TRANSFERUURTJE: 'Club haalt toptalent binnen, Real bepaalt volgende Galactico'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt toptalent binnen, Real bepaalt volgende Galactico'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfermarkt is momenteel wel gesloten, maar Club Brugge zou al werk maken van een eerste aanwinst voor januari. Volgens lokale bronnen zou het Senegalese toptalent Youssouph Badji dan de overstap naar Blauw-Zwart maken. De aanvaller is momenteel nog in eigen land actief bij Casa Sports en wordt in december 18.



KRC Genk liet in de zomer enkele lucratieve transfers liggen. Zo vond het geen akkoord over een vertrek van Sander Berge of Mbwana Samatta, maar ook Junya Ito had de landskampioen kunnen verlaten. Dimitri de Condé onthult dat Genk een bod binnenkreeg van bijna 10 miljoen euro, maar dat ze dat naast zich neergelegd hebben.

Ondertussen wist Genk wel een belangrijke slag te slaan. Joakim Maehle zou immers zijn krabbel gezet hebben onder een nieuw contract. De Deense rechtsachter, die de voorbije maanden gegeerd was in de Premier League, zou bijgetekend hebben tot 2023.



BUITENLAND

Dat Real Madrid op een nieuwe middenvelder aast, is al langer bekend. Dat het daarvoor een grote naam wil, is ook duidelijk. Nadat het deze zomer gelinkt werd aan Pogba, Van de Beek en Eriksen, zou het volgende zomer gaan voor N'Golo Kanté. Er zou zelfs al een mondeling akkoord zijn met Chelsea over een transfer. Ook deze zomer dacht Real al aan Kanté, maar door het transerverbod wou Chelsea nog niet meewerken aan een transfer.

De komst van een extra middenvelder zou mogelijk tot het vertrek van Luka Modric kunnen leiden. De Gouden Bal kan alvast niet klagen over een gebrek aan interesse, want in Italië is hij grof wild. Cristiano Ronaldo wil de Kroatische spelverdeler graag bij Juventus zien, maar ook AC Milan, Inter, AS Roma en Napoli zouden op zijn komst azen.

LEES OOK: ‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Is Kanté het type middenvelder dat Real momenteel nodig heeft?

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

70
70
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

158
158
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

66
66
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

23
23
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

28
28
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

106
106
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

113
113
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

381
381
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

88
88
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

178
178
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

39
39
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

132
132
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

138
138
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

312
312
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

125
125
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

90
90
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

372
372
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

152
152
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

162
162
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

336
336
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

455
455
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

144
144
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

148
148

Meer sportnieuws