TRANSFERUURTJE: 'Doelwit Club zoekt nieuwe ploeg, RSCA mag dromen van De Bruyne'

449
TRANSFERUURTJE: 'Doelwit Club zoekt nieuwe ploeg, RSCA mag dromen van De Bruyne'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.

JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht mag dromen van de komst van Kevin De Bruyne. Niet meteen uiteraard, want de Rode Duivel zit op zijn 28ste nog in de vorm van zijn leven bij Manchester City. Maar De Bruyne heeft wel al aangegeven dat hij een transfer naar Paars-Wit als rijpe dertiger wel ziet zitten, als Vincent Kompany er dan nog aan het roer staat tenminste.



In het hier en nu moet Anderlecht wel een vertrek van één zijn toptalenten vrezen. De 17-jarige Marco Kana kreeg al enkele invalbeurten en dat is in Europa niet onopgemerkt gebleven. Verschillende topclubs zouden de verdediger/middenvelder al op hun verlanglijstje gezet hebben met het oog op komende zomer.

Sinds de terugkeer van Kompany strikte Anderlecht al enkele (oud-)spelers van Manchester City en ook in het verleden deed de Rode Duivel bij zijn ploegmaats blijkbaar al een goed woordje. Zo getuigt Bacary Sagna dat Kompany hem in 2017 probeerde te overtuigen om bij Anderlecht te tekenen. De Fransman koos uiteindelijk echter voor een andere uitdaging.



BUITENLAND

In de zomer werd hij onder meer aan Club Brugge gelinkt, maar momenteel zit Lucas Silva zonder club. De 26-jarige Braziliaan zag zijn contract bij Real Madrid ontbonden worden en hoopte op die manier makkelijker een club te vinden. Tot dusver kende de middenvelder echter nog geen succes en hij zou stilaan wanhopig worden. Silva zou absoluut in Europa willen blijven.

In 2020 maakt het Inter Miami van David Beckham zijn intrede in de Amerikaanse MLS en de Engelse ex-vedette heeft grootse plannen. Zo raakte de voorbije dagen al bekend dat hij op Lionel Messi zou azen, maar ook de naam van Zinedine Zidane gaat nu rond bij de Amerikaanse club. Beckham zou in zijn ex-ploegmaat de ideale trainer zien voor zijn ploeg. Momenteel is Zidane uiteraard nog gewoon trainer bij Real Madrid.



Thomas Meunier is in juni 2020 einde contract bij Paris Saint-Germain en dat zorgt ervoor dat er de voorbije maanden al duchtig gespeculeerd werd over zijn toekomst. De verwachting is echter dat de Rode Duivel gewoon een nieuwe overeenkomst zal krijgen. BIj PSG willen ze immers verhinderen dat Meunier zomaar gratis de deur uit loopt en dat de club zo een transfersom mis zou lopen.

LEES OOK: Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

Denk je dat De Bruyne echt ooit voor Anderlecht zal spelen?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

33
33
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

55
55
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

97
97
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

30
30
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

226
226
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

41
41
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

88
88
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

212
212
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

25
25
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

70
70
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

124
124
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

17
17
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

57
57
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

362
362
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

196
196
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

96
96
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

134
134
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

91
91
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

73
73
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

148
148

Meer sportnieuws