Vandenbempt ziet twee gezichten bij Standard: "Dat is vreemd"

door
Vandenbempt ziet twee gezichten bij Standard:

Standard werd bij aanvang van dit seizoen naar voor geschoven als dé voornaamste concurrent voor Club Brugge en KRC Genk in de titelstrijd en bij de interlandbreak voeren de Rouches ook het klassement aan met 12 op 18. Maar toch gaat Standard met een minder gevoel de break in nadat afgelopen weekend verloren werd op het veld van het tot dan toe zegeloze Anderlecht.


Peter Vandenbempt stelt vast dat Standard nog steeds een ploeg met twee gezichten is. "Vreemd hoe Standard zelfs op bezoek bij het wankelende Anderlecht veel van zijn mogelijkheden verliest. Op Sclessin zijn de Rouches dit seizoen al overrompelend geweest, buitenhuis eigenlijk enkel na de rust op Stayen waar Standard nog makkelijk had moeten winnen", merkt de commentator op in Sport/Voetbalmagazine.

Hij zag dat veel spelers in het Astridpark onder hun niveau bleven, onder meer Gojko Cimirot. "
In een goeie dag een nuttige draver en breker die snel omschakelt en behoorlijk zuiver inspeelt. Zondag stapelde hij de balverliezen op, net als Samuel Bastien, die veel minder initiatief nam. Dan is het moeilijk voetballen, ondanks groot overwicht en veel druk in een betere tweede helft. Nicolas Gavory speelde zijn minste match en na een hoopgevende wedstrijd tegen Kortrijk, waaiden de voorzetten van Mërgim Vojvoda opnieuw overal naartoe. Met Maxime Lestienne werd de man in vorm uiteraard gemist, maar Mehdi Carcela blijkt vooralsnog beter als invaller en Selim Amallah kende een offday. Renaud Emond leek voor het eerst vermoeid, hij is toe aan een adempauze. Het spel van Standard miste snelheid, precisie en luciditeit. En dan verlies je ook in Brussel."

LEES OOK: Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Kan Standard ondanks die wisselvalligheid een rol opeisen in de titelstrijd?

Meest recent

'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

25
25
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

77
77
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

98
98
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

266
266
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

193
193
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

178
178
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

137
137
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

210
210
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

115
115
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

221
221
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

59
59
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

160
160
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

339
339
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

260
260
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

286
286
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

287
287
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

383
383
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

340
340
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

156
156
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

59
59
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

283
283
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

587
587
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

476
476
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

258
258
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

47
47

Meer sportnieuws