Grote rel bij Juventus: "Ik ben in shock, Sarri is niet eerlijk tegen mij"

door
Grote rel bij Juventus:

Juventus trekt dit seizoen opnieuw met grote ambities de Champions League in, nadat het de voorbije jaren telkens tekort schoot in de eindfase. Maar de Oude Dame kan in de groepsfase niet rekenen op enkele grote namen, want Maurizio Sarri heeft té veel spelers tot zijn beschikking. 


Voor de Champions League mag Juventus immers slechts 22 spelers registreren, omdat het onvoldoende zelf opgeleide spelers in zijn kern heeft. Sarri heeft echter 26 spelers in zijn A-kern en dus vallen een aantal spelers uit de boot voor het kampioenenbal. Vandaag maakte Juve zijn spelerslijst bekend en daarin ontbreken uiteindelijk twee behoorlijk grote namen. 

Emre Can en Mario Mandzukic moeten voor Nieuwjaar zeker niet rekenen op speelminuten in de Champions League. Can is het slachtoffer van de toegenomen concurrentie op het middenveld na de komst van Aaron Ramsey en Adrien Rabiot, terwijl Mandzukic verdrongen wordt door de terugkeer van Gonzalo Higuain. Ook Giorgio Chiellini is er niet bij, want hij is zes maanden out met een zware blessure.

UPDATE 04/09

Emre Can was verbolgen over zijn niet-selectie voor het kampioenenbal. In de zomermercato weigerde hij ook om Juventus te verlaten voor PSG. "Ik heb een telefoontje gekregen van Sarri dat niet langer dan een minuut geduurd heeft. Een echte reden heeft hij me niet gegeven. Ik ben in shock," verklaarde de middenvelder aan Sky Sports Deutschland. 

"Onder meer PSG had interesse, maar ik ben bij Juventus gebleven op voorwaarde dat ik hier de Champions League zou kunnen spelen. Die belofte hebben ze niet gehouden. De trainer is niet eerlijk geweest tegen mij. Als ik dit eerder geweten had, was ik vertrokken. Dit is een enorme ontgoocheling. Na de interlands wil ik een gesprek met de club," aldus Can.

LEES OOK: Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Heeft Can gelijk?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

44
44
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

134
134
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

163
163
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

251
251
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

74
74
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

170
170
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

171
171
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

932
932
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

113
113
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

478
478
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

199
199
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

236
236
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

422
422
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

707
707

Meer sportnieuws