Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

door
Crisis in Lokeren na vierde wedstrijd zonder zege tegen efficiënt OHL

OHL heeft zijn start met negen op twaalf niet gemist in de Proximus League. Op het veld van Lokeren waren de manschappen van Euvrard dodelijk efficiënt in de eerste helft en controleerden ze na de pauze. De Boeck en co mogen de eerste periode al vergeten na een dramatische één op twaalf.

Degradant Lokeren begon behoorlijk dramatisch aan zijn seizoen in de Proximus League met een één op negen. De Boeck en co hadden dringend nood aan een zege om nog enige rol van betekenis te spelen in de eerste periode. De Waaslanders moesten het vanavond opnemen tegen het eveneens zeer ambitieuze OHL. De Leuvenaren stonden met zes punten in het spoor van leiders Westerlo en Union.
Na een rustige openingsfase creëerde Lokeren na dik tien minuten spelen de eerste kans via Said, zijn afgeweken schot ging voorlangs. De thuisploeg bleef het betere van het spel hebben met een paar halve kansen maar een dodelijk efficiënt OHL kwam op het halfuur op voorsprong toen Henry met de kop raak trof. Een mokerslag voor de ploeg van De Boeck want even later slikte het al een vermijdbare tweede treffer toen Henry de doorgestoomde Maertens bediende en die krulde de bal naast Verhulst in de verste hoek: 0-2. Verhulst redde even later op een poging van Sowah, met 0-2 had OHL bij de rust zijn schaapjes al bijna op het droge.

OHL lijkt halfweg richting een derde zege te freewheelen tegen een onmondig Lokeren.
Ook na de rust bleef OHL rustig controleren, het gaf nauwelijks een kans weg aan een zeer matig Lokeren. Iets voorbij het uur dreigden ook de bezoekers nog eens via Sowah, Verhulst raapte gemakkelijk op. Aan de overzijde kwam Van Damme plots in een prima schietpositie, zijn poging werd door Henkinet uit doel gehouden. Lokeren bleef wel vechtlust aan de dag leggen maar het was o zo onmondig in de zone van de waarheid. In de laatste tien minuten moest de bezoekende doelman voor de eerste keer (!) in actie komen op een kopbal van De Witte. Uiteindelijk hielden de bezoekers gemakkelijk stand en komen ze voorlopig mee aan de leiding in de Proximus League, voor Lokeren lijkt de eerste periodetitel nu reeds verloren.
Scoreverloop:
0-1 (29') Henry, 0-2 (34') Maertens

LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Zal Lokeren zich nog herpakken?

Meest recent

Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

12
12
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

27
27
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

56
56
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

127
127
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

629
629
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

129
129
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

235
235
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

124
124
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

159
159
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

433
433
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

200
200
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

281
281
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

616
616
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

140
140
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

906
906
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

331
331
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

249
249
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

585
585
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

147
147
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

497
497
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

277
277
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

868
868
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

242
242
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

753
753

Meer sportnieuws