Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

door
Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

De laatste dag van de transferperiode levert traditioneel nog heel wat activiteit op en ook in de Ghelamco Arena zitten ze niet stil. AA Gent wil zich op de slotdag immers nog versterken en lijkt nog minstens twee inkomende transfers af te gaan ronden. Daarvoor blijft het in eigen land kijken, want er lijken deals met Antwerp en Lokeren in de maak.

Het was al een tijdje duidelijk dat Gent aasde op Faris Haroun en Laszlo Bölöni hintte zondag al dat de ervaren middenvelder wellicht Antwerp zou verlaten. De deal is nu ook zo goed als rond, want volgens journalist Sacha Tavolieri legt Haroun momenteel zijn medische testen af bij de Buffalo's. Daarna zullen wellicht de handtekeningen gezet worden.

Maar ook bij Lokeren zal Gent wellicht nog shoppen. Het Nieuwsblad weet dat ook Dylan Mbayo maandagochtend naar Gent afzakte om over een transfer te onderhandelen. De 17-jarige flankaanvaller debuteerde eind vorig seizoen in de hoofdmacht van Lokeren en kwam tot dusver zes keer in actie voor de Waaslanders, waarbij hij één keer scoorde.

UPDATE 13u30
Gent heeft alvast zijn eerste aanwinst beet, want Lokeren bevestigt dat Dylan Mbayo naar de Buffalo's trekt. De 17-jarige weigerde een nieuw contract te tekenen op Daknam en kiest nu voor een avontuur in de Jupiler Pro League. De clubs moeten wel nog de laatste details van de transfer uitklaren. Zo wil Gent volgens Het Nieuwsblad nog proberen om een speler in de deal te betrekken, met name Giorgi Beridze. De Georgische middenvelder zou nu aan de onderhandelingstafel zitten met Lokeren.

UPDATE 16u14
Zoals verwacht heeft Sporting Lokeren Giorgi Beridze aangetrokken. De aanvaller komt op huurbasis over van AA Gent, waar hij in de B-kern zat. Lokeren heeft ook een aankoopoptie.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Gaat hij potten breken bij Lokeren?

Meest recent

Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

8
8
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

23
23
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

96
96
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

36
36
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

156
156
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

66
66
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

59
59
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

131
131
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

177
177
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

441
441
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

99
99
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

66
66
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

161
161
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

582
582
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

192
192
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

228
228
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

803
803
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

359
359
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

134
134
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

143
143
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

159
159
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1492
1492
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

69
69

Meer sportnieuws