'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

159 stemmen
'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

Anderlecht begon met een zwakke twee op vijftien aan het seizoen en daarbij bleek vooral de positie van diepe spits een pijnpunt. Paars-Wit haalde daarvoor wel Kemar Roofe binnen, maar de Engelsman is nog steeds geblesseerd en speelde nog geen minuut. Alternatieven als Isaac Kiese Thelin, Pieter Gerkens en Samir Nasri konden dan weer niet overtuigen.


Dat zorgt ervoor dat er de voorbije weken weer nagedacht werd over het aantrekken van nog een extra spits. Zo circuleerde de naam van onder meer Paulo Guerrero, maar volgens RTBF zou Anderlecht weleens kunnen verrassen door Stefano Okaka terug te halen. De bonkige Italiaan speelde in het seizoen 2015/16 al eens in het Lotto Park en deed het toen met vijftien goals niet onaardig.

Tegenwoordig zit Okaka op een zijspoor bij Watford, waar hij dan ook mag vertrekken. Behalve Anderlecht zouden er wel nog enkele andere clubs geïnteresseerd zijn. Vorig seizoen verhuurde Watford Okaka al even aan Udinese, waar hij het met zes goals in zestien wedstrijden behoorlijk deed.

UPDATE 01/09
Er was even een gerucht dat Anderlecht Stefano Okaka wilde terughalen, maar de Italiaanse aanvaller werd slechts aangeboden in Brussel. Hij lijkt voorlopig geen piste te zijn voor de Brusselaars.

Voor Besiktas is hij dat wel, want hij is één van de grote kandidaten om de aanval van de Turken te versterken. Dinsdag sluit de mercato en dan zal duidelijk worden waar Okaka dit seizoen zal voetballen.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Zal Okaka nog een piste worden bij RSCA?

Meest recent

Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

53
53
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

57
57
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

11
11
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

34
34
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

91
91
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

37
37
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

53
53
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

45
45
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

56
56
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

74
74
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

109
109
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

331
331
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

86
86
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

196
196
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

151
151
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

83
83
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

497
497
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

422
422
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

132
132
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

425
425
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

308
308
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

290
290
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

550
550
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

211
211

Meer sportnieuws