Grote rel bij Juventus: "Ik ben in shock, Sarri is niet eerlijk tegen mij"

door
Grote rel bij Juventus:

Juventus trekt dit seizoen opnieuw met grote ambities de Champions League in, nadat het de voorbije jaren telkens tekort schoot in de eindfase. Maar de Oude Dame kan in de groepsfase niet rekenen op enkele grote namen, want Maurizio Sarri heeft té veel spelers tot zijn beschikking. 


Voor de Champions League mag Juventus immers slechts 22 spelers registreren, omdat het onvoldoende zelf opgeleide spelers in zijn kern heeft. Sarri heeft echter 26 spelers in zijn A-kern en dus vallen een aantal spelers uit de boot voor het kampioenenbal. Vandaag maakte Juve zijn spelerslijst bekend en daarin ontbreken uiteindelijk twee behoorlijk grote namen. 

Emre Can en Mario Mandzukic moeten voor Nieuwjaar zeker niet rekenen op speelminuten in de Champions League. Can is het slachtoffer van de toegenomen concurrentie op het middenveld na de komst van Aaron Ramsey en Adrien Rabiot, terwijl Mandzukic verdrongen wordt door de terugkeer van Gonzalo Higuain. Ook Giorgio Chiellini is er niet bij, want hij is zes maanden out met een zware blessure.

UPDATE 04/09

Emre Can was verbolgen over zijn niet-selectie voor het kampioenenbal. In de zomermercato weigerde hij ook om Juventus te verlaten voor PSG. "Ik heb een telefoontje gekregen van Sarri dat niet langer dan een minuut geduurd heeft. Een echte reden heeft hij me niet gegeven. Ik ben in shock," verklaarde de middenvelder aan Sky Sports Deutschland. 

"Onder meer PSG had interesse, maar ik ben bij Juventus gebleven op voorwaarde dat ik hier de Champions League zou kunnen spelen. Die belofte hebben ze niet gehouden. De trainer is niet eerlijk geweest tegen mij. Als ik dit eerder geweten had, was ik vertrokken. Dit is een enorme ontgoocheling. Na de interlands wil ik een gesprek met de club," aldus Can.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Heeft Can gelijk?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

0
0
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

83
83
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

489
489
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

97
97
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

328
328
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

107
107
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

268
268
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

379
379
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

408
408
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

45
45
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

231
231
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

314
314
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

450
450
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

121
121
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

292
292
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

312
312
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

182
182
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

359
359
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

705
705
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

232
232
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

280
280
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

499
499

Meer sportnieuws