Malinwa laat zich in slotfase kaas van het brood eten door Moeskroen

door
Malinwa laat zich in slotfase kaas van het brood eten door Moeskroen

In de onverwachte topper van de vijfde speeldag hebben KV Mechelen en Moeskroen na een aangename wedstrijd de punten gedeeld. Malinwa leek lange tijd op weg naar een verdiende zege maar liet zich in de blessuretijd nog de kaas van het brood eten.

KV Mechelen en Moeskroen speelden vanavond zowaar voor de (tijdelijke?) leidersplaats in de Jupiler Pro League. Beide ploegen namen een vlammende start dit seizoen en stonden samen met Club Brugge op de tweede plek.(met één wedstrijd meer gespeeld). Malinwa kampte met heel wat blessures: Van Damme, Engvall en Bijker waren nog steeds onbeschikbaar. Coach Vrancken koos vanavond voor het duo Vanzeir-De Camargo voorin, Togui moest plaatsnemen op de bank. Bij de bezoekers plaatste Hollerbach doelman Butez opnieuw tussen de palen, het lijkt er op dat de Franse doelman minstens tot aan de winterstop gewoon bij Les Hurlus zal blijven. Centraal achterin kreeg Queiros een basisplaats, een huurling van FC Porto.
Aangenaam spektakel gekruid met drie doelpunten ADK
Moeskroen nam een flitsende start in het AFAS-stadion en na amper twee minuten spelen schoot Allagui na de quasi perfecte counter voorlangs. KV Mechelen had het niet onder de markt met de vinnige bezoekers en hapte naar adem in de openingsfase. Na dik tien minuten spelen kregen de bezoekers een unieke kans op de voorsprong toen Peyre in de zestien meter Allagui onderuit haalde, de ex-Anderlecht speler zelf faalde echter vanaf elf meter door de bal naast te trappen. Op het kwartier kreeg ook Malinwa een eerste dikke kans via Storm, die knap uithaalde maar een sterke Butez op zijn weg vond. De thuisploeg drukte nu door en na een hoekschop kopte De Camargo aan de eerste paal een paar minuten later de 1-0 in doel. Moeskroen moest even herstellen van deze opdoffer maar iets voor het halfuur kwam het wel op gelijke hoogte toen Allagui zijn misser goedmaakte door de 1-1 aan de tweede paal in doel te verlengen na een compleet mislukt schot van Olinga. We zagen plots een zeer aangename wedstrijd en een minuut later kwam KV Mechelen opnieuw op voorsprong toen Vanzeir de rechterflank van Moeskroen oprolde en terug legde tot bij Kaya: die schoot in een leeg doel de 2-1 binnen. Rood-Geel ging nog op zoek naar een derde treffer voor de pauze en kwam daar dichtbij toen Van Cleemput een gemeten voorzet gaf op Vanzeir, die net niet in doel kon verlengen. Met ook nog een schot van Storm dat over zeilde, wettigde KV meer dan zijn voorsprong bij de rust.

De Mechelse spitsen blijven maar scoren, deze keer zorgde De Camargo voor de 1-0.
KV Mechelen laat zich in slot kaas van het brood eten
De 14847 toeschouwers zagen Moeskroen in het begin van de tweede helft de bal opeisen, de eerste dikke kans was echter weer voor Malinwa toen Schoofs na een fraaie combinatie via een Moeskroens been overschoot. KV Mechelen was duidelijk beter in het veldspel dan Moeskroen en legde geregelde een paar fraaie combinaties op de mat, de automatismen van vorig seizoen zijn er duidelijk nog bij de kampioen van de Proximus League. Ervaren rot Swinkels was de volgende die een Mechelse kant vanuit een schuine hoek in het zijnet schoot. Aan de overzijde trapte Bakic van aan de rand van de zestien meter hoog over de kooi van Thoelen. De kansen werden nu wat schaarser, we zaten al op een klein kwartier van het einde toen invaller Togui na een prima voorzet van Kaya over het doel van Butez kopte. Een paar minuten later redde Thoelen fenomenaal op een kopbal van debutant Quieros. KV Mechelen moest finaal toch nog een gelijkspel toestaan toen De Medina in de blessuretijd raak kopte: 2-2. Zo blijven Vrancken en co uiteindelijk met een zuur gevoel achter.
Scoreverloop:
1-0 (19') De Camargo, 1-1 (28') Allagui, 2-1 (29') Kaya, 2-2 (90+2') De Medina
Bijzonderheid:
Allagui (Moeskroen) mist een strafschop. (12')



LEES OOK: 'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Is dit KV Mechelen een aanwinst voor onze JPL?

Meest recent

Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

0
0
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

78
78
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

139
139
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

91
91
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

187
187
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

129
129
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

85
85
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

49
49
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

255
255
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

363
363
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

85
85
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

572
572
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

277
277
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

110
110
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

127
127
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

434
434
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

99
99
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

340
340
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

307
307
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

305
305
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

92
92
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

303
303

Meer sportnieuws