Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

door
Lokeren weet aanvaller van AA Gent te strikken

De laatste dag van de transferperiode levert traditioneel nog heel wat activiteit op en ook in de Ghelamco Arena zitten ze niet stil. AA Gent wil zich op de slotdag immers nog versterken en lijkt nog minstens twee inkomende transfers af te gaan ronden. Daarvoor blijft het in eigen land kijken, want er lijken deals met Antwerp en Lokeren in de maak.

Het was al een tijdje duidelijk dat Gent aasde op Faris Haroun en Laszlo Bölöni hintte zondag al dat de ervaren middenvelder wellicht Antwerp zou verlaten. De deal is nu ook zo goed als rond, want volgens journalist Sacha Tavolieri legt Haroun momenteel zijn medische testen af bij de Buffalo's. Daarna zullen wellicht de handtekeningen gezet worden.

Maar ook bij Lokeren zal Gent wellicht nog shoppen. Het Nieuwsblad weet dat ook Dylan Mbayo maandagochtend naar Gent afzakte om over een transfer te onderhandelen. De 17-jarige flankaanvaller debuteerde eind vorig seizoen in de hoofdmacht van Lokeren en kwam tot dusver zes keer in actie voor de Waaslanders, waarbij hij één keer scoorde.

UPDATE 13u30
Gent heeft alvast zijn eerste aanwinst beet, want Lokeren bevestigt dat Dylan Mbayo naar de Buffalo's trekt. De 17-jarige weigerde een nieuw contract te tekenen op Daknam en kiest nu voor een avontuur in de Jupiler Pro League. De clubs moeten wel nog de laatste details van de transfer uitklaren. Zo wil Gent volgens Het Nieuwsblad nog proberen om een speler in de deal te betrekken, met name Giorgi Beridze. De Georgische middenvelder zou nu aan de onderhandelingstafel zitten met Lokeren.

UPDATE 16u14
Zoals verwacht heeft Sporting Lokeren Giorgi Beridze aangetrokken. De aanvaller komt op huurbasis over van AA Gent, waar hij in de B-kern zat. Lokeren heeft ook een aankoopoptie.

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Gaat hij potten breken bij Lokeren?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

54
54
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

155
155
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

54
54
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

322
322
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

255
255
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

350
350
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

675
675
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws