TRANSFERUURTJE: 'Club haalt toptalent binnen, Real bepaalt volgende Galactico'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt toptalent binnen, Real bepaalt volgende Galactico'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt is momenteel wel gesloten, maar Club Brugge zou al werk maken van een eerste aanwinst voor januari. Volgens lokale bronnen zou het Senegalese toptalent Youssouph Badji dan de overstap naar Blauw-Zwart maken. De aanvaller is momenteel nog in eigen land actief bij Casa Sports en wordt in december 18.



KRC Genk liet in de zomer enkele lucratieve transfers liggen. Zo vond het geen akkoord over een vertrek van Sander Berge of Mbwana Samatta, maar ook Junya Ito had de landskampioen kunnen verlaten. Dimitri de Condé onthult dat Genk een bod binnenkreeg van bijna 10 miljoen euro, maar dat ze dat naast zich neergelegd hebben.

Ondertussen wist Genk wel een belangrijke slag te slaan. Joakim Maehle zou immers zijn krabbel gezet hebben onder een nieuw contract. De Deense rechtsachter, die de voorbije maanden gegeerd was in de Premier League, zou bijgetekend hebben tot 2023.



BUITENLAND

Dat Real Madrid op een nieuwe middenvelder aast, is al langer bekend. Dat het daarvoor een grote naam wil, is ook duidelijk. Nadat het deze zomer gelinkt werd aan Pogba, Van de Beek en Eriksen, zou het volgende zomer gaan voor N'Golo Kanté. Er zou zelfs al een mondeling akkoord zijn met Chelsea over een transfer. Ook deze zomer dacht Real al aan Kanté, maar door het transerverbod wou Chelsea nog niet meewerken aan een transfer.

De komst van een extra middenvelder zou mogelijk tot het vertrek van Luka Modric kunnen leiden. De Gouden Bal kan alvast niet klagen over een gebrek aan interesse, want in Italië is hij grof wild. Cristiano Ronaldo wil de Kroatische spelverdeler graag bij Juventus zien, maar ook AC Milan, Inter, AS Roma en Napoli zouden op zijn komst azen.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Is Kanté het type middenvelder dat Real momenteel nodig heeft?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

70
70
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

7
7
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

83
83
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

20
20
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

150
150
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

71
71
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

254
254
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

172
172
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

283
283
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

96
96
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

407
407
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

480
480
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

592
592
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

293
293
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

207
207
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

277
277
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

71
71
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

233
233
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

124
124
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

277
277
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

495
495
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

340
340
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

291
291
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

257
257
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

290
290

Meer sportnieuws