Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

door
Hazard sluit weer aan bij de groep en lijkt klaar voor debuut

De Rode Duivels moeten het vanavond tegen San Marino stellen zonder een pak afwezigen, waaronder Eden Hazard. De aanvoerder werd door Roberto Martinez wel nog opgeroepen, maar verliet de selectie alweer na een dag omdat bleek dat hij niet op tijd fit zou raken voor de matchen tegen San Marino en Schotland.


Hazard keerde dus snel terug naar Real Madrid, waar hij verder werkt aan zijn herstel. En dat verloopt voorspoedig, want de flankaanvaller lijkt een nieuwe belangrijke stap gezet te hebben. Het Nieuwsblad weet dat Hazard donderdag immers voor het eerst opnieuw met de bal trainde, al deed hij dat wel nog individueel.

Het is nu enkel nog wachten tot Hazard de groepstrainingen hervat en dan lijkt onze landgenoot weer klaar voor de dienst. Of hij dat al zal zijn op 14 september, wanneer Real na de interlandbreak hervat met een competitiematch tegen Levante, zal nog moeten blijken.

UPDATE 17u35
Plots gaat het snel voor Hazard, want een dag nadat hij voor het eerst weer op het oefenveld verscheen nam hij alweer deel aan de groepstraining bij Real Madrid. Zo lijkt er stilaan nog maar weinig twijfel over te bestaan dat zijn afwezigheid voor het tweeluik bij de Rode Duivels vooral een voorzorgsmaatregel was en de Madrileense recordaankoop volgende week zijn debuut zal make voor Los Blancos.

Die begonnen met vijf op negen – en al twee rode kaarten – opnieuw wankel aan wat het seizoen van de wederopstanding moest worden. Dat coach Zinédine Zidane geen risico's wou nemen met zijn oogappel en aan Martinez vroeg om Hazard vrij te geven hoeft dan ook niet te verbazen. Tegen Levante wordt er, zeker gezien de schorsing van Gareth Bale, waarschijnlijk zelfs meteen gerekend op de flankaanvaller om het verschil te maken.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Zal Hazard tegen Levante aan de aftrap verschijnen?

Meest recent

WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

10
10
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

19
19
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

82
82
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

256
256
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

251
251
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

324
324
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

253
253
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

565
565
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

93
93
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

340
340
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

60
60
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

122
122
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

157
157
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

219
219
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

616
616
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

356
356
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

227
227
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

507
507
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

302
302
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

288
288
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

291
291
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

724
724
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

225
225

Meer sportnieuws