'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

door
'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

De zomermercato zit er nog maar pas op, maar veel spelers kijken alweer uit naar de volgende transferperiode(s). Spelers die nog een contract tot en met juni 2020 hebben lopen bijvoorbeeld. Zij kunnen vanaf januari al een voorcontract tekenen bij een nieuwe werkgever.


Enkele grote spelers zitten in deze situatie, waaronder David de Gea. De 28-jarige doelman is al acht seizoen het sluitstuk van Manchester United, maar elke transferperiode wordt hij wel gelinkt aan een vertrek uit Old Trafford. Ook nu zijn deze geruchten nog niet gaan liggen en denkt The Sun zelfs te weten wie zijn nieuwe werkgever zal worden.

De Britse tabloid weet dat De Gea zijn verbintenis bij Manchester United alvast met zekerheid niet zal verlengen. De doelman zou namelijk in januari een voorcontract willen tekenen bij Juventus. De Spanjaard werd eerder al genoemd bij de Oude Dame, maar de liefde blijkt nu ook wederzijds te zijn.

UPDATE 23u45
Terwijl De Gea al vooruit blikt op volgende zomer en werk maakt van zijn toekomst na Manchester United zit ook de Engelse grootmacht uiteraard niet stil. De overige doelmannen op Old Trafford, Sergio Romero en Lee Grant, boezemen immers maar weinig vertrouwen in, en dus moet Ole Gunnar Solksjaer op zoek naar een nieuw betrouwbaar sluitstuk. Daarvoor zou de Noorse manager nu zijn oog hebben laten vallen op alweer een grote naam, want niemand minder dan Jan Oblak moet volgens The Sun de vervanger worden van de Spanjaard.

Daarmee zou United alvast een beproefde strategie hanteren, want ook De Gea werd acht jaar geleden nog weggeplukt bij Atlético Madrid. Daar is Oblak sinds het vertrek van Thibaut Courtois naar Chelsea in 2014 de onbetwistbare nummer één tussen de palen, waarvoor de 26-jarige Sloveen recent ook bedankt werd met een contract tot 2023. Met ook nog een marktwaarde die op 100 miljoen wordt geschat dreigen ze in Manchester zo hun handen dus wel opnieuw aan een stevig en ingewikkeld dossier te zullen wagen.

LEES OOK: 'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

2
2
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

8
8
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

66
66
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

62
62
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

59
59
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

126
126
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

222
222
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

382
382
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

65
65
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

287
287
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

441
441
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

150
150
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

129
129
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

630
630
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

416
416
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

230
230
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

359
359
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

536
536
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

300
300
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

262
262
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

335
335
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396

Meer sportnieuws