TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

door
TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Manchester City kan het RSC Anderlecht van Vincent Kompany komende winter een zware klap toedienen. De Engelse kampioen verhuurt verdediger Philippe Sandler momenteel aan de Brusselaars, de Nederlander is zelfs een vaste basisspeler. Maar door de zware blessure van Aymeric Laporte zit City momenteel in nood wat betreft centrale verdedigers. In de winter zal er sowieso gecorrigeerd worden. Een nieuwe verdediger aantrekken is het meest logische, maar volgens The Express is het ook een optie om Sandler vroegtijdig terug te halen uit Anderlecht.

Dylan Bronn bleef deze zomer uiteindelijk bij AA Gent, maar de verdediger had wel degelijk de intentie om te vertrekken. Volgens Sport/Voetbalmagazine nam hij daarom Mogi Bayat onder de arm. Die bood de Tunesische international bij verschillende clubs aan, maar zonder succes. Het is nu afwachten wanneer Bronn een nieuwe kans krijgt in de ploeg van coach Jess Thorup.

KAS Eupen gaat nog een versterking halen. De Belgische eersteklasser zoekt het zelfs in Jamaica en gaat een jonge middenvelder een contract geven. De negentienjarige Tyreek Magee maakte indruk tijdens een week proefperiode en hij zal een contract ondertekenen.

BUITENLAND
Zoals hierboven al gemeld gaat Manchester City komende winter op zoek naar defensieve versterking. Philippe Sandler vroegtijdig terughalen is een optie, maar het ligt meer voor de hand om een nieuwe verdediger aan te trekken. Volgens 360 Sources is Jan Vertonghen één van de pistes. De Rode Duivel is zijn laatste contractjaar bij Tottenham ingegaan. Om nog een bepaalde winst te boeken zullen de Spurs hem in januari dus moeten verkopen, tenzij hij natuurlijk alsnog verlengt.

Paulo Dybala bleef ondanks heel wat geruchten gewoon bij Juventus in de zomermercato. Komende winter komt het mogelijk echter toch tot een vertrek. Volgens The Daily Star zal Juventus de Argentijns helemaal niets in de weg leggen als er tijdens de wintermercato een nieuw bod komt. Uiteraard willen de Italianen nog een bepaalde transfersom vangen, maar ze zouden allesbehalve buitensporige eisen stellen.

Juventus denkt zelf ook al verder en zou een aantal spelers in het vizier hebben die komende zomer transfervrij worden. Daarvoor kijkt het vooral richting Manchester United en Tottenham. Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld.

LEES OOK: Alderweireld tipt op verrassing in WK-selectie Duivels

Denkt u dat Alderweireld en Vertonghen na het seizoen vertrekken bij Tottenham?

Meest recent

‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

26
26
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

58
58
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

92
92
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

53
53
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

157
157
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

136
136
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

134
134
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

500
500
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

62
62
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

26
26
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

99
99
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

31
31
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

82
82
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

50
50
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

51
51
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

115
115
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

56
56
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

208
208
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

139
139
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

128
128
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

739
739
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

85
85
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97

Meer sportnieuws