'Clement roteert bij Club: twee debutanten tegen Cercle'

door
'Clement roteert bij Club: twee debutanten tegen Cercle'

De eerste interland-break van het seizoen is achter de rug, alle ogen zijn weer op het clubvoetbal gericht. En een aantal eersteklassers mogen hun borst in de komende weken nat maken. Club Brugge bijvoorbeeld, staat voor een huzarenstukje met een loodzwaar en volgepropt wedstrijdschema.

Blauw-Zwart begint er zaterdagavond aan met een derby tegen Cercle Brugge. Er wordt verwacht dat Clement sowieso zal roteren met oog op de partij tegen Galatasaray van aanstaande woensdag. Bovendien zijn er een drietal sterkhouders hoogst onzeker. Simon Deli keerde immers met een lichte enkelblessure terug van zijn internationale verplichtingen. Hij moet er tegen de Turken absoluut staan, zaterdag zal dan ook geen enkel risico met hem genomen worden.

Bij Het Laatste Nieuws weet men dan weer dat aanvoerder Ruud Vormer, pas vader geworden van zijn derde kindje, de voorbije dagen wat ziekjes was. Indien de Nederlander onvoldoende hersteld, zal ook hij vervangen worden tegen Cercle. En tot slot keerde Emmanuel Dennis redelijk laat terug van zijn selectie bij de nationale ploeg van Nigeria, waar hij zijn debuut vierde. Gezien de grote weelde vooraan, is ook voor hem de kans groot dat hij op de bank moet starten in de derby.

UPDATE 11u15

Zoals gezegd staan er dus heel wat vraagtekens achter enkele sterkhouders bij Club. Echter heeft Blauw-Zwart gelukkig heel wat weelde in zijn kern. Zo verwacht Het Nieuwsblad dat Eder Balanta meteen zijn debuut zal maken voor Club, als vervanger van Deli en dus centraal in de defensie.

De krant verwacht verder nog dat David Okereke de voorkeur zal krijgen in de Champions League-opener tegen Galatasaray. Daardoor zou ook Mbaye Diagne al meteen zijn debuut kunnen maken tegen Cercle. Al hebben ze uiteraard ook nog Vossen of Openda om daar te posteren.

LEES OOK: Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Wie moet er in de spits staan tegen Cercle?

Meest recent

'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

15
15
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

16
16
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

89
89
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

62
62
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

88
88
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

54
54
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

84
84
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

138
138
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

40
40
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

710
710
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

67
67
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

71
71
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

334
334
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

84
84
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

360
360
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

383
383
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

62
62
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

184
184
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

150
150
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

89
89
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

276
276
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

57
57
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

52
52
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

230
230

Meer sportnieuws