'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

1133 stemmen
'Flinke domper Barça: geen Messi in Champions League'

FC Barcelona begon vorige week aan zijn seizoen met een verrassende nederlaag op het veld van Athletic Bilbao. Het heeft zondag tegen Real Betis dus wat recht te zetten, maar dat zal allesbehalve evident worden. In aanvallend opzicht trekt Barça immers onthoofd naar de confrontatie met de ploeg uit Sevilla.

Net als vorige week kan het immers niet rekenen op Lionel Messi. De Argentijnse vedette is nog niet hersteld van zijn blessure. Daarnaast zijn echter ook nog eens Luis Suarez en Ousmane Dembélé out, waardoor Antoine Griezmann als enige volwaardige aanvaller overblijft. Ernesto Valverde moet daardoor teruggrijpen naar jeugd en pakt uit met een grote verrassing. Zo maakt de amper 16-jarige Ansu Fati deel uit van de wedstrijdkern.

UPDATE 12/09

FC Barcelona lijkt het nog een hele tijd zonder Lionel Messi te moeten stellen. Dat stelt althans de Italiaanse journalist Tancredi Palmeri. Volgens hem zou de Argentijn pas terugkeren na de volgende interlandbreak in oktober. Dat zou willen zeggen dat we Messi niet in actie zullen zien in de Champions League, althans al zeker de eerste twee wedstrijden niet.

Bovendien zou hij dan al zo’n twee maanden buiten strijd zijn, waardoor hij daarna ook nog tijd zal nodig hebben om opnieuw volledig fit te geraken. Enkel wanneer Barça er na twee speeldagen slecht zou voorstaan in de CL, zou het de terugkeer van Messi willen vervroegen.

LEES OOK: Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

🚀

Ze moeten hem alle tijd gunnen om te recuperen...

Meest recent

Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

12
12
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

25
25
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

83
83
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

191
191
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

55
55
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

109
109
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

19
19
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

181
181
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

57
57
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

34
34
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

520
520
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

477
477
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

66
66
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

263
263
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

139
139
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

280
280
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

148
148
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

181
181
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

595
595
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

261
261
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

324
324

Meer sportnieuws