Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

door
Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

San Marino tegen België, dat is uiteraard een ongelijke strijd. Precies daarom een weinig interessante match om volgen ook, zo vindt Gert Verheyen bij Het Nieuwsblad. Al ziet de analist toch één interessante verhaallijn.


Romelu Lukaku zit intussen namelijk al aan 48 doelpunten in 81 interlands, een onwaarschijnlijk gemiddelde waarmee hij op een dag wie weet wel Cristiano Ronaldo (momenteel 88 goals in 157 duels voor Portugal) van de troon kan stoten als Europees topschutter aller tijden. Volgens Verheyen zijn duels zoals die van vrijdagavond in San Marino dan ook vooral ideaal om het aantal nog wat verder aan te dikken. Zoals de gewezen aanvaller van Club Brugge, zelf goed voor tien treffers in 50 optredens als Rode Duivels, terecht opmerkt zal later toch niemand meer weten hoeveel van die doelpunten in dergelijke betekenisloze partijtjes gemaakt werden.

Mocht Lukaku ooit slechts een handvol goals tekort komen voor het record van Ronaldo zal hij dan toch ook nog eens Marc Wilmots vervloeken. De voormalige bondscoach gebruikte in een oefenpot tegen Luxemburg ,waarin de spits een hattrick scoorde, ooit een wissel teveel om de match als een officieel geldige wedstrijd te laten tellen voor de FIFA. Iets wat in een officieel kwalificatieduel als vrijdag tegen San Marino uiteraard niet kan gebeuren. Gewoon genoeg scoren voor je vervangen wordt dus, Romelu.

LEES OOK: Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

Hoeveel keer zal Lukaku scoren tegen San Marino?

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

8
8
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

127
127
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

74
74
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

33
33
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

68
68
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

214
214
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

260
260
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

65
65
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

483
483
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

134
134
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

546
546
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

241
241
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

171
171
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

644
644
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

81
81
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

45
45
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

93
93
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

429
429
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

197
197
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

253
253

Meer sportnieuws