Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels: "Ik had hem niet opgeroepen"

door
Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels:

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar San Marino, waar ze vrijdag hun vijfde kwalificatiematch voor het EK 2020 afwerken. De dwergstaat moet in principe een hapklare brok worden en dus zal Roberto Martinez misschien wel enkele andere spelers een kans geven. Zo kunnen er misschien wel speelminuten weggelegd zijn voor Benito Raman en Yari Verschaeren, de twee nieuwkomers in de selectie.


Het Anderlecht-talent is met zijn 18 lentes met voorsprong de benjamin van de selectie. "Voor Verschaeren vind ik het heel vroeg", stelt Peter Vandenbempt bij Sporza. "Als hij zich normaal ontwikkelt, zit hij over 1 of 2 jaar vast in de selectie van de nationale ploeg, want hij is een ongelooflijk talent. Maar hij is nog piepjong en de beste Verschaeren hebben we dit seizoen nog niet gezien. Schadelijk is het zeker niet, want zo is hij al eens bij de groep geweest. Maar ik had het gewoon nog niet gedaan."

De selectie van Raman vindt Vandenbempt dan weer een pak normaler. "Voor Raman vind ik het geweldig. Ik interviewde hem woensdag (zie video hieronder) en hij heeft nog altijd dat guitige kopje. Ik ben oprecht blij dat hij er geraakt is na alles wat hij heeft meegemaakt en over zichzelf heeft afgeroepen. Raman speelt nu toch maar mooi voor Schalke 04 en de nationale ploeg. Hij zal misschien niet meteen een basisspeler zijn, maar hij is wel iemand die altijd wat doet als hij invalt, met zijn snelheid en overgave. Zijn oproep vind ik logisch gezien de vele afwezigen."

Hoort Verschaeren op dit moment thuis in de selectie?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

8
8
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

188
188
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

6
6
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

87
87
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

132
132
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

785
785
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

144
144
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

276
276
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

405
405
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

121
121
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

264
264
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

319
319
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

550
550
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

451
451
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

182
182
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

488
488
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

469
469
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

88
88
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

393
393
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

623
623
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

237
237
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

288
288
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

313
313

Meer sportnieuws