TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

658 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht viel er de voorbije dagen nog heel wat te beleven. Naast het veld regent het ontslagen bij Paars-Wit. Woensdag werd bijvoorbeeld nog afscheid genomen van teammanager Gunther Van Handenhoven. Een precieze reden voor dat ontslag werd niet bekend gemaakt, maar velen wijzen naar de mislukte transfer van Mbaye Diagne. Ook materiaalman Simon Schoonjans en International Development Manager Aaron Kanwar moesten opstappen.



Verder hoopt Paars-Wit de komende weken ook nog enkele transfers te doen. Het zit nog opgescheept met enkele dure en overbodige spelers en Michael Verschueren gaf aan dat hij voor vier spelers nog een oplossing wil vinden. De namen van Thomas Didillon, Kenny Saief, Alexandru Chipciu, Knowledge Musona en Adrien Trebel worden daarbij naar voor geschoven. Aanbiedingen voor Yari Verschaeren, Jérémy Doku en Alexis Saelemaekers werden deze zomer afgewezen.

Bij Standard heeft het slot van de mercato ook geen oplossing gebracht voor een aantal spelers en dat heeft als gevolg dat drie spelers feitelijk naar de B-kern verbannen zijn. Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa werden niet opgenomen in de spelerslijst van Standard voor de Jupiler Pro League en de Europa League en komen minstens tot januari dus niet meer in actie.



AA Gent strikte op Deadline Day nog Dylan Mbayo en de Buffalo's gingen opvallend ver om het 17-jarige talent bij Lokeren weg te halen. Gent zou maar liefst 1,3 miljoen euro neergeteld hebben, zonder bonussen. Bovendien maakte Giorgi Beridze ook de omgekeerde beweging op huurbasis met aankoopoptie.

BUITENLAND

Real Madrid en FC Barcelona zouden een Rode Duivel op de radar hebben staan. Volgens Thomas Caers volgen de twee grootmachten de verrichtingen van Jason Denayer, die bij Olympique Lyon uitgegroeid is tot een sterkhouder en er dit seizoen zelfs aanvoerder is. Ook Juventus zou hem op het lijstje hebben staan.



Real 
probeerde in de zomer overigens nog een gevoelige transfer te realiseren bij Barça. Het zou immers een voorstel gedaan hebben om toptalent Ansu Fati weg te halen. Ook Sevilla aasde op de 16-jarige aanvaller. Uiteindelijk verlengde hij echter zijn contract in Camp Nou tot 2022 en geïnteresseerde clubs moeten nu 100 miljoen euro op tafel leggen om hem te strikken.

LEES OOK: Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Zal Anderlecht nog verlost raken van Trebel en co?

Meest recent

Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

26
26
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

17
17
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

46
46
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

24
24
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

39
39
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

98
98
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

117
117
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

131
131
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

453
453
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

210
210
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

858
858
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

97
97
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

193
193
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

379
379
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

94
94
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

66
66
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

909
909
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

309
309
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

483
483
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

778
778
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

332
332
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

492
492
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

427
427

Meer sportnieuws