Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

510
Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

OHL heeft zijn start met negen op twaalf niet gemist in de Proximus League. Op het veld van Lokeren waren de manschappen van Euvrard dodelijk efficiënt in de eerste helft en controleerden ze na de pauze. De Boeck en co mogen de eerste periode al vergeten na een dramatische één op twaalf.

Degradant Lokeren begon behoorlijk dramatisch aan zijn seizoen in de Proximus League met een één op negen. De Boeck en co hadden dringend nood aan een zege om nog enige rol van betekenis te spelen in de eerste periode. De Waaslanders moesten het vanavond opnemen tegen het eveneens zeer ambitieuze OHL. De Leuvenaren stonden met zes punten in het spoor van leiders Westerlo en Union.
Na een rustige openingsfase creëerde Lokeren na dik tien minuten spelen de eerste kans via Said, zijn afgeweken schot ging voorlangs. De thuisploeg bleef het betere van het spel hebben met een paar halve kansen maar een dodelijk efficiënt OHL kwam op het halfuur op voorsprong toen Henry met de kop raak trof. Een mokerslag voor de ploeg van De Boeck want even later slikte het al een vermijdbare tweede treffer toen Henry de doorgestoomde Maertens bediende en die krulde de bal naast Verhulst in de verste hoek: 0-2. Verhulst redde even later op een poging van Sowah, met 0-2 had OHL bij de rust zijn schaapjes al bijna op het droge.

OHL lijkt halfweg richting een derde zege te freewheelen tegen een onmondig Lokeren.
Ook na de rust bleef OHL rustig controleren, het gaf nauwelijks een kans weg aan een zeer matig Lokeren. Iets voorbij het uur dreigden ook de bezoekers nog eens via Sowah, Verhulst raapte gemakkelijk op. Aan de overzijde kwam Van Damme plots in een prima schietpositie, zijn poging werd door Henkinet uit doel gehouden. Lokeren bleef wel vechtlust aan de dag leggen maar het was o zo onmondig in de zone van de waarheid. In de laatste tien minuten moest de bezoekende doelman voor de eerste keer (!) in actie komen op een kopbal van De Witte. Uiteindelijk hielden de bezoekers gemakkelijk stand en komen ze voorlopig mee aan de leiding in de Proximus League, voor Lokeren lijkt de eerste periodetitel nu reeds verloren.
Scoreverloop:
0-1 (29') Henry, 0-2 (34') Maertens

LEES OOK: Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Zal Lokeren zich nog herpakken?

Meest recent

Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

40
40
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

11
11
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

37
37
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

9
9
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

91
91
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

19
19
'Lukaku krijgt oude bekende (voorlopig) als trainer'

Romelu Lukaku was bij Napoli in een vervelende situatie beland na zijn blessure en koos daarom in de ...

44
44
'Strijd om smaakmaker Charleroi is helemaal los'

Charleroi leed vorig weekend dan wel verrassend zijn tweede nederlaag van het seizoen door een 3-0 ...

22
22
Leko zet smaakmaker onder druk: "Cruciaal seizoen voor hem"

Club Brugge is alweer aan een zeer sterk seizoen bezig. Het pronkt in de competitie met een zeer ...

164
164
Roemloze exit Bruno bij Anderlecht? "Met deze coach..."

De 4-0-nederlaag van Anderlecht bij AA Gent kwam hard aan in Brussel. Paars-wit creëerde wel ...

261
261
KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"

KRC Genk wist een zes op zes te halen in de Jupiler Pro League en plaatste zich in de Croky Cup. ...

71
71
'Anderlecht in brand: Coucke moeit zich met ontslag Bruno’

Vitor Bruno mag voorlopig blijven bij Anderlecht. Toch zit de top van de club niet meer op ...

636
636
Tessa Wullaert na ontmoeting met Ronaldo: "Ik vind hem..."

Tessa Wullaert is de beste Belgische voetbalster ooit. Dat is al jaren duidelijk. Ze eindigde ...

240
240
Verhuurde spelers: Antwerp-huurling komt boven water

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

76
76
Andere Belg steelt show naast Godts: "Man Utd, haal hem!"

In Frankrijk heeft PSG een zeer goede zaak gedaan, want ze wonnen de topper tegen Olympique Lyon met ...

71
71
'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

De wintermercato opent pas binnen een aantal maanden zijn deuren, maar nu al wordt er volop ...

189
189
Met dank aan Baro: extra troef voor AA Gent in titelrace

Na de teleurstellingen in de beker en Europa rechtte AA Gent op knappe wijze de rug tegen ...

302
302
Club Brugge zet grote stap: stadionwerken van start

Juridisch moeten er nog altijd een aantal zaken worden uitgeklaard, maar in de tussentijd blijft ...

519
519
Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

356
356
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

323
323
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

829
829
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

736
736
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

15
15
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

90
90
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

325
325

Meer sportnieuws