Grote rel bij Juventus: "Ik ben in shock, Sarri is niet eerlijk tegen mij"

door
Grote rel bij Juventus:

Juventus trekt dit seizoen opnieuw met grote ambities de Champions League in, nadat het de voorbije jaren telkens tekort schoot in de eindfase. Maar de Oude Dame kan in de groepsfase niet rekenen op enkele grote namen, want Maurizio Sarri heeft té veel spelers tot zijn beschikking. 


Voor de Champions League mag Juventus immers slechts 22 spelers registreren, omdat het onvoldoende zelf opgeleide spelers in zijn kern heeft. Sarri heeft echter 26 spelers in zijn A-kern en dus vallen een aantal spelers uit de boot voor het kampioenenbal. Vandaag maakte Juve zijn spelerslijst bekend en daarin ontbreken uiteindelijk twee behoorlijk grote namen. 

Emre Can en Mario Mandzukic moeten voor Nieuwjaar zeker niet rekenen op speelminuten in de Champions League. Can is het slachtoffer van de toegenomen concurrentie op het middenveld na de komst van Aaron Ramsey en Adrien Rabiot, terwijl Mandzukic verdrongen wordt door de terugkeer van Gonzalo Higuain. Ook Giorgio Chiellini is er niet bij, want hij is zes maanden out met een zware blessure.

UPDATE 04/09

Emre Can was verbolgen over zijn niet-selectie voor het kampioenenbal. In de zomermercato weigerde hij ook om Juventus te verlaten voor PSG. "Ik heb een telefoontje gekregen van Sarri dat niet langer dan een minuut geduurd heeft. Een echte reden heeft hij me niet gegeven. Ik ben in shock," verklaarde de middenvelder aan Sky Sports Deutschland. 

"Onder meer PSG had interesse, maar ik ben bij Juventus gebleven op voorwaarde dat ik hier de Champions League zou kunnen spelen. Die belofte hebben ze niet gehouden. De trainer is niet eerlijk geweest tegen mij. Als ik dit eerder geweten had, was ik vertrokken. Dit is een enorme ontgoocheling. Na de interlands wil ik een gesprek met de club," aldus Can.

Heeft Can gelijk?

Meest recent

Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

40
40
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

38
38
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

189
189
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

327
327
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

19
19
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

246
246
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

96
96
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1011
1011
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

29
29
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

91
91
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

156
156
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

30
30
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

153
153
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

124
124
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

237
237
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

195
195
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

75
75
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

296
296
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

363
363
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

385
385
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

48
48
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

353
353
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

229
229

Meer sportnieuws