Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

door
Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

San Marino tegen België, dat is uiteraard een ongelijke strijd. Precies daarom een weinig interessante match om volgen ook, zo vindt Gert Verheyen bij Het Nieuwsblad. Al ziet de analist toch één interessante verhaallijn.


Romelu Lukaku zit intussen namelijk al aan 48 doelpunten in 81 interlands, een onwaarschijnlijk gemiddelde waarmee hij op een dag wie weet wel Cristiano Ronaldo (momenteel 88 goals in 157 duels voor Portugal) van de troon kan stoten als Europees topschutter aller tijden. Volgens Verheyen zijn duels zoals die van vrijdagavond in San Marino dan ook vooral ideaal om het aantal nog wat verder aan te dikken. Zoals de gewezen aanvaller van Club Brugge, zelf goed voor tien treffers in 50 optredens als Rode Duivels, terecht opmerkt zal later toch niemand meer weten hoeveel van die doelpunten in dergelijke betekenisloze partijtjes gemaakt werden.

Mocht Lukaku ooit slechts een handvol goals tekort komen voor het record van Ronaldo zal hij dan toch ook nog eens Marc Wilmots vervloeken. De voormalige bondscoach gebruikte in een oefenpot tegen Luxemburg ,waarin de spits een hattrick scoorde, ooit een wissel teveel om de match als een officieel geldige wedstrijd te laten tellen voor de FIFA. Iets wat in een officieel kwalificatieduel als vrijdag tegen San Marino uiteraard niet kan gebeuren. Gewoon genoeg scoren voor je vervangen wordt dus, Romelu.

LEES OOK: Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Hoeveel keer zal Lukaku scoren tegen San Marino?

Meest recent

Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

0
0
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

38
38
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

15
15
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

175
175
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

133
133
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

53
53
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

192
192
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

340
340
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

122
122
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

259
259
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

239
239
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

135
135
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

136
136
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

100
100
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

88
88
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

443
443
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

152
152
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

50
50
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

315
315
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

380
380
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

283
283
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

357
357
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

279
279
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

527
527

Meer sportnieuws