'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

1133 stemmen
'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

FC Barcelona begon vorige week aan zijn seizoen met een verrassende nederlaag op het veld van Athletic Bilbao. Het heeft zondag tegen Real Betis dus wat recht te zetten, maar dat zal allesbehalve evident worden. In aanvallend opzicht trekt Barça immers onthoofd naar de confrontatie met de ploeg uit Sevilla.

Net als vorige week kan het immers niet rekenen op Lionel Messi. De Argentijnse vedette is nog niet hersteld van zijn blessure. Daarnaast zijn echter ook nog eens Luis Suarez en Ousmane Dembélé out, waardoor Antoine Griezmann als enige volwaardige aanvaller overblijft. Ernesto Valverde moet daardoor teruggrijpen naar jeugd en pakt uit met een grote verrassing. Zo maakt de amper 16-jarige Ansu Fati deel uit van de wedstrijdkern.

UPDATE 12/09

FC Barcelona lijkt het nog een hele tijd zonder Lionel Messi te moeten stellen. Dat stelt althans de Italiaanse journalist Tancredi Palmeri. Volgens hem zou de Argentijn pas terugkeren na de volgende interlandbreak in oktober. Dat zou willen zeggen dat we Messi niet in actie zullen zien in de Champions League, althans al zeker de eerste twee wedstrijden niet.

Bovendien zou hij dan al zo’n twee maanden buiten strijd zijn, waardoor hij daarna ook nog tijd zal nodig hebben om opnieuw volledig fit te geraken. Enkel wanneer Barça er na twee speeldagen slecht zou voorstaan in de CL, zou het de terugkeer van Messi willen vervroegen.

LEES OOK: Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Ze moeten hem alle tijd gunnen om te recuperen...

Meest recent

Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

8
8
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

360
360
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

65
65
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

98
98
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

205
205
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

52
52
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

327
327
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

78
78
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

157
157
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

90
90
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

62
62
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

216
216
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

63
63
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

193
193
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

165
165
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

39
39
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

60
60
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

69
69
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

422
422
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

209
209
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

61
61
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

287
287
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173

Meer sportnieuws