TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

479 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: Antwerp haalt Defour en Benson, Neymar blijft bij PSG

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Antwerp
haalt nog zeer zwaar uit: Steven Defour - wiens contract in onderling overleg werd verbroken bij Burnley - tekent weldra, maar ook Manuel Benson (4 jaar) en Zinho Gano (huur) trekken wellicht nog naar de Bosuil. In Brussel willen ze ook nog uitpakken en volgens Italiaanse media is Mbaye Diagne dan toch op weg naar Anderlecht. Paars-Wit zou hem voor een jaar huren van Galatasaray, met aankoopoptie.

AA Gent
geraakt wellicht nog verlost van Frank Andrijasevic, want hij kan op huurbasis naar Hajduk Split. Bij STVV vreest Marc Brys nog steeds een vertrek van Yohan Boli, die al werd gelinkt aan Sporting CP, Lecce en Trabzonspor. Waasland-Beveren zou graag Nordin Jackers willen wegplukken bij KRC Genk, Standard heeft dan weer José Izquierdo op de korrel, al zou die transfer pas in januari een optie zijn door de knieblessure van de ex-speler van Club Brugge.



BUITENLAND
Na weken van onderhandelen blijft Neymar dan toch bij PSG. De Parijzenaars vonden geen akkoord met FC Barcelona en de Braziliaan heeft aangegeven dat hij dit seizoen in Parijs zal blijven. In Frankrijk wist AS Monaco wel nog een slag te slaan, want het huurt Tiemoué Bakayoko voor een jaar van AC Milan.

Yannick Carrasco hoopte deze mercato terug te keren naar Europa, maar dat lukte nog niet. FC Porto en ook AC Milan worden genoemd, maar zij lijken financieel niet sterk genoeg te staan om hem weg te halen bij Dalian Yifang.

Inter Milaan
wil nog af van Mauro Icardi en PSG en Atlético Madrid zien het wel zitten om de spits te huren, met aankoopoptie. In Madrid gaan ze immers nog afscheid nemen van Nikola Kalinic, die wellicht op huurbasis naar AS Roma vertrekt.

LEES OOK: AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

🚀

Zal Carrasco nog een Europese club vinden deze mercato?

Meest recent

FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

92
92
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

46
46
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

46
46
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

431
431
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

521
521
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

116
116
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

219
219
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

113
113
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

441
441
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

180
180
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

129
129
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

722
722
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

341
341
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

644
644
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

597
597
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

808
808
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

210
210
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

161
161
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

762
762
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

243
243
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

178
178
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

275
275

Meer sportnieuws