Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

275 stemmen
Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

De Rode Duivels moeten het vanavond tegen San Marino stellen zonder een pak afwezigen, waaronder Eden Hazard. De aanvoerder werd door Roberto Martinez wel nog opgeroepen, maar verliet de selectie alweer na een dag omdat bleek dat hij niet op tijd fit zou raken voor de matchen tegen San Marino en Schotland.


Hazard keerde dus snel terug naar Real Madrid, waar hij verder werkt aan zijn herstel. En dat verloopt voorspoedig, want de flankaanvaller lijkt een nieuwe belangrijke stap gezet te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Hazard donderdag immers voor het eerst opnieuw met de bal trainde, al deed hij dat wel nog individueel.

Het is nu enkel nog wachten tot Hazard de groepstrainingen hervat en dan lijkt onze landgenoot weer klaar voor de dienst. Of hij dat al zal zijn op 14 september, wanneer Real na de interlandbreak hervat met een competitiematch tegen Levante, zal nog moeten blijken.

UPDATE 17u35
Plots gaat het snel voor Hazard, want een dag nadat hij voor het eerst weer op het oefenveld verscheen nam hij alweer deel aan de groepstraining bij Real Madrid. Zo lijkt er stilaan nog maar weinig twijfel over te bestaan dat zijn afwezigheid voor het tweeluik bij de Rode Duivels vooral een voorzorgsmaatregel was en de Madrileense recordaankoop volgende week zijn debuut zal make voor Los Blancos.

Die begonnen met vijf op negen – en al twee rode kaarten – opnieuw wankel aan wat het seizoen van de wederopstanding moest worden. Dat coach Zinédine Zidane geen risico's wou nemen met zijn oogappel en aan Martinez vroeg om Hazard vrij te geven hoeft dan ook niet te verbazen. Tegen Levante wordt er, zeker gezien de schorsing van Gareth Bale, waarschijnlijk zelfs meteen gerekend op de flankaanvaller om het verschil te maken.

LEES OOK: Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

🚀

Zal Hazard tegen Levante aan de aftrap verschijnen?

Meest recent

Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

139
139
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

231
231
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

66
66
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

154
154
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

311
311
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

341
341
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

436
436
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

466
466
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

201
201
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

531
531
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

167
167
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

223
223
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

225
225
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

106
106
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

242
242
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

552
552
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

165
165
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

226
226
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

415
415
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

100
100
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

686
686
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

56
56
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

73
73
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

277
277

Meer sportnieuws