Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

door
Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

De Rode Duivels moeten het vanavond tegen San Marino stellen zonder een pak afwezigen, waaronder Eden Hazard. De aanvoerder werd door Roberto Martinez wel nog opgeroepen, maar verliet de selectie alweer na een dag omdat bleek dat hij niet op tijd fit zou raken voor de matchen tegen San Marino en Schotland.


Hazard keerde dus snel terug naar Real Madrid, waar hij verder werkt aan zijn herstel. En dat verloopt voorspoedig, want de flankaanvaller lijkt een nieuwe belangrijke stap gezet te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Hazard donderdag immers voor het eerst opnieuw met de bal trainde, al deed hij dat wel nog individueel.

Het is nu enkel nog wachten tot Hazard de groepstrainingen hervat en dan lijkt onze landgenoot weer klaar voor de dienst. Of hij dat al zal zijn op 14 september, wanneer Real na de interlandbreak hervat met een competitiematch tegen Levante, zal nog moeten blijken.

UPDATE 17u35
Plots gaat het snel voor Hazard, want een dag nadat hij voor het eerst weer op het oefenveld verscheen nam hij alweer deel aan de groepstraining bij Real Madrid. Zo lijkt er stilaan nog maar weinig twijfel over te bestaan dat zijn afwezigheid voor het tweeluik bij de Rode Duivels vooral een voorzorgsmaatregel was en de Madrileense recordaankoop volgende week zijn debuut zal make voor Los Blancos.

Die begonnen met vijf op negen – en al twee rode kaarten – opnieuw wankel aan wat het seizoen van de wederopstanding moest worden. Dat coach Zinédine Zidane geen risico's wou nemen met zijn oogappel en aan Martinez vroeg om Hazard vrij te geven hoeft dan ook niet te verbazen. Tegen Levante wordt er, zeker gezien de schorsing van Gareth Bale, waarschijnlijk zelfs meteen gerekend op de flankaanvaller om het verschil te maken.

LEES OOK: 'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Zal Hazard tegen Levante aan de aftrap verschijnen?

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

31
31
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

148
148
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

140
140
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

69
69
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

337
337
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

447
447
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

363
363
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

196
196
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

167
167
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

94
94
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

584
584
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

342
342
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

349
349
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

398
398
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

222
222
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

176
176
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

362
362
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

821
821
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

226
226
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws