'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

door
'Manchester United mikt op grote naam als opvolger De Gea'

De zomermercato zit er nog maar pas op, maar veel spelers kijken alweer uit naar de volgende transferperiode(s). Spelers die nog een contract tot en met juni 2020 hebben lopen bijvoorbeeld. Zij kunnen vanaf januari al een voorcontract tekenen bij een nieuwe werkgever.


Enkele grote spelers zitten in deze situatie, waaronder David de Gea. De 28-jarige doelman is al acht seizoen het sluitstuk van Manchester United, maar elke transferperiode wordt hij wel gelinkt aan een vertrek uit Old Trafford. Ook nu zijn deze geruchten nog niet gaan liggen en denkt The Sun zelfs te weten wie zijn nieuwe werkgever zal worden.

De Britse tabloid weet dat De Gea zijn verbintenis bij Manchester United alvast met zekerheid niet zal verlengen. De doelman zou namelijk in januari een voorcontract willen tekenen bij Juventus. De Spanjaard werd eerder al genoemd bij de Oude Dame, maar de liefde blijkt nu ook wederzijds te zijn.

UPDATE 23u45
Terwijl De Gea al vooruit blikt op volgende zomer en werk maakt van zijn toekomst na Manchester United zit ook de Engelse grootmacht uiteraard niet stil. De overige doelmannen op Old Trafford, Sergio Romero en Lee Grant, boezemen immers maar weinig vertrouwen in, en dus moet Ole Gunnar Solksjaer op zoek naar een nieuw betrouwbaar sluitstuk. Daarvoor zou de Noorse manager nu zijn oog hebben laten vallen op alweer een grote naam, want niemand minder dan Jan Oblak moet volgens The Sun de vervanger worden van de Spanjaard.

Daarmee zou United alvast een beproefde strategie hanteren, want ook De Gea werd acht jaar geleden nog weggeplukt bij Atlético Madrid. Daar is Oblak sinds het vertrek van Thibaut Courtois naar Chelsea in 2014 de onbetwistbare nummer één tussen de palen, waarvoor de 26-jarige Sloveen recent ook bedankt werd met een contract tot 2023. Met ook nog een marktwaarde die op 100 miljoen wordt geschat dreigen ze in Manchester zo hun handen dus wel opnieuw aan een stevig en ingewikkeld dossier te zullen wagen.

LEES OOK: 'Monsterdeal Tielemans: bedrag al uitgelekt'

Wie is volgens u een betere doelman?

Meest recent

De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

5
5
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

40
40
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

175
175
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

516
516
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

229
229
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

118
118
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

91
91
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

102
102
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

105
105
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

178
178
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

223
223
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

185
185
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

212
212
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

185
185
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

178
178
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

509
509
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

586
586
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

110
110
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

314
314
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

104
104
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

192
192
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

476
476
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

280
280
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

233
233
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

317
317

Meer sportnieuws