Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

door
Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

Club Brugge kende een meer dan behoorlijke start van het seizoen en een aantal sterkhouders werden de voorbije dagen daar ook voor beloond. Zo vaardigde Blauw-Zwart andermaal een pak internationals af. Emmanuel Dennis bijvoorbeeld, kan zijn debuut voor Nigeria gaan maken.


De Super Eagles, afgelopen zomer nog derde op de Africa Cup, staan dinsdagavond voor een oefenwedstrijd tegen Oekraïne. Normaal gezien zat Dennis niet in de selectie, maar vorige week werd hij last-minute toch opgeroepen. En de kans is groot dat hij meteen zijn eerste minuten zal maken bij de grote jongens. "Een aantal spelers zijn gestopt na de Africa Cup en anderen zijn geblesseerd. Maar we hebben verschillende nieuwe en jonge spelers, bij hun is het een ideale opportuniteit om na te gaan wat ze het team kunnen bijbrengen", liet bondscoach Gernot Rohr verstaan.

Bij het lokale medium Punch zag men alvast hoe Dennis een duidelijk signaal kreeg. De winger kreeg op training immers het rugnummer '9' toegewezen, dat doorheen de jaren gedragen werd door verschillende legendarische Nigeriaanse spitsen. Dit was tot voor kort in het bezit van Odion Ighalo, maar die stopte na de Africa Cup. Volgens het medium is de kans dan ook groot dat Dennis 'de aanval zal moeten dragen' tegen Oekraïne. Op welke positie is wel nog niet duidelijk.

LEES OOK: Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

Zou Dennis ook in een centrale rol kunnen renderen?

Meest recent

'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

22
22
'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

78
78
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

83
83
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

208
208
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

137
137
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

42
42
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

434
434
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

441
441
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

154
154
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

312
312
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

97
97
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

630
630
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

127
127
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

137
137
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

492
492
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

592
592
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

655
655
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

226
226
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

539
539
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

85
85
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

978
978

Meer sportnieuws