TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

door
TRANSFERUURTJE: 'City kan Anderlecht klap toedienen, droomtransfer Vertonghen'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE
Manchester City kan het RSC Anderlecht van Vincent Kompany komende winter een zware klap toedienen. De Engelse kampioen verhuurt verdediger Philippe Sandler momenteel aan de Brusselaars, de Nederlander is zelfs een vaste basisspeler. Maar door de zware blessure van Aymeric Laporte zit City momenteel in nood wat betreft centrale verdedigers. In de winter zal er sowieso gecorrigeerd worden. Een nieuwe verdediger aantrekken is het meest logische, maar volgens The Express is het ook een optie om Sandler vroegtijdig terug te halen uit Anderlecht.

Dylan Bronn bleef deze zomer uiteindelijk bij AA Gent, maar de verdediger had wel degelijk de intentie om te vertrekken. Volgens Sport/Voetbalmagazine nam hij daarom Mogi Bayat onder de arm. Die bood de Tunesische international bij verschillende clubs aan, maar zonder succes. Het is nu afwachten wanneer Bronn een nieuwe kans krijgt in de ploeg van coach Jess Thorup.

KAS Eupen gaat nog een versterking halen. De Belgische eersteklasser zoekt het zelfs in Jamaica en gaat een jonge middenvelder een contract geven. De negentienjarige Tyreek Magee maakte indruk tijdens een week proefperiode en hij zal een contract ondertekenen.

BUITENLAND
Zoals hierboven al gemeld gaat Manchester City komende winter op zoek naar defensieve versterking. Philippe Sandler vroegtijdig terughalen is een optie, maar het ligt meer voor de hand om een nieuwe verdediger aan te trekken. Volgens 360 Sources is Jan Vertonghen één van de pistes. De Rode Duivel is zijn laatste contractjaar bij Tottenham ingegaan. Om nog een bepaalde winst te boeken zullen de Spurs hem in januari dus moeten verkopen, tenzij hij natuurlijk alsnog verlengt.

Paulo Dybala bleef ondanks heel wat geruchten gewoon bij Juventus in de zomermercato. Komende winter komt het mogelijk echter toch tot een vertrek. Volgens The Daily Star zal Juventus de Argentijns helemaal niets in de weg leggen als er tijdens de wintermercato een nieuw bod komt. Uiteraard willen de Italianen nog een bepaalde transfersom vangen, maar ze zouden allesbehalve buitensporige eisen stellen.

Juventus denkt zelf ook al verder en zou een aantal spelers in het vizier hebben die komende zomer transfervrij worden. Daarvoor kijkt het vooral richting Manchester United en Tottenham. Bij die eerste lopen volgende zomer immers de contracten van verdediger Eric Bailly, middenvelder Nemanja Matic en vooral doelman David De Gea af. Hetzelfde geldt in Noord-Londen voor Christian Eriksen en onze landgenoot Toby Alderweireld.

LEES OOK: Alderweireld onthult: "Na jaren van buitensporig gebruik"

Denkt u dat Alderweireld en Vertonghen na het seizoen vertrekken bij Tottenham?

Meest recent

Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

106
106
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

143
143
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

44
44
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

152
152
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

62
62
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

305
305
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

51
51
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

115
115
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

173
173
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

46
46
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

188
188
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

527
527
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

319
319
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

231
231
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

623
623
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

152
152
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

137
137
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

169
169
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

443
443
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

142
142
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

122
122
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1097
1097
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

959
959
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

180
180
Publiekslieveling straks terug naar KV Mechelen?

Bij KV Mechelen halen ze graag al eens een oude bekende terug om het DNA van de club levend te ...

682
682

Meer sportnieuws