'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

door
'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

David De Gea staat voor een belangrijke periode in zijn carrière. Op dit moment ziet het er namelijk niet naar uit dat de 28-jarige Spanjaard zijn handtekening zet onder een nieuwe overeenkomst bij Manchester United. Daardoor kan hij vanaf januari elders al een voorcontract tekenen.


De Gea maakt niet de beste fase uit zijn loopbaan door. Zo is hij zijn basisplaats bij Spanje kwijtgeraakt en ook bij United maakte hij in 2019 al meerdere slippertjes, maar toch hoeft de doelman niet te vrezen voor zijn toekomst. De interesse komt namelijk op gang.

De Daily Mirror schrijft dat twee topclubs in de race zijn om De Gea op te halen uit Manchester United. Naast het eerder genoemde Juventus zou ook Paris Saint-Germain de Spaanse sluitpost op het oog hebben. Hij speelt sinds het seizoen 2011-2012 voor de Engelsen.

UPDATE 18u20
Een bocht van 180 graden in het dossier van De Gea, want volgens The Guardian staat de doelman plots op het punt om alsnog een nieuwe verbintenis te ondertekenen in Manchester. Een weeksalaris van ruim 320.000 euro, hetzelfde bedrag als wat ploeggenoot Paul Pogba wekelijks opstrijkt, zou hem over de streep getrokken hebben.

Manchester United verhindert zo dat de Spaanse sterkhouder, die de laatste tijd echter wel onder zijn gewoonlijke niveau bleef, volgende zomer gratis de deur uit wandelt. Over de duur van het contract is nog niets bekend, al zou het naar verluidt gaan om een overeenkomst die De Gea tot 2024 op Old Trafford houdt.

LEES OOK: 'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

De Gea hoort nog steeds bij de 3 beste keepers ter wereld

Meest recent

Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

32
32
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

14
14
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

486
486
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

57
57
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

155
155
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

187
187
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

89
89
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

144
144
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

53
53
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

61
61
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

376
376
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

68
68
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

35
35
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

243
243
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

150
150
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

131
131
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

399
399
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

548
548
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

45
45
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

349
349
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

117
117
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1165
1165
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

66
66
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

124
124
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

205
205

Meer sportnieuws