Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

door
Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

OHL heeft zijn start met negen op twaalf niet gemist in de Proximus League. Op het veld van Lokeren waren de manschappen van Euvrard dodelijk efficiënt in de eerste helft en controleerden ze na de pauze. De Boeck en co mogen de eerste periode al vergeten na een dramatische één op twaalf.

Degradant Lokeren begon behoorlijk dramatisch aan zijn seizoen in de Proximus League met een één op negen. De Boeck en co hadden dringend nood aan een zege om nog enige rol van betekenis te spelen in de eerste periode. De Waaslanders moesten het vanavond opnemen tegen het eveneens zeer ambitieuze OHL. De Leuvenaren stonden met zes punten in het spoor van leiders Westerlo en Union.
Na een rustige openingsfase creëerde Lokeren na dik tien minuten spelen de eerste kans via Said, zijn afgeweken schot ging voorlangs. De thuisploeg bleef het betere van het spel hebben met een paar halve kansen maar een dodelijk efficiënt OHL kwam op het halfuur op voorsprong toen Henry met de kop raak trof. Een mokerslag voor de ploeg van De Boeck want even later slikte het al een vermijdbare tweede treffer toen Henry de doorgestoomde Maertens bediende en die krulde de bal naast Verhulst in de verste hoek: 0-2. Verhulst redde even later op een poging van Sowah, met 0-2 had OHL bij de rust zijn schaapjes al bijna op het droge.

OHL lijkt halfweg richting een derde zege te freewheelen tegen een onmondig Lokeren.
Ook na de rust bleef OHL rustig controleren, het gaf nauwelijks een kans weg aan een zeer matig Lokeren. Iets voorbij het uur dreigden ook de bezoekers nog eens via Sowah, Verhulst raapte gemakkelijk op. Aan de overzijde kwam Van Damme plots in een prima schietpositie, zijn poging werd door Henkinet uit doel gehouden. Lokeren bleef wel vechtlust aan de dag leggen maar het was o zo onmondig in de zone van de waarheid. In de laatste tien minuten moest de bezoekende doelman voor de eerste keer (!) in actie komen op een kopbal van De Witte. Uiteindelijk hielden de bezoekers gemakkelijk stand en komen ze voorlopig mee aan de leiding in de Proximus League, voor Lokeren lijkt de eerste periodetitel nu reeds verloren.
Scoreverloop:
0-1 (29') Henry, 0-2 (34') Maertens

LEES OOK: Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Zal Lokeren zich nog herpakken?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

52
52
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

25
25
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

17
17
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

85
85
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

19
19
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

439
439
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

193
193
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

155
155
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

74
74
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

88
88
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

54
54
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

86
86
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

600
600
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

147
147
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

299
299
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

609
609
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

266
266
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

82
82
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

413
413
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

349
349
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

122
122
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

225
225

Meer sportnieuws