TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

552 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Manchester City kan het RSC Anderlecht van Vincent Kompany komende winter een zware klap toedienen. De Engelse kampioen verhuurt verdediger Philippe Sandler momenteel aan de Brusselaars, de Nederlander is zelfs een vaste basisspeler. Maar door de zware blessure van Aymeric Laporte zit City momenteel in nood wat betreft centrale verdedigers. In de winter zal er sowieso gecorrigeerd worden. Een nieuwe verdediger aantrekken is het meest logische, maar volgens The Express is het ook een optie om Sandler vroegtijdig terug te halen uit Anderlecht.

Dylan Bronn bleef deze zomer uiteindelijk bij AA Gent, maar de verdediger had wel degelijk de intentie om te vertrekken. Volgens Sport/Voetbalmagazine nam hij daarom Mogi Bayat onder de arm. Die bood de Tunesische international bij verschillende clubs aan, maar zonder succes. Het is nu afwachten wanneer Bronn een nieuwe kans krijgt in de ploeg van coach Jess Thorup.

KAS Eupen gaat nog een versterking halen. De Belgische eersteklasser zoekt het zelfs in Jamaica en gaat een jonge middenvelder een contract geven. De negentienjarige Tyreek Magee maakte indruk tijdens een week proefperiode en hij zal een contract ondertekenen.

BUITENLAND
Zoals hierboven al gemeld gaat Manchester City komende winter op zoek naar defensieve versterking. Philippe Sandler vroegtijdig terughalen is een optie, maar het ligt meer voor de hand om een nieuwe verdediger aan te trekken. Volgens 360 Sources is Jan Vertonghen één van de pistes. De Rode Duivel is zijn laatste contractjaar bij Tottenham ingegaan. Om nog een bepaalde winst te boeken zullen de Spurs hem in januari dus moeten verkopen, tenzij hij natuurlijk alsnog verlengt.

Paulo Dybala bleef ondanks heel wat geruchten gewoon bij Juventus in de zomermercato. Komende winter komt het mogelijk echter toch tot een vertrek. Volgens The Daily Star zal Juventus de Argentijns helemaal niets in de weg leggen als er tijdens de wintermercato een nieuw bod komt. Uiteraard willen de Italianen nog een bepaalde transfersom vangen, maar ze zouden allesbehalve buitensporige eisen stellen.

Juventus denkt zelf ook al verder en zou een aantal spelers in het vizier hebben die komende zomer transfervrij worden. Daarvoor kijkt het vooral richting Manchester United en Tottenham. Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld.

LEES OOK: Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Denkt u dat Alderweireld en Vertonghen na het seizoen vertrekken bij Tottenham?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

23
23
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

24
24
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

66
66
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

77
77
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

86
86
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

153
153
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

501
501
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

454
454
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

861
861
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

367
367
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

176
176
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

699
699
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

183
183
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws