TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

479 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp
haalt nog zeer zwaar uit: Steven Defour - wiens contract in onderling overleg werd verbroken bij Burnley - tekent weldra, maar ook Manuel Benson (4 jaar) en Zinho Gano (huur) trekken wellicht nog naar de Bosuil. In Brussel willen ze ook nog uitpakken en volgens Italiaanse media is Mbaye Diagne dan toch op weg naar Anderlecht. Paars-Wit zou hem voor een jaar huren van Galatasaray, met aankoopoptie.

AA Gent
geraakt wellicht nog verlost van Frank Andrijasevic, want hij kan op huurbasis naar Hajduk Split. Bij STVV vreest Marc Brys nog steeds een vertrek van Yohan Boli, die al werd gelinkt aan Sporting CP, Lecce en Trabzonspor. Waasland-Beveren zou graag Nordin Jackers willen wegplukken bij KRC Genk, Standard heeft dan weer José Izquierdo op de korrel, al zou die transfer pas in januari een optie zijn door de knieblessure van de ex-speler van Club Brugge.



BUITENLAND
Na weken van onderhandelen blijft Neymar dan toch bij PSG. De Parijzenaars vonden geen akkoord met FC Barcelona en de Braziliaan heeft aangegeven dat hij dit seizoen in Parijs zal blijven. In Frankrijk wist AS Monaco wel nog een slag te slaan, want het huurt Tiemoué Bakayoko voor een jaar van AC Milan.

Yannick Carrasco hoopte deze mercato terug te keren naar Europa, maar dat lukte nog niet. FC Porto en ook AC Milan worden genoemd, maar zij lijken financieel niet sterk genoeg te staan om hem weg te halen bij Dalian Yifang.

Inter Milaan
wil nog af van Mauro Icardi en PSG en Atlético Madrid zien het wel zitten om de spits te huren, met aankoopoptie. In Madrid gaan ze immers nog afscheid nemen van Nikola Kalinic, die wellicht op huurbasis naar AS Roma vertrekt.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zal Carrasco nog een Europese club vinden deze mercato?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

13
13
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

66
66
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

34
34
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

18
18
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

51
51
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

136
136
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

437
437
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

112
112
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

133
133
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

114
114
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

91
91
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

152
152
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

854
854
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

142
142
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

286
286
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

97
97
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

789
789
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

156
156
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

180
180
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

221
221
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

72
72
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

231
231
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1092
1092
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

101
101
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

359
359

Meer sportnieuws