Klagende Verschueren krijgt veeg uit de pan: "Anderlecht is geen haar beter"

1014
Klagende Verschueren krijgt veeg uit de pan:

Anderlecht bleef op de slotdag van de mercato ontgoocheld achter, want het greep naast Mbaye Diagne en zag de spits op het laatste nippertje nog naar aartsrivaal Club Brugge trekken. Sportief directeur Michael Verschueren laakte de voorbije dagen in de pers de werkwijze van Club, daarbij via sociale media geruggensteund door vader Michel. Maar zij krijgen nu zelf ook een ferme veeg uit de pan.


"Verschueren reageerde verontwaardigd, bijna bitter. Zo geniepig als Club zou hij nooit handelen. Moralisme troef. Anderlecht is geen haar beter in het wegkapen van een begeerde speler. Al helemaal niet als Club Brugge de concurrent is", toont Hugo Camps zich bijzonder hard in Het Laatste Nieuws. "Galanterie is een deugd die niet beoefend wordt in het transferverhaal. Bij transferperikelen gaat het hard tegen hard, daar zorgen ook de makelaars wel voor. Collegialiteit is iets voor rituele onderonsjes. Als het om de knikkers gaat, is het ieder voor zich."

"Club verdient zeker niet de schoonheidsprijs met de huurtransfer van Diagne, maar de verontwaardiging is selectief. Soms worden spelers in pure maffiastijl ontvoerd, weet ook de vader van Michael Verschueren, Mister Michel. Het zou van Michael moreel hoogstaander zijn als hij de liquidaties van de ouwe hap bij Anderlecht wat kon tegenhouden, maar dat lukt hem niet. Ik vrees dat personele besognes hem ook minder interesseren", verwijst Camps nog naar de recente ontslagen van onder meer persverantwoordelijke Marie Verbeke en teammanager Gunther Van Handenhoven.

LEES OOK: Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Standard wint wéér niet: Kortrijk pakt eindelijk weer punt

Na vier opeenvolgende nederlagen kreeg Standard een uitgelezen kans om weer aan te knopen met de ...

2
2
Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

RSC Anderlecht ontvangt KVC Westerlo. De Brusselaars moeten flink aan de bak, want bij een nieuwe ...

105
105
Heynen en Thorup benoemen pijnpunt na nederlaag

KRC Genk is weer bij af. De Limburgers verloren met 1-0 van KV Mechelen en dat is alweer duur ...

68
68
JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

56
56
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

6
6
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

3
3
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

113
113
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

49
49
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

49
49
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

18
18
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

226
226
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

102
102
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

49
49
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

79
79
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

68
68
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

169
169
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

44
44
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

53
53
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

848
848
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

182
182
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

73
73
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

40
40
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

41
41
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

71
71
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

66
66

Meer sportnieuws