Haroun verrast en tekent nieuw contract bij Antwerp

door
Haroun verrast en tekent nieuw contract bij Antwerp

Maandagavond zag het er nog naar uit dat Faris Haroun zich ging aansluiten bij AA Gent. Maar de onderhandelingen tussen de Buffalo's en Antwerp FC verliepen niet goed. De middenvelder blijft zo op de Bosuil.

En dat is tegen de zin van Haroun zelf, die zijn zinnen had gezet op een verhuis naar de Ghelamco Arena. Hij slaagde zelfs voor zijn medische testen, maar Michel Louwagie en Luciano D'Onofrio kwamen niet tot een vergelijk. Omstreeks 22u30 kreeg Haroun dan te horen dat hij volgend seizoen bij Antwerp moet blijven en aldus niet naar AA Gent kan gaan.

Volgens Het Nieuwsblad was dat omdat Antwerp hem niet meer wou laten gaan, ofwel als Louis Verstraete de omgekeerde beweging van Gent naar Antwerp maakte. Verstraete zelf opteerde liever voor een vertrek naar Waasland-Beveren waardoor AA Gent geen doorbraak meer kon forceren in het dossier-Haroun.

UPDATE 11/09

Op de laatste dag van de mercato leek hij nog op weg naar AA Gent, maar tot een transfer kwam het dus door de bekende redenen niet meer. Het was dan ook te verwachten dat Haroun hier niet bepaald goedgezind over zou zijn, maar niets lijkt minder waar.

Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat Haroun zijn contract op de Bosuil heeft verlengd. Dat met één seizoen, waardoor hij nu tot de zomer van 2021 vastligt. Toch een verrassing gezien de hele heise rond zijn afgesprongen transfer, en de grotere concurrentie die er nu heerst met onder andere Defour.

LEES OOK: Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Verrrassend?

Meest recent

'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

7
7
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

26
26
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

36
36
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

87
87
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

62
62
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

37
37
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

193
193
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

49
49
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

70
70
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

458
458
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

168
168
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

97
97
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

450
450
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

684
684
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

47
47
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

68
68
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

61
61
‘Tresoldi wil weg bij Club Brugge: prijskaartje bekend’

Nicolo Tresoldi is in de tweede seizoenshelft volledig ontploft bij Club Brugge. De Duitse aanvaller ...

528
528
Échte reden voor clash tussen Lukaku en Napoli onthuld

Romelu Lukaku werd opgeroepen door bondscoach Rudi Garcia voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

251
251
Axel Witsel verbaast iedereen met toekomstplannen

Axel Witsel is inmiddels al 37, maar de verdediger annex middenvelder zit nog steeds bij de Rode ...

172
172
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

550
550
België vs VS op tv: waar kijk je live naar de Rode Duivels?

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

312
312
Alderweireld ontroert met stap die niemand verwacht

Toby Alderweireld was deze week nog te zien in het Play-programma Komen Eten, waar hij een zeer ...

132
132

Meer sportnieuws