Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

395
Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

Club Brugge kende een meer dan behoorlijke start van het seizoen en een aantal sterkhouders werden de voorbije dagen daar ook voor beloond. Zo vaardigde Blauw-Zwart andermaal een pak internationals af. Emmanuel Dennis bijvoorbeeld, kan zijn debuut voor Nigeria gaan maken.


De Super Eagles, afgelopen zomer nog derde op de Africa Cup, staan dinsdagavond voor een oefenwedstrijd tegen Oekraïne. Normaal gezien zat Dennis niet in de selectie, maar vorige week werd hij last-minute toch opgeroepen. En de kans is groot dat hij meteen zijn eerste minuten zal maken bij de grote jongens. "Een aantal spelers zijn gestopt na de Africa Cup en anderen zijn geblesseerd. Maar we hebben verschillende nieuwe en jonge spelers, bij hun is het een ideale opportuniteit om na te gaan wat ze het team kunnen bijbrengen", liet bondscoach Gernot Rohr verstaan.

Bij het lokale medium Punch zag men alvast hoe Dennis een duidelijk signaal kreeg. De winger kreeg op training immers het rugnummer '9' toegewezen, dat doorheen de jaren gedragen werd door verschillende legendarische Nigeriaanse spitsen. Dit was tot voor kort in het bezit van Odion Ighalo, maar die stopte na de Africa Cup. Volgens het medium is de kans dan ook groot dat Dennis 'de aanval zal moeten dragen' tegen Oekraïne. Op welke positie is wel nog niet duidelijk.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Zou Dennis ook in een centrale rol kunnen renderen?

Meest recent

Lommel SK heeft ruwe diamant: "Topspeler in wording"

Bij Lommel SK hebben ze een aantal zeer goede spelers in de rangen. Eén van hen schitterde op ...

1
1
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

20
20
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

64
64
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

40
40
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

141
141
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

71
71
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

48
48
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

296
296
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

23
23
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

425
425
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

49
49
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

649
649
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

63
63
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

548
548
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1045
1045
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

162
162
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

102
102
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

329
329
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

255
255
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125

Meer sportnieuws