Genk zet drie aanwinsten voorlopig nog in de wachtkamer

500 stemmen
Genk zet drie aanwinsten voorlopig nog in de wachtkamer

KRC Genk haalde deze zomer de nodige nieuwkomers binnen, maar zij konden zich nog niet allemaal doorzetten. Maar dat blijkt ook nog niet nodig, blijkt uit de woorden van technisch directeur Dimitri de Condé. Hij onthult in Sport/Voetbalmagazine de strategie die de landskampioen deze zomer hanteerde in zijn rekrutering.


"Onze inkomende transfers waren ingedeeld in twee groepen", legt De Condé uit. Onuachu, Bongonda en Hrosovsky moeten meteen voor een meerwaarde zorgen, ook op Cuesta wordt er al gerekend. "Vervolgens heb je de drie anderen: Nygren, Hagi en Odey, jongens van 18 tot 21. Odey moet momenteel iets meer geduld hebben, Nygren is gewoon een fenomenale voetballer, extreem getalenteerd, maar één die we nu ook niet onder druk moeten zetten, want dan gaan we hem verbranden. Hagi kan op termijn de creativiteit brengen die Pozuelo en Malinovski hadden, maar ook zij toonden dat nog niet in hun eerste zes maanden hier."

"Als die drie de eerste vier maanden niet meteen doorbreken, zijn dat voor ons geen mislukte transfers. Terwijl we van Hrosovsky, Onuachu en Bongonda wél verwachten dat ze onmiddellijk het niveau hebben om top in België te kunnen spelen. Het enige gevaar is de druk die van buitenaf op die jonge jongens komt, van jullie bijvoorbeeld."

LEES OOK: Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Goede strategie van Genk?

Meest recent

Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

8
8
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

12
12
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

47
47
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

39
39
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

244
244
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

492
492
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

276
276
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

278
278
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

262
262
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

35
35
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

216
216
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

230
230
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

37
37
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

191
191
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

869
869
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

186
186
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

224
224
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

216
216
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

306
306
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55

Meer sportnieuws