Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels: "Ik had hem niet opgeroepen"

door
Vandenbempt over nieuwkomers Rode Duivels:

De Rode Duivels zijn donderdag afgereisd naar San Marino, waar ze vrijdag hun vijfde kwalificatiematch voor het EK 2020 afwerken. De dwergstaat moet in principe een hapklare brok worden en dus zal Roberto Martinez misschien wel enkele andere spelers een kans geven. Zo kunnen er misschien wel speelminuten weggelegd zijn voor Benito Raman en Yari Verschaeren, de twee nieuwkomers in de selectie.


Het Anderlecht-talent is met zijn 18 lentes met voorsprong de benjamin van de selectie. "Voor Verschaeren vind ik het heel vroeg", stelt Peter Vandenbempt bij Sporza. "Als hij zich normaal ontwikkelt, zit hij over 1 of 2 jaar vast in de selectie van de nationale ploeg, want hij is een ongelooflijk talent. Maar hij is nog piepjong en de beste Verschaeren hebben we dit seizoen nog niet gezien. Schadelijk is het zeker niet, want zo is hij al eens bij de groep geweest. Maar ik had het gewoon nog niet gedaan."

De selectie van Raman vindt Vandenbempt dan weer een pak normaler. "Voor Raman vind ik het geweldig. Ik interviewde hem woensdag (zie video hieronder) en hij heeft nog altijd dat guitige kopje. Ik ben oprecht blij dat hij er geraakt is na alles wat hij heeft meegemaakt en over zichzelf heeft afgeroepen. Raman speelt nu toch maar mooi voor Schalke 04 en de nationale ploeg. Hij zal misschien niet meteen een basisspeler zijn, maar hij is wel iemand die altijd wat doet als hij invalt, met zijn snelheid en overgave. Zijn oproep vind ik logisch gezien de vele afwezigen."

LEES OOK: 'Duivels vrezen: meteen mokerslag in WK-groepsfase'

Hoort Verschaeren op dit moment thuis in de selectie?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

1
1
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

6
6
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

41
41
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

84
84
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

14
14
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

74
74
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

109
109
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

114
114
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

108
108
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

55
55
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

591
591
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

274
274
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

175
175
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

244
244
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

599
599
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws