Grote rel bij Juventus: "Ik ben in shock, Sarri is niet eerlijk tegen mij"

874 stemmen
Grote rel bij Juventus:

Juventus trekt dit seizoen opnieuw met grote ambities de Champions League in, nadat het de voorbije jaren telkens tekort schoot in de eindfase. Maar de Oude Dame kan in de groepsfase niet rekenen op enkele grote namen, want Maurizio Sarri heeft té veel spelers tot zijn beschikking. 


Voor de Champions League mag Juventus immers slechts 22 spelers registreren, omdat het onvoldoende zelf opgeleide spelers in zijn kern heeft. Sarri heeft echter 26 spelers in zijn A-kern en dus vallen een aantal spelers uit de boot voor het kampioenenbal. Vandaag maakte Juve zijn spelerslijst bekend en daarin ontbreken uiteindelijk twee behoorlijk grote namen. 

Emre Can en Mario Mandzukic moeten voor Nieuwjaar zeker niet rekenen op speelminuten in de Champions League. Can is het slachtoffer van de toegenomen concurrentie op het middenveld na de komst van Aaron Ramsey en Adrien Rabiot, terwijl Mandzukic verdrongen wordt door de terugkeer van Gonzalo Higuain. Ook Giorgio Chiellini is er niet bij, want hij is zes maanden out met een zware blessure.

UPDATE 04/09

Emre Can was verbolgen over zijn niet-selectie voor het kampioenenbal. In de zomermercato weigerde hij ook om Juventus te verlaten voor PSG. "Ik heb een telefoontje gekregen van Sarri dat niet langer dan een minuut geduurd heeft. Een echte reden heeft hij me niet gegeven. Ik ben in shock," verklaarde de middenvelder aan Sky Sports Deutschland. 

"Onder meer PSG had interesse, maar ik ben bij Juventus gebleven op voorwaarde dat ik hier de Champions League zou kunnen spelen. Die belofte hebben ze niet gehouden. De trainer is niet eerlijk geweest tegen mij. Als ik dit eerder geweten had, was ik vertrokken. Dit is een enorme ontgoocheling. Na de interlands wil ik een gesprek met de club," aldus Can.

Heeft Can gelijk?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

20
20
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

110
110
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

67
67
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

33
33
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

88
88
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

61
61
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

23
23
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

301
301
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

64
64
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

33
33
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

506
506
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

556
556
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

91
91
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

174
174
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

276
276
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

175
175
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

100
100
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

164
164
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

326
326
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

299
299
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

477
477
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

763
763
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

162
162

Meer sportnieuws