Messoudi vindt nieuwe uitdaging in Derde Amateur

door
Messoudi vindt nieuwe uitdaging in Derde Amateur

Een van de vele mensen die het verdict in Operatie Propere Handen in spanning afwachtte was Mohamed Messoudi. De middenvelder speelde de voorbije drie seizoenen voor Beerschot, maar kon daar enkel blijven indien de club promoveerde naar de Jupiler Pro League.


Aangezien KV Mechelen uiteindelijk toch gewoon mocht stijgen en de Antwerpenaren dus in 1B bleven was het verhaal van Messoudi op het Kiel uitgezongen. Sindsdien zat de voetballer/analist zonder club, maar nu heeft hij toch een nieuwe uitdaging gevonden bij het ambitieuze Lyra-Lierse in Derde Amateur. "De club hunkert naar een promotie en daar wil ik graag aan meewerken", verklaart de ex-speler van ook nog onder andere KV Kortrijk en AA Gent zijn keuze aan Sporza. "Het past ook perfect binnen mijn toekomstplannen."

"Het is wel mooi dat ik mijn profcarrière kon afsluiten bij Beerschot. Op dat vlak was de cirkel wel rond, alleen is het jammer genoeg niet gelukt om met Beerschot weer in 1A te voetballen", gaat Messoudi verder. "Maar ik ben intussen 35 en ik ben 17 jaar prof geweest. Op een bepaald moment moet je afscheid nemen en dat moment is nu gekomen. Bij Lyra-Lierse kom ik in een fijne omgeving terecht en bovendien krijg ik van de club ook de mogelijkheid om mijn werk naast het veld te doen, zoals mijn job als tv-analist en mijn trainersopleiding."

Waar ziet u Messoudi in de toekomst?

Meest recent

Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

30
30
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

138
138
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

59
59
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

63
63
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

230
230
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

223
223
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

51
51
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

234
234
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

67
67
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

101
101
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

110
110
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

116
116
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

569
569
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

85
85
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

225
225
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

133
133
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

537
537
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

209
209
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

120
120
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

322
322
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

187
187
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

323
323
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

632
632

Meer sportnieuws