Marca: Courtois is verlost van Navas (en verwelkomt nieuwe doublure)

door
Marca: Courtois is verlost van Navas (en verwelkomt nieuwe doublure)

Vorig seizoen was er lange tijd nog twijfel, maar nu is de doelmannensituatie bij Real Madrid zonneklaar: Thibaut Courtois heeft het pleit gewonnen en begint als nummer één aan het seizoen. Keylor Navas beet dus in het zand en zat de voorbije wedstrijden telkens op de bank.


Maar dat zal de komende weken wellicht niet meer het geval zijn. De doelman zou immers op het punt staan om alsnog te vertrekken bij Real. De Costa Ricaanse krant La Nacion is zelfs formeel: donderdag zal Navas zijn transfer al afronden. Dan zou hij immers in Parijs verwacht worden om er zijn medische testen af te leggen bij Paris Saint-Germain.

Dat zou Navas woensdag ook aan Zinedine Zidane meegedeeld hebben.De Franse trainer had Navas liever zien blijven bij Real en dat liet hij onlangs ook blijken op een persconferentie, maar moet nu toch slikken dat zijn keeper vertrekt. Real zal de komende dagen dus wellicht nog op zoek moeten naar een nieuwe keeper om als doublure van Courtois te fungeren.

UPDATE 30/08
De uittocht van Courtois zijn voornaamste concurrent uit het Santiago Bernabéu lijkt nu nog slechts een kwestie van tijd, want ook Marca bevestigt dat Navas richting Parijs trekt. Volgens de Spaanse krant wordt de doelman maandag gepresenteerd in het Parc des Princes, waar er een contract voor drie seizoenen voor hem klaarligt. Real Madrid zal in de late uurtjes van de transfermarkt bovendien niet meer op zoek moeten naar een vervanger, want de 26-jarige Fransman Alphonse Areola maakt bovenop de transfersom van 15 miljoen de omgekeerde weg.

De drievoudige international won in Parijs het pleit van achtereenvolgens Kevin Trapp en Gianluigi Buffon, maar was er toch nooit onbetwiste titularis. Areola komt dan ook met iets minder status dan Navas, die drie keer het kampioenenbal won met Los Blancos, toe in de Spaanse hoofdstad en zal zich zo waarschijnlijk sneller schikken in een rol als doublure voor Courtois. Opvallend detail: PSG en Real Madrid werden gisteren in dezelfde Champions League-poule geloot en nemen het op 18 september al tegen elkaar op. Het ideale moment voor Navas om meteen zijn gram te halen tegen zijn ex-werkgever, dus.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Wie zal het verst geraken in de CL dit seizoen?

Meest recent

Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

1
1
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

20
20
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

56
56
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

34
34
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

293
293
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

88
88
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

155
155
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

173
173
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

284
284
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

317
317
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

70
70
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

32
32
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

702
702
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

359
359
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

530
530
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

141
141
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

543
543
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1192
1192
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

340
340
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

740
740
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

348
348
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

238
238

Meer sportnieuws