Wordt Zidane weldra de coach van Messi?

door
Wordt Zidane weldra de coach van Messi?

De clausule in het contract van Lionel Messi maakt veel los in de Spaanse media. Na het huidige seizoen kan de Argentijn immers zelf beslissen of hij bij Barça blijft of gratis naar een club buiten Europa vertrekt. De Catalanen willen dat echter voorkomen door hem een nieuw contract voor te schotelen.

De aanvaller lijkt ook geneigd daar op in te gaan, maar in die nieuwe overeenkomst zullen toch ook de nodige clausules opgenomen moeten worden. Messi sluit namelijk niet uit dat hij in de toekomst toch nog een transfer maakt. Vooralsnog wilde hij alleen nadenken over een terugkeer naar zijn jeugdliefde Newell's Old Boys, maar El Mundo Deportivo schrijft dat de Argentijnse sterspeler ook de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) overweegt.

Al meerdere malen is Messi gelinkt aan een avontuur in de Verenigde Staten. Daarmee zou hij in de voetsporen treden van spelers als Zlatan Ibrahimovic, David Villa en David Beckham. Laatstgenoemde is eigenaar van MLS-nieuwkomer Inter Miami en zou wel oren hebben naar een samenwerking. Overigens is het nog niet duidelijk wanneer Messi eventueel naar de MLS wil transfereren, het heeft er alle schijn van dat hij minstens tot na het WK 2022 op Camp Nou blijft.

UPDATE 17u53
Mocht Messi beslissen om op het aanbod van Beckham en Inter Miami in te gaan, zou hij er weleens een opvallende trainer kunnen krijgen. Engelse media melden immers dat Beckham zijn zinnen gezet heeft op Zinedine Zidane als trainer. De Fransman is nu nog een aartsrivaal van Messi als trainer van Real Madrid, maar na 2020 werken de twee dus mogelijk samen.

LEES OOK: 'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'
105

Denk je dat Zidane naar de VS zou trekken?

Meest recent

Verenigde Staten-België: Garcia kiest onuitgegeven basiself

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond aan hun oefenvierluik in aanloop naar het ...

45
45
Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

78
78
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

32
32
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

83
83
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

117
117
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

323
323
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

293
293
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

207
207
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

233
233
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

199
199
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

122
122
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

137
137
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

63
63
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

180
180
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

455
455
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

403
403
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

290
290
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

145
145
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

448
448
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

844
844
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

243
243
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

186
186
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

466
466

Meer sportnieuws