'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

door
'De Gea maakt bocht van 180 graden voor monsterloon'

David De Gea staat voor een belangrijke periode in zijn carrière. Op dit moment ziet het er namelijk niet naar uit dat de 28-jarige Spanjaard zijn handtekening zet onder een nieuwe overeenkomst bij Manchester United. Daardoor kan hij vanaf januari elders al een voorcontract tekenen.


De Gea maakt niet de beste fase uit zijn loopbaan door. Zo is hij zijn basisplaats bij Spanje kwijtgeraakt en ook bij United maakte hij in 2019 al meerdere slippertjes, maar toch hoeft de doelman niet te vrezen voor zijn toekomst. De interesse komt namelijk op gang.

De Daily Mirror schrijft dat twee topclubs in de race zijn om De Gea op te halen uit Manchester United. Naast het eerder genoemde Juventus zou ook Paris Saint-Germain de Spaanse sluitpost op het oog hebben. Hij speelt sinds het seizoen 2011-2012 voor de Engelsen.

UPDATE 18u20
Een bocht van 180 graden in het dossier van De Gea, want volgens The Guardian staat de doelman plots op het punt om alsnog een nieuwe verbintenis te ondertekenen in Manchester. Een weeksalaris van ruim 320.000 euro, hetzelfde bedrag als wat ploeggenoot Paul Pogba wekelijks opstrijkt, zou hem over de streep getrokken hebben.

Manchester United verhindert zo dat de Spaanse sterkhouder, die de laatste tijd echter wel onder zijn gewoonlijke niveau bleef, volgende zomer gratis de deur uit wandelt. Over de duur van het contract is nog niets bekend, al zou het naar verluidt gaan om een overeenkomst die De Gea tot 2024 op Old Trafford houdt.

LEES OOK: Fraaie comeback Lammens en United, PSV dendert voort

De Gea hoort nog steeds bij de 3 beste keepers ter wereld

Meest recent

'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

20
20
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

88
88
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

147
147
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

147
147
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

193
193
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

286
286
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

218
218
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

80
80
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

573
573
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

64
64
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

151
151
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

492
492
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

151
151
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

261
261
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

382
382
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

561
561
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

714
714
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

224
224
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

353
353
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

297
297
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1108
1108

Meer sportnieuws