Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

door
Verheyen vestigt hoop op Lukaku tegen San Marino

San Marino tegen België, dat is uiteraard een ongelijke strijd. Precies daarom een weinig interessante match om volgen ook, zo vindt Gert Verheyen bij Het Nieuwsblad. Al ziet de analist toch één interessante verhaallijn.


Romelu Lukaku zit intussen namelijk al aan 48 doelpunten in 81 interlands, een onwaarschijnlijk gemiddelde waarmee hij op een dag wie weet wel Cristiano Ronaldo (momenteel 88 goals in 157 duels voor Portugal) van de troon kan stoten als Europees topschutter aller tijden. Volgens Verheyen zijn duels zoals die van vrijdagavond in San Marino dan ook vooral ideaal om het aantal nog wat verder aan te dikken. Zoals de gewezen aanvaller van Club Brugge, zelf goed voor tien treffers in 50 optredens als Rode Duivels, terecht opmerkt zal later toch niemand meer weten hoeveel van die doelpunten in dergelijke betekenisloze partijtjes gemaakt werden.

Mocht Lukaku ooit slechts een handvol goals tekort komen voor het record van Ronaldo zal hij dan toch ook nog eens Marc Wilmots vervloeken. De voormalige bondscoach gebruikte in een oefenpot tegen Luxemburg ,waarin de spits een hattrick scoorde, ooit een wissel teveel om de match als een officieel geldige wedstrijd te laten tellen voor de FIFA. Iets wat in een officieel kwalificatieduel als vrijdag tegen San Marino uiteraard niet kan gebeuren. Gewoon genoeg scoren voor je vervangen wordt dus, Romelu.

LEES OOK: Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Hoeveel keer zal Lukaku scoren tegen San Marino?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

61
61
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

90
90
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

58
58
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

42
42
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

167
167
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

44
44
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

425
425
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

138
138
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

174
174
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

52
52
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

100
100
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

120
120
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

208
208
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

350
350
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

552
552
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

460
460
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

382
382
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

435
435
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

425
425
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

684
684
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

642
642
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws