'City kan Kompany en Anderlecht zware klap toedienen'

door
'City kan Kompany en Anderlecht zware klap toedienen'

Aanstaande woensdag viert Vincent Kompany zijn gala/afscheidsmatch bij Manchester City. Het wordt een feestwedstrijd tussen (ex-)sterren van zijn City en uit de rest van de Premier League. De ploeg van Cityzens zal gecoacht wordt door Kompany's mentor Pep Guardiola, maar de Spanjaard heeft mogelijk ook slecht nieuws voor zijn voormalige poulain.


Na het vertrek van Kompany uit het Etihad Stadium, besloot de Engelse kampioen om geen rechtstreekse vervanger aan te trekken. Een beslissing waar men nu alweer spijt van heeft. Aymeric Laporte heeft immers een zware blessure opgelopen en komt mogelijk niet meer in actie dit seizoen. Omdat ook John Stones niet helemaal fit is, is de spoeling achterin wel heel dun. Momenteel kan Fernandinho depanneren, maar komende winter zal er sowieso gecorrigeerd worden.

Bij The Daily Mail weet men dat Guardiola al heeft aangespoord tot het aantrekken van een nieuwe verdediger, de namen van Toby Alderweireld en Jan Vertonghen (beiden in hun laatste contractjaar bij Tottenham) circuleren al in het geruchtencircuit. Volgens The Express worden binnen de club echter ook al alternatieve opties onderzocht en één daarvan zou Kompany en Anderlecht flink pijn kunnen doen.

City verhuurt momenteel immers de Nederlander Philippe Sandler aan RSCA. Bovengenoemd medium stelt dat het een piste is om de Nederlander vroegtijdig terug te roepen. Dat zou toch een serieuze aderlating zijn, Sandler heeft zich op korte tijd immers opgeworpen als vaste titularis en toont zich van groot belang voor het nieuwe Paars-Wit. Een definitieve beslissing is er bij City echter nog niet genomen, mogelijk kan Kompany woensdag nog wat lobbyen.

LEES OOK: Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Sandler behoort tot de drie beste zomertransfers van Anderlecht ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

18
18
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

44
44
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

66
66
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

23
23
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

115
115
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

52
52
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

106
106
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

59
59
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

107
107
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

546
546
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

166
166
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

444
444
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

84
84
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

472
472
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

131
131
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

273
273
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

804
804
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws