaan in de CL, zou het de terugkeer van Messi willen vervroegen.

LEES OOK: 'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Ze moeten hem alle tijd gunnen om te recuperen...

Meest recent

Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

2
2
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

10
10
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

17
17
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

67
67
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

110
110
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

58
58
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

93
93
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

255
255
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

249
249
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

86
86
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

149
149
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

263
263
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

128
128
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

111
111
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

143
143
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

479
479
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

96
96
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

577
577
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

894
894
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

139
139
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

457
457
Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Vincent Kompany leverde tot dusver uitstekend werk als hoofdcoach van Bayern München. En hij is ...

353
353
'Club Brugge is dure speler beu: genadeschot in de maak'

Hij kwam als een dure versterking, maar het is stilaan vooral ergernis. Bij Club Brugge is het ...

683
683
'Dilemma Garcia: vaste waarde Duivels moet optater vrezen'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

450
450
Doelman vh Jaar: Coosemans onthult zijn grootste uitdagers

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

126
126

Meer sportnieuws