'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

door
'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

FC Barcelona begon vorige week aan zijn seizoen met een verrassende nederlaag op het veld van Athletic Bilbao. Het heeft zondag tegen Real Betis dus wat recht te zetten, maar dat zal allesbehalve evident worden. In aanvallend opzicht trekt Barça immers onthoofd naar de confrontatie met de ploeg uit Sevilla.

Net als vorige week kan het immers niet rekenen op Lionel Messi. De Argentijnse vedette is nog niet hersteld van zijn blessure. Daarnaast zijn echter ook nog eens Luis Suarez en Ousmane Dembélé out, waardoor Antoine Griezmann als enige volwaardige aanvaller overblijft. Ernesto Valverde moet daardoor teruggrijpen naar jeugd en pakt uit met een grote verrassing. Zo maakt de amper 16-jarige Ansu Fati deel uit van de wedstrijdkern.

UPDATE 12/09

FC Barcelona lijkt het nog een hele tijd zonder Lionel Messi te moeten stellen. Dat stelt althans de Italiaanse journalist Tancredi Palmeri. Volgens hem zou de Argentijn pas terugkeren na de volgende interlandbreak in oktober. Dat zou willen zeggen dat we Messi niet in actie zullen zien in de Champions League, althans al zeker de eerste twee wedstrijden niet.

Bovendien zou hij dan al zo’n twee maanden buiten strijd zijn, waardoor hij daarna ook nog tijd zal nodig hebben om opnieuw volledig fit te geraken. Enkel wanneer Barça er na twee speeldagen slecht zou voorstaan in de CL, zou het de terugkeer van Messi willen vervroegen.

LEES OOK: Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

Ze moeten hem alle tijd gunnen om te recuperen...

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

132
132
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

131
131
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

289
289
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

410
410
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

739
739
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

51
51
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

839
839
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

150
150
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

493
493
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

356
356
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

366
366
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

572
572
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

394
394
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

365
365
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

541
541
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

406
406
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

929
929
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

429
429
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1205
1205
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

255
255
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

452
452
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws