Mannschaft afgemaakt in eigen land: "Met zijn puddingbenen"

door
Mannschaft afgemaakt in eigen land:

Terwijl de Rode Duivels na een non-match met 0-4 wonnen van de amateurvoetballers uit San Marino, viel er elders in Europa veel meer spektakel te zien. Nederland boekte immers een bijzonder mooie zege op het veld van Duitsland: 2-4. Die Mannschaft was nochtans op een dubbele voorsprong gekomen.


In eigen land wordt de ploeg van bondscoach Joachim Löw dan ook met de grond gelijk gemaakt. Het blad Kicker zag bijvoorbeeld veel misgaan: "Er was sprake van tactische fouten en individuele missers, voorin werd de bal te weinig vastgehouden en ook de wissels konden beter. Duitsland is lang niet zo goed als de 8-0 zege op Estland misschien suggereerde." De Süddeutsche Zeitung schuift verdediger Jonathan Tah dan weer de zwartepiet toe: "Mede door zijn puddingbenen kreeg Duitsland meerdere treffers om de oren." Maar ook Löw deelt in klappen. "Het was alsof FSV Mainz 05 aantrad tegen een topclub in de Bundesliga. En dan zet Mainz in de regel agressiever druk dan Duitsland vrijdag deed tegen Nederland."

BILD gaat wel erg ver en denkt aan uitschakeling in de EK-kwalificatie: "Door deze nederlaag wordt de strijd om een EK-ticket nog spannend. De eerste tegenslag in deze voorronde komt vooral door Tah. Bij de eerste tegengoal zag hij er niet goed uit, de tweede treffer van Oranje maakte hij zelf en ook de 2-3 en 2-4 kon hij niet verhinderen." Ook Der Spiegel heeft het tot slot over een 'zwakke defensie'. "In feit had Duitsland gehoopt om zich na het debacle op het vorige WK weer tot de top van het wereldvoetbal te hijsen. Maar de 2-4-nederlaag tegen Nederland heeft alleen voor nieuwe twijfels gezorgd, vooral in de verdediging."

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

15
15
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

24
24
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

88
88
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

17
17
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

121
121
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

39
39
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

31
31
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

100
100
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

122
122
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

84
84
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

60
60
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

250
250
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

63
63
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

91
91
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

144
144
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

57
57
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

218
218
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

241
241
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

52
52
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

146
146
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

62
62
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

216
216
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

377
377
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

377
377
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

21
21

Meer sportnieuws