Ronaldo pakt uit met vierklapper, Engeland en Kosovo serveren spektakelstuk

406 stemmen
Ronaldo pakt uit met vierklapper, Engeland en Kosovo serveren spektakelstuk

Dinsdagavond werd de laatste reeks EK-kwalificatiematchen van deze interlandbreak afgewerkt en die hebben het nodige spektakel opgeleverd. Engeland zorgde voor een doelpuntenfestijn tegen Kosovo, Cristiano Ronaldo realiseerde een straffe vierklapper en wereldkampioen Frankrijk hield het relatief zuinig tegen voetbaldwerg Andorra.


Engeland en Kosovo speelden in Southampton met de leidersplaats als inzet en beide teams deden dat met open vizier. Binnen de minuut stonden de bezoekers al op voorsprong nadat Berisha slecht verdedigen afstrafte. Maar Sterling zette dat foutje snel recht en na de 2-1 van Kane denderde Engeland over zijn tegenstander. Een own-goal van Vojvoda en twee goals van Sancho zorgden ervoor dat het bij de rust al 5-1 was. Daarmee was de match eigenlijk al gespeeld, al maakten Berisha en Muriqi het met twee snelle goals na rust nog spannend. Het bleef echter bij 5-3, ook omdat Kane nog een strafschop miste.

In Litouwen voerde Cristiano Ronaldo dan weer een one man show op. De Gouden Bal loodste Portugal met vier goals bijna eigenhandig naar een 1-5-zege. Enkel William Carvalho had met een goal in blessuretijd ook nog iets in de pap te brokken. Wereldkampioen Frankrijk hield het dan weer op een 3-0 tegen Andorra. Coman, Lenglet en Ben Yedder stonden daarbij aan het kanon.

LEES OOK: Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Is Ronaldo momenteel de beste speler ter wereld?

Meest recent

'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

8
8
Nederlanders bejubelen Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

46
46
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

200
200
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

240
240
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

56
56
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

159
159
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

40
40
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

51
51
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

461
461
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

114
114
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

156
156
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

881
881
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

91
91
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

358
358
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

95
95
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

258
258
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

358
358

Meer sportnieuws