Eerlijke Messi gooit details over Neymar-soap op tafel

door
Eerlijke Messi gooit details over Neymar-soap op tafel

FC Barcelona werkte afgelopen zomer lange tijd aan een terugkeer van Neymar Jr, maar slaagde er uiteindelijk niet om een deal te vinden met Paris Saint-Germain. Tot grote spijt van Lionel Messi, die zijn maatje graag had zien terugkomen. De Argentijn heeft nu voor een eerste keer gereageerd op de hele soap.


Tegenover SPORT laat Messi onder meer verstaan dat hij begrip toont voor het feit dat er geen overeenkomst met de Franse kampioen werd gevonden. "Ik had het fantastisch gevonden als Neymar was gekomen. Eerlijk: ik weet niet of de club er alles aan heeft gedaan om hem te halen, maar ik weet zeker dat het niet makkelijk onderhandelen is met Paris Saint-Germain."

Messi had de Braziliaan dus graag opnieuw naast zich gehad, al schat hij de huidige spelersgroep van Barça ook al hoog in. "Ik ben niet teleurgesteld. We hebben een spectaculaire selectie en we kunnen om iedere prijs meestrijden, zelfs zonder Neymar. In sportief opzicht gesproken is Neymar een van de beste spelers ter wereld. En qua marketing en sponsors had de club ook een grote stap gezet."

Er werd een paar keer geschreven dat Messi en Luis Suárez achter de geruchten zouden zitten. Dat ontkent de Argentijn niet. "We hebben nooit gevraagd om een transfer van Neymar, we hebben simpelweg onze mening gegeven. Of ik achter de schermen de baas ben? Het is nu wel aangetoond dat dat niet het geval is."

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Denkt u dat Neymar ooit nog voor Barcelona speelt?

Meest recent

Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

0
0
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

5
5
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

290
290
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

155
155
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

110
110
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

246
246
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

518
518
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

229
229
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

274
274
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

326
326
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

153
153
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

130
130
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

79
79
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

250
250
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

279
279
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

57
57
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

444
444
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

340
340
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

542
542
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

473
473
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

515
515
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

159
159

Meer sportnieuws