'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

454
'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

De zomermercato zit er nog maar pas op, maar veel spelers kijken alweer uit naar de volgende transferperiode(s). Spelers die nog een contract tot en met juni 2020 hebben lopen bijvoorbeeld. Zij kunnen vanaf januari al een voorcontract tekenen bij een nieuwe werkgever.


Enkele grote spelers zitten in deze situatie, waaronder David de Gea. De 28-jarige doelman is al acht seizoen het sluitstuk van Manchester United, maar elke transferperiode wordt hij wel gelinkt aan een vertrek uit Old Trafford. Ook nu zijn deze geruchten nog niet gaan liggen en denkt The Sun zelfs te weten wie zijn nieuwe werkgever zal worden.

De Britse tabloid weet dat De Gea zijn verbintenis bij Manchester United alvast met zekerheid niet zal verlengen. De doelman zou namelijk in januari een voorcontract willen tekenen bij Juventus. De Spanjaard werd eerder al genoemd bij de Oude Dame, maar de liefde blijkt nu ook wederzijds te zijn.

UPDATE 23u45
Terwijl De Gea al vooruit blikt op volgende zomer en werk maakt van zijn toekomst na Manchester United zit ook de Engelse grootmacht uiteraard niet stil. De overige doelmannen op Old Trafford, Sergio Romero en Lee Grant, boezemen immers maar weinig vertrouwen in, en dus moet Ole Gunnar Solksjaer op zoek naar een nieuw betrouwbaar sluitstuk. Daarvoor zou de Noorse manager nu zijn oog hebben laten vallen op alweer een grote naam, want niemand minder dan Jan Oblak moet volgens The Sun de vervanger worden van de Spanjaard.

Daarmee zou United alvast een beproefde strategie hanteren, want ook De Gea werd acht jaar geleden nog weggeplukt bij Atlético Madrid. Daar is Oblak sinds het vertrek van Thibaut Courtois naar Chelsea in 2014 de onbetwistbare nummer één tussen de palen, waarvoor de 26-jarige Sloveen recent ook bedankt werd met een contract tot 2023. Met ook nog een marktwaarde die op 100 miljoen wordt geschat dreigen ze in Manchester zo hun handen dus wel opnieuw aan een stevig en ingewikkeld dossier te zullen wagen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

3
3
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

36
36
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

6
6
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

111
111
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

55
55
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

137
137
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

55
55
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

45
45
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

194
194
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

48
48
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

88
88
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

235
235
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

140
140
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

225
225
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

210
210
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

34
34
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

273
273
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

160
160
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

241
241
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

342
342

Meer sportnieuws