Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

510 stemmen
Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

OHL heeft zijn start met negen op twaalf niet gemist in de Proximus League. Op het veld van Lokeren waren de manschappen van Euvrard dodelijk efficiënt in de eerste helft en controleerden ze na de pauze. De Boeck en co mogen de eerste periode al vergeten na een dramatische één op twaalf.

Degradant Lokeren begon behoorlijk dramatisch aan zijn seizoen in de Proximus League met een één op negen. De Boeck en co hadden dringend nood aan een zege om nog enige rol van betekenis te spelen in de eerste periode. De Waaslanders moesten het vanavond opnemen tegen het eveneens zeer ambitieuze OHL. De Leuvenaren stonden met zes punten in het spoor van leiders Westerlo en Union.
Na een rustige openingsfase creëerde Lokeren na dik tien minuten spelen de eerste kans via Said, zijn afgeweken schot ging voorlangs. De thuisploeg bleef het betere van het spel hebben met een paar halve kansen maar een dodelijk efficiënt OHL kwam op het halfuur op voorsprong toen Henry met de kop raak trof. Een mokerslag voor de ploeg van De Boeck want even later slikte het al een vermijdbare tweede treffer toen Henry de doorgestoomde Maertens bediende en die krulde de bal naast Verhulst in de verste hoek: 0-2. Verhulst redde even later op een poging van Sowah, met 0-2 had OHL bij de rust zijn schaapjes al bijna op het droge.

OHL lijkt halfweg richting een derde zege te freewheelen tegen een onmondig Lokeren.
Ook na de rust bleef OHL rustig controleren, het gaf nauwelijks een kans weg aan een zeer matig Lokeren. Iets voorbij het uur dreigden ook de bezoekers nog eens via Sowah, Verhulst raapte gemakkelijk op. Aan de overzijde kwam Van Damme plots in een prima schietpositie, zijn poging werd door Henkinet uit doel gehouden. Lokeren bleef wel vechtlust aan de dag leggen maar het was o zo onmondig in de zone van de waarheid. In de laatste tien minuten moest de bezoekende doelman voor de eerste keer (!) in actie komen op een kopbal van De Witte. Uiteindelijk hielden de bezoekers gemakkelijk stand en komen ze voorlopig mee aan de leiding in de Proximus League, voor Lokeren lijkt de eerste periodetitel nu reeds verloren.
Scoreverloop:
0-1 (29') Henry, 0-2 (34') Maertens

LEES OOK: 'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Zal Lokeren zich nog herpakken?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

108
108
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

44
44
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

79
79
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

660
660
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

118
118
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

210
210
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

165
165
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

151
151
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

263
263
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

46
46
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

174
174
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

511
511
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

252
252
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

235
235
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

472
472
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws