Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

395 stemmen
Dennis krijgt belangrijk signaal bij nationale ploeg

Club Brugge kende een meer dan behoorlijke start van het seizoen en een aantal sterkhouders werden de voorbije dagen daar ook voor beloond. Zo vaardigde Blauw-Zwart andermaal een pak internationals af. Emmanuel Dennis bijvoorbeeld, kan zijn debuut voor Nigeria gaan maken.


De Super Eagles, afgelopen zomer nog derde op de Africa Cup, staan dinsdagavond voor een oefenwedstrijd tegen Oekraïne. Normaal gezien zat Dennis niet in de selectie, maar vorige week werd hij last-minute toch opgeroepen. En de kans is groot dat hij meteen zijn eerste minuten zal maken bij de grote jongens. "Een aantal spelers zijn gestopt na de Africa Cup en anderen zijn geblesseerd. Maar we hebben verschillende nieuwe en jonge spelers, bij hun is het een ideale opportuniteit om na te gaan wat ze het team kunnen bijbrengen", liet bondscoach Gernot Rohr verstaan.

Bij het lokale medium Punch zag men alvast hoe Dennis een duidelijk signaal kreeg. De winger kreeg op training immers het rugnummer '9' toegewezen, dat doorheen de jaren gedragen werd door verschillende legendarische Nigeriaanse spitsen. Dit was tot voor kort in het bezit van Odion Ighalo, maar die stopte na de Africa Cup. Volgens het medium is de kans dan ook groot dat Dennis 'de aanval zal moeten dragen' tegen Oekraïne. Op welke positie is wel nog niet duidelijk.

LEES OOK: Club Brugge met transferzorgen: vragen omtrent zeven spelers

Zou Dennis ook in een centrale rol kunnen renderen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

8
8
Club Brugge met transferzorgen: vragen omtrent zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

19
19
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

37
37
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

94
94
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

37
37
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

228
228
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

100
100
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

124
124
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

244
244
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

97
97
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

211
211
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

574
574
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

123
123
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

623
623
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

314
314
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

673
673
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

183
183
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

435
435
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

200
200
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

82
82
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

128
128
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

125
125
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

316
316
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

325
325
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

469
469

Meer sportnieuws