TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

658 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht viel er de voorbije dagen nog heel wat te beleven. Naast het veld regent het ontslagen bij Paars-Wit. Woensdag werd bijvoorbeeld nog afscheid genomen van teammanager Gunther Van Handenhoven. Een precieze reden voor dat ontslag werd niet bekend gemaakt, maar velen wijzen naar de mislukte transfer van Mbaye Diagne. Ook materiaalman Simon Schoonjans en International Development Manager Aaron Kanwar moesten opstappen.



Verder hoopt Paars-Wit de komende weken ook nog enkele transfers te doen. Het zit nog opgescheept met enkele dure en overbodige spelers en Michael Verschueren gaf aan dat hij voor vier spelers nog een oplossing wil vinden. De namen van Thomas Didillon, Kenny Saief, Alexandru Chipciu, Knowledge Musona en Adrien Trebel worden daarbij naar voor geschoven. Aanbiedingen voor Yari Verschaeren, Jérémy Doku en Alexis Saelemaekers werden deze zomer afgewezen.

Bij Standard heeft het slot van de mercato ook geen oplossing gebracht voor een aantal spelers en dat heeft als gevolg dat drie spelers feitelijk naar de B-kern verbannen zijn. Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa werden niet opgenomen in de spelerslijst van Standard voor de Jupiler Pro League en de Europa League en komen minstens tot januari dus niet meer in actie.



AA Gent strikte op Deadline Day nog Dylan Mbayo en de Buffalo's gingen opvallend ver om het 17-jarige talent bij Lokeren weg te halen. Gent zou maar liefst 1,3 miljoen euro neergeteld hebben, zonder bonussen. Bovendien maakte Giorgi Beridze ook de omgekeerde beweging op huurbasis met aankoopoptie.

BUITENLAND

Real Madrid en FC Barcelona zouden een Rode Duivel op de radar hebben staan. Volgens Thomas Caers volgen de twee grootmachten de verrichtingen van Jason Denayer, die bij Olympique Lyon uitgegroeid is tot een sterkhouder en er dit seizoen zelfs aanvoerder is. Ook Juventus zou hem op het lijstje hebben staan.



Real 
probeerde in de zomer overigens nog een gevoelige transfer te realiseren bij Barça. Het zou immers een voorstel gedaan hebben om toptalent Ansu Fati weg te halen. Ook Sevilla aasde op de 16-jarige aanvaller. Uiteindelijk verlengde hij echter zijn contract in Camp Nou tot 2022 en geïnteresseerde clubs moeten nu 100 miljoen euro op tafel leggen om hem te strikken.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Zal Anderlecht nog verlost raken van Trebel en co?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

26
26
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

49
49
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

74
74
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

39
39
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

235
235
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

353
353
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

636
636
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

136
136
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

452
452
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws