Ronaldo pakt uit met vierklapper, Engeland en Kosovo serveren spektakelstuk

406
Ronaldo pakt uit met vierklapper, Engeland en Kosovo serveren spektakelstuk

Dinsdagavond werd de laatste reeks EK-kwalificatiematchen van deze interlandbreak afgewerkt en die hebben het nodige spektakel opgeleverd. Engeland zorgde voor een doelpuntenfestijn tegen Kosovo, Cristiano Ronaldo realiseerde een straffe vierklapper en wereldkampioen Frankrijk hield het relatief zuinig tegen voetbaldwerg Andorra.


Engeland en Kosovo speelden in Southampton met de leidersplaats als inzet en beide teams deden dat met open vizier. Binnen de minuut stonden de bezoekers al op voorsprong nadat Berisha slecht verdedigen afstrafte. Maar Sterling zette dat foutje snel recht en na de 2-1 van Kane denderde Engeland over zijn tegenstander. Een own-goal van Vojvoda en twee goals van Sancho zorgden ervoor dat het bij de rust al 5-1 was. Daarmee was de match eigenlijk al gespeeld, al maakten Berisha en Muriqi het met twee snelle goals na rust nog spannend. Het bleef echter bij 5-3, ook omdat Kane nog een strafschop miste.

In Litouwen voerde Cristiano Ronaldo dan weer een one man show op. De Gouden Bal loodste Portugal met vier goals bijna eigenhandig naar een 1-5-zege. Enkel William Carvalho had met een goal in blessuretijd ook nog iets in de pap te brokken. Wereldkampioen Frankrijk hield het dan weer op een 3-0 tegen Andorra. Coman, Lenglet en Ben Yedder stonden daarbij aan het kanon.

LEES OOK: Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Is Ronaldo momenteel de beste speler ter wereld?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

0
0
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

54
54
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

49
49
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

233
233
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

120
120
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

94
94
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

74
74
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

235
235
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

137
137
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

269
269
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

187
187
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

171
171
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

214
214
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

283
283
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

129
129
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

107
107
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

92
92
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

245
245
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws