Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels: "Ik had hem niet opgeroepen"

door
Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels:

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar San Marino, waar ze vrijdag hun vijfde kwalificatiematch voor het EK 2020 afwerken. De dwergstaat moet in principe een hapklare brok worden en dus zal Roberto Martinez misschien wel enkele andere spelers een kans geven. Zo kunnen er misschien wel speelminuten weggelegd zijn voor Benito Raman en Yari Verschaeren, de twee nieuwkomers in de selectie.


Het Anderlecht-talent is met zijn 18 lentes met voorsprong de benjamin van de selectie. "Voor Verschaeren vind ik het heel vroeg", stelt Peter Vandenbempt bij Sporza. "Als hij zich normaal ontwikkelt, zit hij over 1 of 2 jaar vast in de selectie van de nationale ploeg, want hij is een ongelooflijk talent. Maar hij is nog piepjong en de beste Verschaeren hebben we dit seizoen nog niet gezien. Schadelijk is het zeker niet, want zo is hij al eens bij de groep geweest. Maar ik had het gewoon nog niet gedaan."

De selectie van Raman vindt Vandenbempt dan weer een pak normaler. "Voor Raman vind ik het geweldig. Ik interviewde hem woensdag (zie video hieronder) en hij heeft nog altijd dat guitige kopje. Ik ben oprecht blij dat hij er geraakt is na alles wat hij heeft meegemaakt en over zichzelf heeft afgeroepen. Raman speelt nu toch maar mooi voor Schalke 04 en de nationale ploeg. Hij zal misschien niet meteen een basisspeler zijn, maar hij is wel iemand die altijd wat doet als hij invalt, met zijn snelheid en overgave. Zijn oproep vind ik logisch gezien de vele afwezigen."

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Hoort Verschaeren op dit moment thuis in de selectie?

Meest recent

Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

26
26
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

17
17
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

74
74
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

289
289
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

217
217
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

60
60
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

205
205
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

679
679
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

134
134
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

197
197
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

618
618
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

318
318
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

73
73
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

149
149
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

97
97
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

71
71
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

101
101
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

223
223
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

107
107
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

109
109
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

160
160
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

60
60
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

365
365
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

384
384
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

178
178

Meer sportnieuws