Vandenbempt doet voorspelling over Schotland-België

469 stemmen
Vandenbempt doet voorspelling over Schotland-België

De wedstrijd tegen San Marino was allesbehalve hoogstaand, maar qua resultaten is de EK-kwalificatiecampagne een groot succes voor de Rode Duivels. Na vijf speeldagen behouden de Belgen de leidersplaats met het maximum van de punten. Die ongeslagen status willen ze maandagavond ook doortrekken tegen Schotland.


En hoewel er ongetwijfeld weer een indrukwekkende sfeer zal hangen in Hamden Park, hoeven de Belgen de Schotten niet te vrezen. "Maar dat geldt natuurlijk voor het overgrote deel voor ploegen uit Europa. Als de Belgen echt op niveau zijn, kunnen ze bijna iedereen aan in Europa. Maar dat moeten ze dan natuurlijk wel zijn. Als je een slechte wedstrijd speelt, zoals vrijdag in de eerste helft, dan heb je zelfs problemen om afstand te nemen van San Marino", stelt Peter Vandenbempt bij Sporza.

De analist/radiocommentator denkt dat het een moeilijkere match dan afgelopen vrijdag zal worden, maar voorspelt uiteindelijk wel een zege voor onze nationale ploeg. "We mogen inderdaad veronderstellen dat het een moeilijkere match zal zijn dan vrijdag in San Marino. Zeker in een thuiswedstrijd met een paar 10.000 mensen op de tribunes moeten ze meer weerwerk bieden. België moet dus een beetje opletten, maar in principe is het het betere elftal. Ik verwacht dat de Belgen uiteraard gaan winnen."

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Denkt u dat de Duivels meer dan twee keer zullen scoren in Schotland?

Meest recent

Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

40
40
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

19
19
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

89
89
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

123
123
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

102
102
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

63
63
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

45
45
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

263
263
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

26
26
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

100
100
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

198
198
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

616
616
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

453
453
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

58
58
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

551
551
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

595
595
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

289
289
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

271
271
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

51
51
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

386
386
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

269
269
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

737
737
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

115
115

Meer sportnieuws