TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht nog actief, Real en Barça volgen Rode Duivel'

De transferperiode is in België en de meeste Europese landen intussen voorbij, maar er komt nog nieuws bovendrijven over transfers op het einde van de mercato. Bovendien is de markt in sommige landen nog open, kunnen transfervrije spelers nog tekenen bij een nieuwe club én kijken sommige clubs nu al vooruit naar januari. VoetbalNieuws bundelt dagelijks om 12u dan ook het belangrijkste transfernieuws.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht viel er de voorbije dagen nog heel wat te beleven. Naast het veld regent het ontslagen bij Paars-Wit. Woensdag werd bijvoorbeeld nog afscheid genomen van teammanager Gunther Van Handenhoven. Een precieze reden voor dat ontslag werd niet bekend gemaakt, maar velen wijzen naar de mislukte transfer van Mbaye Diagne. Ook materiaalman Simon Schoonjans en International Development Manager Aaron Kanwar moesten opstappen.



Verder hoopt Paars-Wit de komende weken ook nog enkele transfers te doen. Het zit nog opgescheept met enkele dure en overbodige spelers en Michael Verschueren gaf aan dat hij voor vier spelers nog een oplossing wil vinden. De namen van Thomas Didillon, Kenny Saief, Alexandru Chipciu, Knowledge Musona en Adrien Trebel worden daarbij naar voor geschoven. Aanbiedingen voor Yari Verschaeren, Jérémy Doku en Alexis Saelemaekers werden deze zomer afgewezen.

Bij Standard heeft het slot van de mercato ook geen oplossing gebracht voor een aantal spelers en dat heeft als gevolg dat drie spelers feitelijk naar de B-kern verbannen zijn. Sebastien Pocognoli, Luis Pedro Cavanda en Orlando Sa werden niet opgenomen in de spelerslijst van Standard voor de Jupiler Pro League en de Europa League en komen minstens tot januari dus niet meer in actie.



AA Gent strikte op Deadline Day nog Dylan Mbayo en de Buffalo's gingen opvallend ver om het 17-jarige talent bij Lokeren weg te halen. Gent zou maar liefst 1,3 miljoen euro neergeteld hebben, zonder bonussen. Bovendien maakte Giorgi Beridze ook de omgekeerde beweging op huurbasis met aankoopoptie.

BUITENLAND

Real Madrid en FC Barcelona zouden een Rode Duivel op de radar hebben staan. Volgens Thomas Caers volgen de twee grootmachten de verrichtingen van Jason Denayer, die bij Olympique Lyon uitgegroeid is tot een sterkhouder en er dit seizoen zelfs aanvoerder is. Ook Juventus zou hem op het lijstje hebben staan.



Real 
probeerde in de zomer overigens nog een gevoelige transfer te realiseren bij Barça. Het zou immers een voorstel gedaan hebben om toptalent Ansu Fati weg te halen. Ook Sevilla aasde op de 16-jarige aanvaller. Uiteindelijk verlengde hij echter zijn contract in Camp Nou tot 2022 en geïnteresseerde clubs moeten nu 100 miljoen euro op tafel leggen om hem te strikken.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Zal Anderlecht nog verlost raken van Trebel en co?

Meest recent

Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

5
5
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

18
18
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

339
339
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

193
193
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

129
129
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

254
254
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

559
559
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

240
240
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

281
281
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

336
336
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

158
158
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

135
135
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

80
80
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

256
256
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

284
284
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

348
348
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

551
551
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

50
50
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

475
475
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

518
518
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

160
160

Meer sportnieuws