TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp
haalt nog zeer zwaar uit: Steven Defour - wiens contract in onderling overleg werd verbroken bij Burnley - tekent weldra, maar ook Manuel Benson (4 jaar) en Zinho Gano (huur) trekken wellicht nog naar de Bosuil. In Brussel willen ze ook nog uitpakken en volgens Italiaanse media is Mbaye Diagne dan toch op weg naar Anderlecht. Paars-Wit zou hem voor een jaar huren van Galatasaray, met aankoopoptie.

AA Gent
geraakt wellicht nog verlost van Frank Andrijasevic, want hij kan op huurbasis naar Hajduk Split. Bij STVV vreest Marc Brys nog steeds een vertrek van Yohan Boli, die al werd gelinkt aan Sporting CP, Lecce en Trabzonspor. Waasland-Beveren zou graag Nordin Jackers willen wegplukken bij KRC Genk, Standard heeft dan weer José Izquierdo op de korrel, al zou die transfer pas in januari een optie zijn door de knieblessure van de ex-speler van Club Brugge.



BUITENLAND
Na weken van onderhandelen blijft Neymar dan toch bij PSG. De Parijzenaars vonden geen akkoord met FC Barcelona en de Braziliaan heeft aangegeven dat hij dit seizoen in Parijs zal blijven. In Frankrijk wist AS Monaco wel nog een slag te slaan, want het huurt Tiemoué Bakayoko voor een jaar van AC Milan.

Yannick Carrasco hoopte deze mercato terug te keren naar Europa, maar dat lukte nog niet. FC Porto en ook AC Milan worden genoemd, maar zij lijken financieel niet sterk genoeg te staan om hem weg te halen bij Dalian Yifang.

Inter Milaan
wil nog af van Mauro Icardi en PSG en Atlético Madrid zien het wel zitten om de spits te huren, met aankoopoptie. In Madrid gaan ze immers nog afscheid nemen van Nikola Kalinic, die wellicht op huurbasis naar AS Roma vertrekt.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Zal Carrasco nog een Europese club vinden deze mercato?

Meest recent

Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

20
20
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

87
87
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

101
101
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

170
170
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

29
29
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

274
274
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

537
537
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

211
211
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

217
217
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

56
56
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

117
117
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

305
305
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

311
311
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

194
194
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

339
339
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

361
361
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

112
112
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

343
343
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

261
261
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

214
214
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259

Meer sportnieuws