Jacobs over terugkeer Rode Duivels: "Geldt niet voor Kompany en Mignolet"

door
Jacobs over terugkeer Rode Duivels:

Vincent Kompany, Nacer Chadli, Simon Mignolet, Steven Defour en Kevin Mirallas keerden terug naar België. Volgens voormalig topcoach Ariël Jacobs zijn er meerdere redenen waarom zij terugkeerden.


"De voornaamste reden, al zal dat niet zo zijn bij iedereen, is de hoop om op het einde van het seizoen de selectie voor het EK te halen. Stel dat we met een kwakkelende nationale ploeg hadden gezeten, ze kozen wellicht voor een andere competitie, denk ik", zegt hij aan Sport/Voetbalmagazine.

Voor enkele spelers waren er verschillende redenen. "Dat geldt wel niet voor Kompany, en eigenlijk ook niet voor Mignolet want die werd door Roberto Martínez al een tijdje wél geselecteerd, ook al zat hij op de bank bij Liverpool. Daar speelt ook de hunkering om weer onder de lat te staan en een plaats in de Champions League. Maar die hoop is er wel bij Mirallas, Chadli en anderen, denk ik. Die leefden toch met heel veel onzekerheid."

LEES OOK: Doku schittert, blamage Liverpool, Kompany schrijft historie

Zullen er volgende zomer nog volgen?

Meest recent

Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

18
18
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

79
79
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

165
165
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

30
30
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

100
100
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

73
73
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

111
111
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

715
715
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

175
175
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

53
53
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

56
56
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

296
296
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

159
159
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

113
113
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

200
200
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

152
152
Lokeren mee in woelige storm: spijt van Nainggolan?

Radja Nainggolan kende een illustere carrière bij clubs als Internazionale, AS Roma en ...

80
80
Messi zat bijna bij Ronaldo: “Hij werd resoluut afgewezen”

De rivalenstrijd tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld de geschiedenisboeken ...

43
43
‘Anderlecht-beleid zwaar onder druk: Renard de dupe’

RSC Anderlecht zit weer in de penarie. De supporters waren niet tevreden over de prestatie in de ...

288
288
Westerlo-voorzitter maakt eigen spelers compleet af

Er was één grote verrassing in de Croky Cup: tweedeklasser Beerschot won in eigen huis ...

104
104
'D-Day DAZN en Pro League: Belgische clubs in zak en as'

De perikelen rond DAZN, de telecomproviders en de Pro League blijven voortduren. Er is nog steeds ...

704
704
Euvrard voor topper tegen Charleroi: "Uiterst zeldzaam"

Standard moet dit weekend aan de bak tegen Sporting Charleroi. Een partij die ze moeten winnen, want ...

85
85
Hand van Mazzu al duidelijk: "Merkten we meteen"

OH Leuven kon eindelijk nog eens proeven van een overwinning. Felice Mazzu won met OHL met 1-3 op ...

112
112

Meer sportnieuws