'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

door
'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

Anderlecht begon met een zwakke twee op vijftien aan het seizoen en daarbij bleek vooral de positie van diepe spits een pijnpunt. Paars-Wit haalde daarvoor wel Kemar Roofe binnen, maar de Engelsman is nog steeds geblesseerd en speelde nog geen minuut. Alternatieven als Isaac Kiese Thelin, Pieter Gerkens en Samir Nasri konden dan weer niet overtuigen.


Dat zorgt ervoor dat er de voorbije weken weer nagedacht werd over het aantrekken van nog een extra spits. Zo circuleerde de naam van onder meer Paulo Guerrero, maar volgens RTBF zou Anderlecht weleens kunnen verrassen door Stefano Okaka terug te halen. De bonkige Italiaan speelde in het seizoen 2015/16 al eens in het Lotto Park en deed het toen met vijftien goals niet onaardig.

Tegenwoordig zit Okaka op een zijspoor bij Watford, waar hij dan ook mag vertrekken. Behalve Anderlecht zouden er wel nog enkele andere clubs geïnteresseerd zijn. Vorig seizoen verhuurde Watford Okaka al even aan Udinese, waar hij het met zes goals in zestien wedstrijden behoorlijk deed.

UPDATE 01/09
Er was even een gerucht dat Anderlecht Stefano Okaka wilde terughalen, maar de Italiaanse aanvaller werd slechts aangeboden in Brussel. Hij lijkt voorlopig geen piste te zijn voor de Brusselaars.

Voor Besiktas is hij dat wel, want hij is één van de grote kandidaten om de aanval van de Turken te versterken. Dinsdag sluit de mercato en dan zal duidelijk worden waar Okaka dit seizoen zal voetballen.

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Zal Okaka nog een piste worden bij RSCA?

Meest recent

Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

29
29
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

243
243
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

45
45
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

226
226
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

696
696
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

318
318
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

393
393
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

65
65
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

47
47
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

311
311
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

103
103
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

90
90
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

19
19
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

85
85
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

450
450
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

59
59
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

928
928
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

123
123
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

133
133
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

424
424
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

206
206
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

752
752
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

77
77
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

63
63
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60

Meer sportnieuws