TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

658 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht viel er de voorbije dagen nog heel wat te beleven. Naast het veld regent het ontslagen bij Paars-Wit. Woensdag werd bijvoorbeeld nog afscheid genomen van teammanager Gunther Van Handenhoven. Een precieze reden voor dat ontslag werd niet bekend gemaakt, maar velen wijzen naar de mislukte transfer van Mbaye Diagne. Ook materiaalman Simon Schoonjans en International Development Manager Aaron Kanwar moesten opstappen.



Verder hoopt Paars-Wit de komende weken ook nog enkele transfers te doen. Het zit nog opgescheept met enkele dure en overbodige spelers en Michael Verschueren gaf aan dat hij voor vier spelers nog een oplossing wil vinden. De namen van Thomas Didillon, Kenny Saief, Alexandru Chipciu, Knowledge Musona en Adrien Trebel worden daarbij naar voor geschoven. Aanbiedingen voor Yari Verschaeren, Jérémy Doku en Alexis Saelemaekers werden deze zomer afgewezen.

Bij Standard heeft het slot van de mercato ook geen oplossing gebracht voor een aantal spelers en dat heeft als gevolg dat drie spelers feitelijk naar de B-kern verbannen zijn. Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa werden niet opgenomen in de spelerslijst van Standard voor de Jupiler Pro League en de Europa League en komen minstens tot januari dus niet meer in actie.



AA Gent strikte op Deadline Day nog Dylan Mbayo en de Buffalo's gingen opvallend ver om het 17-jarige talent bij Lokeren weg te halen. Gent zou maar liefst 1,3 miljoen euro neergeteld hebben, zonder bonussen. Bovendien maakte Giorgi Beridze ook de omgekeerde beweging op huurbasis met aankoopoptie.

BUITENLAND

Real Madrid en FC Barcelona zouden een Rode Duivel op de radar hebben staan. Volgens Thomas Caers volgen de twee grootmachten de verrichtingen van Jason Denayer, die bij Olympique Lyon uitgegroeid is tot een sterkhouder en er dit seizoen zelfs aanvoerder is. Ook Juventus zou hem op het lijstje hebben staan.



Real 
probeerde in de zomer overigens nog een gevoelige transfer te realiseren bij Barça. Het zou immers een voorstel gedaan hebben om toptalent Ansu Fati weg te halen. Ook Sevilla aasde op de 16-jarige aanvaller. Uiteindelijk verlengde hij echter zijn contract in Camp Nou tot 2022 en geïnteresseerde clubs moeten nu 100 miljoen euro op tafel leggen om hem te strikken.

LEES OOK: Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Zal Anderlecht nog verlost raken van Trebel en co?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

0
0
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

188
188
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

151
151
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

92
92
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

172
172
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

355
355
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

140
140
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

350
350
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

470
470
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1174
1174
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

126
126
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

459
459
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws