Mannschaft afgemaakt in eigen land: "Met zijn puddingbenen"

door
Mannschaft afgemaakt in eigen land:

Terwijl de Rode Duivels na een non-match met 0-4 wonnen van de amateurvoetballers uit San Marino, viel er elders in Europa veel meer spektakel te zien. Nederland boekte immers een bijzonder mooie zege op het veld van Duitsland: 2-4. Die Mannschaft was nochtans op een dubbele voorsprong gekomen.


In eigen land wordt de ploeg van bondscoach Joachim Löw dan ook met de grond gelijk gemaakt. Het blad Kicker zag bijvoorbeeld veel misgaan: "Er was sprake van tactische fouten en individuele missers, voorin werd de bal te weinig vastgehouden en ook de wissels konden beter. Duitsland is lang niet zo goed als de 8-0 zege op Estland misschien suggereerde." De Süddeutsche Zeitung schuift verdediger Jonathan Tah dan weer de zwartepiet toe: "Mede door zijn puddingbenen kreeg Duitsland meerdere treffers om de oren." Maar ook Löw deelt in klappen. "Het was alsof FSV Mainz 05 aantrad tegen een topclub in de Bundesliga. En dan zet Mainz in de regel agressiever druk dan Duitsland vrijdag deed tegen Nederland."

BILD gaat wel erg ver en denkt aan uitschakeling in de EK-kwalificatie: "Door deze nederlaag wordt de strijd om een EK-ticket nog spannend. De eerste tegenslag in deze voorronde komt vooral door Tah. Bij de eerste tegengoal zag hij er niet goed uit, de tweede treffer van Oranje maakte hij zelf en ook de 2-3 en 2-4 kon hij niet verhinderen." Ook Der Spiegel heeft het tot slot over een 'zwakke defensie'. "In feit had Duitsland gehoopt om zich na het debacle op het vorige WK weer tot de top van het wereldvoetbal te hijsen. Maar de 2-4-nederlaag tegen Nederland heeft alleen voor nieuwe twijfels gezorgd, vooral in de verdediging."

LEES OOK: Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

57
57
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

20
20
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

34
34
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

145
145
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

199
199
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

172
172
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

266
266
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

178
178
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

967
967
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

81
81
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

344
344
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

145
145
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

487
487
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

240
240
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

434
434
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

716
716

Meer sportnieuws