Messi speelt open kaart over mogelijk vertrek bij FC Barcelona

557
Messi speelt open kaart over mogelijk vertrek bij FC Barcelona

Onlangs raakten enkele nieuwe details bekend over het contract van Lionel Messi bij FC Barcelona. Zo blijkt de superster over een clausule te beschikken waardoor hij na elk seizoen kan beslissen om gratis te vertrekken, op voorwaarde dat hij naar een club buiten Europa trekt. Meteen werd Messi gelinkt aan het Inter Miami van David Beckham.


In Sport blaast de Argentijn een beetje warm en koud over een mogelijk vertrek. "Ik kan niets bevestigen, want deze afspraken zijn vertrouwelijk. Wat ik wel kan zeggen is dat ik zo lang mogelijk bij Barcelona wil blijven. Ik heb al mijn gehele carrière gezegd dat dit mijn thuis is. Maar ik wil ook geen lang contract aangaan om hier alleen maar te zijn. Ik wil hier zijn, omdat ik me fysiek goed voel, ik speel en ik een belangrijke speler in de selectie ben", stelt hij.

Hij geeft wel aan dat als hij vertrekt, het enkel voor een club zal zijn waar hij prijzen kan winnen. "Want ik wil winnen, graag met deze club. Dit is mijn thuis. Ik heb geen enkele intentie om te vertrekken, maar ik wil wel mee blijven doen om de prijzen en winnen. Of ik nu praat met Barcelona over een nieuw contract? Mijn vader regelt dat. Maar nee, momenteel niet. Anders had hij het me wel verteld."

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Denk je dat Messi nog een nieuw contract zal tekenen bij Barça?

Meest recent

RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

14
14
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

8
8
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

5
5
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

13
13
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

41
41
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

90
90
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

34
34
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

22
22
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

97
97
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

45
45
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

90
90
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

41
41
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

105
105
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

199
199
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

198
198
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

480
480
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

409
409
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

370
370

Meer sportnieuws