'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

door
'Okaka trekt mogelijk naar Turkse topclub'

Anderlecht begon met een zwakke twee op vijftien aan het seizoen en daarbij bleek vooral de positie van diepe spits een pijnpunt. Paars-Wit haalde daarvoor wel Kemar Roofe binnen, maar de Engelsman is nog steeds geblesseerd en speelde nog geen minuut. Alternatieven als Isaac Kiese Thelin, Pieter Gerkens en Samir Nasri konden dan weer niet overtuigen.


Dat zorgt ervoor dat er de voorbije weken weer nagedacht werd over het aantrekken van nog een extra spits. Zo circuleerde de naam van onder meer Paulo Guerrero, maar volgens RTBF zou Anderlecht weleens kunnen verrassen door Stefano Okaka terug te halen. De bonkige Italiaan speelde in het seizoen 2015/16 al eens in het Lotto Park en deed het toen met vijftien goals niet onaardig.

Tegenwoordig zit Okaka op een zijspoor bij Watford, waar hij dan ook mag vertrekken. Behalve Anderlecht zouden er wel nog enkele andere clubs geïnteresseerd zijn. Vorig seizoen verhuurde Watford Okaka al even aan Udinese, waar hij het met zes goals in zestien wedstrijden behoorlijk deed.

UPDATE 01/09
Er was even een gerucht dat Anderlecht Stefano Okaka wilde terughalen, maar de Italiaanse aanvaller werd slechts aangeboden in Brussel. Hij lijkt voorlopig geen piste te zijn voor de Brusselaars.

Voor Besiktas is hij dat wel, want hij is één van de grote kandidaten om de aanval van de Turken te versterken. Dinsdag sluit de mercato en dan zal duidelijk worden waar Okaka dit seizoen zal voetballen.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Zal Okaka nog een piste worden bij RSCA?

Meest recent

Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

233
233
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

115
115
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

197
197
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

17
17
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

117
117
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

170
170
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

19
19
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

45
45
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

20
20
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

367
367
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

160
160
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

190
190
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

64
64
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

230
230
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

115
115
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

99
99
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

127
127
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

367
367
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

97
97
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

496
496
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

293
293
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

77
77

Meer sportnieuws