TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp
haalt nog zeer zwaar uit: Steven Defour - wiens contract in onderling overleg werd verbroken bij Burnley - tekent weldra, maar ook Manuel Benson (4 jaar) en Zinho Gano (huur) trekken wellicht nog naar de Bosuil. In Brussel willen ze ook nog uitpakken en volgens Italiaanse media is Mbaye Diagne dan toch op weg naar Anderlecht. Paars-Wit zou hem voor een jaar huren van Galatasaray, met aankoopoptie.

AA Gent
geraakt wellicht nog verlost van Frank Andrijasevic, want hij kan op huurbasis naar Hajduk Split. Bij STVV vreest Marc Brys nog steeds een vertrek van Yohan Boli, die al werd gelinkt aan Sporting CP, Lecce en Trabzonspor. Waasland-Beveren zou graag Nordin Jackers willen wegplukken bij KRC Genk, Standard heeft dan weer José Izquierdo op de korrel, al zou die transfer pas in januari een optie zijn door de knieblessure van de ex-speler van Club Brugge.



BUITENLAND
Na weken van onderhandelen blijft Neymar dan toch bij PSG. De Parijzenaars vonden geen akkoord met FC Barcelona en de Braziliaan heeft aangegeven dat hij dit seizoen in Parijs zal blijven. In Frankrijk wist AS Monaco wel nog een slag te slaan, want het huurt Tiemoué Bakayoko voor een jaar van AC Milan.

Yannick Carrasco hoopte deze mercato terug te keren naar Europa, maar dat lukte nog niet. FC Porto en ook AC Milan worden genoemd, maar zij lijken financieel niet sterk genoeg te staan om hem weg te halen bij Dalian Yifang.

Inter Milaan
wil nog af van Mauro Icardi en PSG en Atlético Madrid zien het wel zitten om de spits te huren, met aankoopoptie. In Madrid gaan ze immers nog afscheid nemen van Nikola Kalinic, die wellicht op huurbasis naar AS Roma vertrekt.

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Zal Carrasco nog een Europese club vinden deze mercato?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

44
44
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

47
47
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

153
153
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

23
23
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

208
208
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

73
73
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

168
168
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

93
93
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

10
10
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

38
38
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

255
255
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

190
190
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

195
195
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

30
30
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

59
59
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

34
34
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

64
64
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

83
83
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

96
96
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

77
77
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

124
124
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

175
175

Meer sportnieuws