Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

275 stemmen
Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

De Rode Duivels moeten het vanavond tegen San Marino stellen zonder een pak afwezigen, waaronder Eden Hazard. De aanvoerder werd door Roberto Martinez wel nog opgeroepen, maar verliet de selectie alweer na een dag omdat bleek dat hij niet op tijd fit zou raken voor de matchen tegen San Marino en Schotland.


Hazard keerde dus snel terug naar Real Madrid, waar hij verder werkt aan zijn herstel. En dat verloopt voorspoedig, want de flankaanvaller lijkt een nieuwe belangrijke stap gezet te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Hazard donderdag immers voor het eerst opnieuw met de bal trainde, al deed hij dat wel nog individueel.

Het is nu enkel nog wachten tot Hazard de groepstrainingen hervat en dan lijkt onze landgenoot weer klaar voor de dienst. Of hij dat al zal zijn op 14 september, wanneer Real na de interlandbreak hervat met een competitiematch tegen Levante, zal nog moeten blijken.

UPDATE 17u35
Plots gaat het snel voor Hazard, want een dag nadat hij voor het eerst weer op het oefenveld verscheen nam hij alweer deel aan de groepstraining bij Real Madrid. Zo lijkt er stilaan nog maar weinig twijfel over te bestaan dat zijn afwezigheid voor het tweeluik bij de Rode Duivels vooral een voorzorgsmaatregel was en de Madrileense recordaankoop volgende week zijn debuut zal make voor Los Blancos.

Die begonnen met vijf op negen – en al twee rode kaarten – opnieuw wankel aan wat het seizoen van de wederopstanding moest worden. Dat coach Zinédine Zidane geen risico's wou nemen met zijn oogappel en aan Martinez vroeg om Hazard vrij te geven hoeft dan ook niet te verbazen. Tegen Levante wordt er, zeker gezien de schorsing van Gareth Bale, waarschijnlijk zelfs meteen gerekend op de flankaanvaller om het verschil te maken.

LEES OOK: Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

🚀

Zal Hazard tegen Levante aan de aftrap verschijnen?

Meest recent

'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

11
11
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

47
47
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

34
34
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

226
226
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

465
465
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

184
184
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

233
233
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

71
71
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

718
718
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

421
421
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

126
126
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

401
401
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

476
476
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

68
68
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

95
95
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

175
175
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

51
51
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

452
452
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

449
449
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

154
154
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

582
582
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

131
131

Meer sportnieuws