TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht viel er de voorbije dagen nog heel wat te beleven. Naast het veld regent het ontslagen bij Paars-Wit. Woensdag werd bijvoorbeeld nog afscheid genomen van teammanager Gunther Van Handenhoven. Een precieze reden voor dat ontslag werd niet bekend gemaakt, maar velen wijzen naar de mislukte transfer van Mbaye Diagne. Ook materiaalman Simon Schoonjans en International Development Manager Aaron Kanwar moesten opstappen.



Verder hoopt Paars-Wit de komende weken ook nog enkele transfers te doen. Het zit nog opgescheept met enkele dure en overbodige spelers en Michael Verschueren gaf aan dat hij voor vier spelers nog een oplossing wil vinden. De namen van Thomas Didillon, Kenny Saief, Alexandru Chipciu, Knowledge Musona en Adrien Trebel worden daarbij naar voor geschoven. Aanbiedingen voor Yari Verschaeren, Jérémy Doku en Alexis Saelemaekers werden deze zomer afgewezen.

Bij Standard heeft het slot van de mercato ook geen oplossing gebracht voor een aantal spelers en dat heeft als gevolg dat drie spelers feitelijk naar de B-kern verbannen zijn. Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa werden niet opgenomen in de spelerslijst van Standard voor de Jupiler Pro League en de Europa League en komen minstens tot januari dus niet meer in actie.



AA Gent strikte op Deadline Day nog Dylan Mbayo en de Buffalo's gingen opvallend ver om het 17-jarige talent bij Lokeren weg te halen. Gent zou maar liefst 1,3 miljoen euro neergeteld hebben, zonder bonussen. Bovendien maakte Giorgi Beridze ook de omgekeerde beweging op huurbasis met aankoopoptie.

BUITENLAND

Real Madrid en FC Barcelona zouden een Rode Duivel op de radar hebben staan. Volgens Thomas Caers volgen de twee grootmachten de verrichtingen van Jason Denayer, die bij Olympique Lyon uitgegroeid is tot een sterkhouder en er dit seizoen zelfs aanvoerder is. Ook Juventus zou hem op het lijstje hebben staan.



Real 
probeerde in de zomer overigens nog een gevoelige transfer te realiseren bij Barça. Het zou immers een voorstel gedaan hebben om toptalent Ansu Fati weg te halen. Ook Sevilla aasde op de 16-jarige aanvaller. Uiteindelijk verlengde hij echter zijn contract in Camp Nou tot 2022 en geïnteresseerde clubs moeten nu 100 miljoen euro op tafel leggen om hem te strikken.

LEES OOK: Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

Zal Anderlecht nog verlost raken van Trebel en co?

Meest recent

Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

296
296
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

15
15
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

61
61
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

68
68
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

89
89
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

206
206
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

580
580
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

180
180
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

335
335
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

278
278
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

342
342
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

461
461
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

276
276
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

658
658
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

315
315
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

451
451
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

90
90
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

158
158
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

315
315
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

81
81
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

89
89
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

718
718
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

134
134
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

105
105
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

303
303

Meer sportnieuws