Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

510
Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

OHL heeft zijn start met negen op twaalf niet gemist in de Proximus League. Op het veld van Lokeren waren de manschappen van Euvrard dodelijk efficiënt in de eerste helft en controleerden ze na de pauze. De Boeck en co mogen de eerste periode al vergeten na een dramatische één op twaalf.

Degradant Lokeren begon behoorlijk dramatisch aan zijn seizoen in de Proximus League met een één op negen. De Boeck en co hadden dringend nood aan een zege om nog enige rol van betekenis te spelen in de eerste periode. De Waaslanders moesten het vanavond opnemen tegen het eveneens zeer ambitieuze OHL. De Leuvenaren stonden met zes punten in het spoor van leiders Westerlo en Union.
Na een rustige openingsfase creëerde Lokeren na dik tien minuten spelen de eerste kans via Said, zijn afgeweken schot ging voorlangs. De thuisploeg bleef het betere van het spel hebben met een paar halve kansen maar een dodelijk efficiënt OHL kwam op het halfuur op voorsprong toen Henry met de kop raak trof. Een mokerslag voor de ploeg van De Boeck want even later slikte het al een vermijdbare tweede treffer toen Henry de doorgestoomde Maertens bediende en die krulde de bal naast Verhulst in de verste hoek: 0-2. Verhulst redde even later op een poging van Sowah, met 0-2 had OHL bij de rust zijn schaapjes al bijna op het droge.

OHL lijkt halfweg richting een derde zege te freewheelen tegen een onmondig Lokeren.
Ook na de rust bleef OHL rustig controleren, het gaf nauwelijks een kans weg aan een zeer matig Lokeren. Iets voorbij het uur dreigden ook de bezoekers nog eens via Sowah, Verhulst raapte gemakkelijk op. Aan de overzijde kwam Van Damme plots in een prima schietpositie, zijn poging werd door Henkinet uit doel gehouden. Lokeren bleef wel vechtlust aan de dag leggen maar het was o zo onmondig in de zone van de waarheid. In de laatste tien minuten moest de bezoekende doelman voor de eerste keer (!) in actie komen op een kopbal van De Witte. Uiteindelijk hielden de bezoekers gemakkelijk stand en komen ze voorlopig mee aan de leiding in de Proximus League, voor Lokeren lijkt de eerste periodetitel nu reeds verloren.
Scoreverloop:
0-1 (29') Henry, 0-2 (34') Maertens

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Zal Lokeren zich nog herpakken?

Meest recent

Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

2
2
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

5
5
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

40
40
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

5
5
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

6
6
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

51
51
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

128
128
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

68
68
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

60
60
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

568
568
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

69
69
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

124
124
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

73
73
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

33
33
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

347
347
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

377
377
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

361
361
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

329
329
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

78
78
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

344
344
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

130
130
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

46
46
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

324
324

Meer sportnieuws