Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

door
Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

De laatste dag van de transferperiode levert traditioneel nog heel wat activiteit op en ook in de Ghelamco Arena zitten ze niet stil. AA Gent wil zich op de slotdag immers nog versterken en lijkt nog minstens twee inkomende transfers af te gaan ronden. Daarvoor blijft het in eigen land kijken, want er lijken deals met Antwerp en Lokeren in de maak.

Het was al een tijdje duidelijk dat Gent aasde op Faris Haroun en Laszlo Bölöni hintte zondag al dat de ervaren middenvelder wellicht Antwerp zou verlaten. De deal is nu ook zo goed als rond, want volgens journalist Sacha Tavolieri legt Haroun momenteel zijn medische testen af bij de Buffalo's. Daarna zullen wellicht de handtekeningen gezet worden.

Maar ook bij Lokeren zal Gent wellicht nog shoppen. Het Nieuwsblad weet dat ook Dylan Mbayo maandagochtend naar Gent afzakte om over een transfer te onderhandelen. De 17-jarige flankaanvaller debuteerde eind vorig seizoen in de hoofdmacht van Lokeren en kwam tot dusver zes keer in actie voor de Waaslanders, waarbij hij één keer scoorde.

UPDATE 13u30
Gent heeft alvast zijn eerste aanwinst beet, want Lokeren bevestigt dat Dylan Mbayo naar de Buffalo's trekt. De 17-jarige weigerde een nieuw contract te tekenen op Daknam en kiest nu voor een avontuur in de Jupiler Pro League. De clubs moeten wel nog de laatste details van de transfer uitklaren. Zo wil Gent volgens Het Nieuwsblad nog proberen om een speler in de deal te betrekken, met name Giorgi Beridze. De Georgische middenvelder zou nu aan de onderhandelingstafel zitten met Lokeren.

UPDATE 16u14
Zoals verwacht heeft Sporting Lokeren Giorgi Beridze aangetrokken. De aanvaller komt op huurbasis over van AA Gent, waar hij in de B-kern zat. Lokeren heeft ook een aankoopoptie.

Gaat hij potten breken bij Lokeren?

Meest recent

Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

7
7
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

66
66
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

51
51
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

197
197
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

53
53
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

167
167
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

221
221
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

127
127
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

214
214
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

530
530
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

186
186
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

449
449
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

191
191
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

424
424
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

277
277
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

85
85
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

288
288
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

281
281
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

128
128
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

596
596
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

400
400

Meer sportnieuws