Vandenbempt ziet twee gezichten bij Standard: "Dat is vreemd"

295
Vandenbempt ziet twee gezichten bij Standard:

Standard werd bij aanvang van dit seizoen naar voor geschoven als dé voornaamste concurrent voor Club Brugge en KRC Genk in de titelstrijd en bij de interlandbreak voeren de Rouches ook het klassement aan met 12 op 18. Maar toch gaat Standard met een minder gevoel de break in nadat afgelopen weekend verloren werd op het veld van het tot dan toe zegeloze Anderlecht.


Peter Vandenbempt stelt vast dat Standard nog steeds een ploeg met twee gezichten is. "Vreemd hoe Standard zelfs op bezoek bij het wankelende Anderlecht veel van zijn mogelijkheden verliest. Op Sclessin zijn de Rouches dit seizoen al overrompelend geweest, buitenhuis eigenlijk enkel na de rust op Stayen waar Standard nog makkelijk had moeten winnen", merkt de commentator op in Sport/Voetbalmagazine.

Hij zag dat veel spelers in het Astridpark onder hun niveau bleven, onder meer Gojko Cimirot. "
In een goeie dag een nuttige draver en breker die snel omschakelt en behoorlijk zuiver inspeelt. Zondag stapelde hij de balverliezen op, net als Samuel Bastien, die veel minder initiatief nam. Dan is het moeilijk voetballen, ondanks groot overwicht en veel druk in een betere tweede helft. Nicolas Gavory speelde zijn minste match en na een hoopgevende wedstrijd tegen Kortrijk, waaiden de voorzetten van Mërgim Vojvoda opnieuw overal naartoe. Met Maxime Lestienne werd de man in vorm uiteraard gemist, maar Mehdi Carcela blijkt vooralsnog beter als invaller en Selim Amallah kende een offday. Renaud Emond leek voor het eerst vermoeid, hij is toe aan een adempauze. Het spel van Standard miste snelheid, precisie en luciditeit. En dan verlies je ook in Brussel."

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Kan Standard ondanks die wisselvalligheid een rol opeisen in de titelstrijd?

Meest recent

'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

1
1
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

50
50
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

170
170
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

33
33
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

55
55
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

117
117
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

73
73
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

47
47
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

74
74
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

100
100
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

169
169
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

388
388
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

153
153
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

173
173
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

416
416
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

97
97
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

454
454
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

643
643

Meer sportnieuws