'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

door
'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

Anderlecht begon met een zwakke twee op vijftien aan het seizoen en daarbij bleek vooral de positie van diepe spits een pijnpunt. Paars-Wit haalde daarvoor wel Kemar Roofe binnen, maar de Engelsman is nog steeds geblesseerd en speelde nog geen minuut. Alternatieven als Isaac Kiese Thelin, Pieter Gerkens en Samir Nasri konden dan weer niet overtuigen.


Dat zorgt ervoor dat er de voorbije weken weer nagedacht werd over het aantrekken van nog een extra spits. Zo circuleerde de naam van onder meer Paulo Guerrero, maar volgens RTBF zou Anderlecht weleens kunnen verrassen door Stefano Okaka terug te halen. De bonkige Italiaan speelde in het seizoen 2015/16 al eens in het Lotto Park en deed het toen met vijftien goals niet onaardig.

Tegenwoordig zit Okaka op een zijspoor bij Watford, waar hij dan ook mag vertrekken. Behalve Anderlecht zouden er wel nog enkele andere clubs geïnteresseerd zijn. Vorig seizoen verhuurde Watford Okaka al even aan Udinese, waar hij het met zes goals in zestien wedstrijden behoorlijk deed.

UPDATE 01/09
Er was even een gerucht dat Anderlecht Stefano Okaka wilde terughalen, maar de Italiaanse aanvaller werd slechts aangeboden in Brussel. Hij lijkt voorlopig geen piste te zijn voor de Brusselaars.

Voor Besiktas is hij dat wel, want hij is één van de grote kandidaten om de aanval van de Turken te versterken. Dinsdag sluit de mercato en dan zal duidelijk worden waar Okaka dit seizoen zal voetballen.

LEES OOK: ‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Zal Okaka nog een piste worden bij RSCA?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

7
7
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

11
11
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

19
19
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

28
28
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

27
27
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

272
272
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

121
121
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

79
79
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

393
393
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

170
170
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

67
67
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

345
345
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

350
350
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

101
101
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

288
288
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

358
358
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

480
480
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

368
368
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

124
124
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

706
706

Meer sportnieuws