Westerlo mee aan de leiding: "Kunnen van iedereen winnen"

door
Westerlo mee aan de leiding:

De Proximus League stevent af op een erg spannende strijd om de eerste periodetitel. En dat heeft niet in het minst met de goede prestaties van KVC Westerlo te maken. Tegen de verwachtingen in draaien de Kemphanen vlot mee aan de top van het klassement, momenteel staan ze zelfs op een gedeelde eerste plaats.


Zaterdag pakte de ploeg van coach Bob Peeters de scalp van Beerschot: 2-0. De trainer was achteraf dan ook tevreden met de manier waarop zijn team zich presenteerde. "Ik had voor de match gezegd dat we moesten durven om ons voetbal te spelen. Dus vanuit de organisatie, maar met veel lopende mensen en met agressieve backs. Op die manier zou er ruimte vallen en op die manier zijn we een heel moeilijk te kloppen tegenstrever", reageerde hij bij Proximus 11.

Maar Peeters benadrukt wel dat zijn ploeg telkens het onderste uit de kan moet halen om te blijven presteren. Een moment van verslapping is absoluut uit den boze. "Spelen we zoals vorige week in Virton, waar twee of drie mensen niet bij de les zijn of denken dat we al voor de periodetitel gaan spelen, dan zijn we gewoon een heel matige ploeg. Maar tegen Beerschot hebben we opnieuw bewezen dat we - op onze manier - van iedereen kunnen winnen."

LEES OOK: Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Is Westerlo een promotiefavoriet volgens u?

Meest recent

Rode kaart helpt Antwerp eindelijk aan broodnodige zege

Antwerp is er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. Voor de eerste keer sinds ...

13
13
Gooit Mika Godts zijn eigen ruiten in bij Rode Duivels?

De voorbije dagen werden de selecties bekend gemaakt van de Rode Duivels en Jonge Duivels. ...

29
29
Kortrijk loopt in op Beveren, Club NXT verliest wéér

Zaterdagavond werden in de Challenger Pro League nog drie wedstrijden afgewerkt. KV Kortrijk is erin ...

28
28
Harde woorden bij Westerlo: "Dringend voor de spiegel staan"

Het draait de laatste weken plots vierkant bij Westerlo. Het sneuvelde in de beker meteen tegen ...

16
16
'Fabregas hoopt op transferbom bij Club Brugge'

Bij Club Brugge lieten ze vorige zomer al een pak sterkhouders vertrekken, maar ook in de komende ...

129
129
Hoogspanning op Bosuil: fans halen keihard uit naar bestuur

Antwerp zakte de voorbije weken weg in een diepe crisis. Het staat momenteel zelfs pas voorlaatste ...

72
72
Deschacht trekt conclusie: "Die spelers mist Anderlecht"

Zondag is het in de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de klassieker tussen Club Brugge en ...

55
55
Ultieme gelijkmaker verpest glansrol voor Trossard

Arsenal heeft zaterdag voor de derde keer dit seizoen punten laten liggen in de Premier League. Het ...

17
17
Charleroi herpakt zich en duwt Westerlo dieper in moeras

Charleroi heeft zich weer herpakt na de nederlaag in de Waalse derby. De Zebra's haalden het met 2-0 ...

6
6
Garcia onverbiddelijk: einde verhaal voor Rode Duivel

Rudi Garcia houdt van stabiliteit in zijn selectie. Ondanks de vele geblesseerden bij de Rode ...

206
206
Hayen speelt open kaart: sterkhouder out bij Club Brugge?

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de fraaie stunt tegen FC Barcelona, want zondag ...

641
641
Van Gucht zwaar aangepakt: "Narcist met groot ego!"

Andermaal staat Ruben Van Gucht in de belangstelling, dit keer niet om zijn werk bij televisie of ...

522
522
Rookgordijn in Anderlecht: Coucke herovert de macht

Zondag zijn alle ogen op de klassieker tussen RSC Anderlecht en Club Brugge. Een deel van de ...

280
280
'Belgisch voetbal weldra terug op Telenet & Proximus?'

Er is de afgelopen weken en maanden reeds heel wat inkt gevloeid over de uitzendingen van het ...

1455
1455
Mazzu raast door en pakt ook de scalp van Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League moest Cercle Brugge het namiddag opnemen tegen OH Leuven. Voor de twee toch ...

59
59
'Hasi houdt adem in: Anderlecht langer zonder De Cat?'

In een uitverkocht Lotto Park krijgt RSC Anderlecht zondag Club Brugge over de vloer. Met ...

190
190
Kompany vermijdt verlies, monsterzege voor Leverkusen

In de Bundesliga hoopte Vincent Kompany met Bayern München de zeventiende zege op rij te ...

66
66
'Leegloop bij KRC Genk: lieveling Fink richting exit?'

De topmatchen volgen elkaar snel op voor KRC Genk, dat een paar dagen na de stunt in Braga alweer op ...

363
363
Donkere wolken boven Bosuil: Antwerp-fans luiden alarmbel

De zenuwen staan strakgespannen op de Bosuil voor het bezoek van La Louvière, stilaan zowaar ...

198
198
'5 voor 12 in Anderlecht: dagen Renard zijn geteld'

De topper tegen Club Brugge luidt een nieuw tijdperk in bij RSC Anderlecht, waar kersvers voorzitter ...

313
313
Fink velt hard verdict: sterkhouder KRC Genk buitenspel

KRC Genk zorgde donderdag voor een regelrechte stunt door in Braga, tot dan ongenaakbaar in de ...

327
327
Bertaccini looft RSCA'er: "Beste met wie ik ooit speelde"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. Tegen Club Brugge krijgen Besnik Hasi & co een ...

178
178
Tottenham en Man Utd verwennen fans met waanzinnig slot

Manchester United is de laatste weken goed bezig. Ze hoopten namiddag in de (sub)topper tegen ...

57
57
RSCA-revelatie geeft toe: “Renard overtuigde me”

Bij RSC Anderlecht maakte Olivier Renard nog niet héél veel indruk. De sportieve baas ...

173
173
'Coucke gooit bom bij Anderlecht: topnaam op komst?'

Kenneth Bornauw en Michael Verschueren zullen tegen Club Brugge voor het eerst als de nieuwe CEO en ...

954
954

Meer sportnieuws