Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

door
Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

De Rode Duivels moeten het vanavond tegen San Marino stellen zonder een pak afwezigen, waaronder Eden Hazard. De aanvoerder werd door Roberto Martinez wel nog opgeroepen, maar verliet de selectie alweer na een dag omdat bleek dat hij niet op tijd fit zou raken voor de matchen tegen San Marino en Schotland.


Hazard keerde dus snel terug naar Real Madrid, waar hij verder werkt aan zijn herstel. En dat verloopt voorspoedig, want de flankaanvaller lijkt een nieuwe belangrijke stap gezet te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Hazard donderdag immers voor het eerst opnieuw met de bal trainde, al deed hij dat wel nog individueel.

Het is nu enkel nog wachten tot Hazard de groepstrainingen hervat en dan lijkt onze landgenoot weer klaar voor de dienst. Of hij dat al zal zijn op 14 september, wanneer Real na de interlandbreak hervat met een competitiematch tegen Levante, zal nog moeten blijken.

UPDATE 17u35
Plots gaat het snel voor Hazard, want een dag nadat hij voor het eerst weer op het oefenveld verscheen nam hij alweer deel aan de groepstraining bij Real Madrid. Zo lijkt er stilaan nog maar weinig twijfel over te bestaan dat zijn afwezigheid voor het tweeluik bij de Rode Duivels vooral een voorzorgsmaatregel was en de Madrileense recordaankoop volgende week zijn debuut zal make voor Los Blancos.

Die begonnen met vijf op negen – en al twee rode kaarten – opnieuw wankel aan wat het seizoen van de wederopstanding moest worden. Dat coach Zinédine Zidane geen risico's wou nemen met zijn oogappel en aan Martinez vroeg om Hazard vrij te geven hoeft dan ook niet te verbazen. Tegen Levante wordt er, zeker gezien de schorsing van Gareth Bale, waarschijnlijk zelfs meteen gerekend op de flankaanvaller om het verschil te maken.

LEES OOK: Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

Zal Hazard tegen Levante aan de aftrap verschijnen?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

13
13
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

12
12
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

306
306
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

41
41
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

101
101
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

81
81
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

182
182
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

34
34
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

90
90
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

141
141
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

272
272
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

121
121
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

362
362
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

209
209
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

297
297
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

83
83
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

433
433
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

505
505
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws