'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

door
'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

Club Brugge en Royal Antwerp FC willen de komende dagen nog uithalen met een zeer grote transfer. Beide ploegen willen immers een zestigvoudige Rode Duivel terug naar de Jupiler Pro League halen. Hij zit op een zijspoor bij zijn club. 
Volgens Sudpresse is het Antwerp en Club Brugge menens om Kevin Mirallas uit zijn lijden te verlossen bij Everton, waar hij weg moet. De Belgische aanvaller werd ook aangeboden bij Anderlecht en Standard, maar daar hebben ze geen interesse meer in hem. 

Mirallas is 31 jaar en moet weg bij Everton. De afgelopen jaren werd hij zonder veel succes uitgeleend aan Fiorentina en Olympiakos en in België hoopt hij zich weer in de kijker te kunnen spelen van Roberto Martinez. Mirallas speelde in het verleden ook voor Lille OSC en Saint-Etienne. 

UPDATE 29/08

Mirallas werd aan bijna elke Belgische topclub gelinkt, maar volgens Het Nieuwsblad lijkt alleen Antwerp nog in de running voor hem. Begin deze zomer werd de Rode Duivel gepolst maar botste The Great Old op een te hoog loon. Een transfer aan het eind van de mercato lijkt wel nog mogelijk. Volgens de krant is Mirallas zelf ook een rentree naar België genegen. Hij wil liever dichter bij zijn familie komen voetballen.

Anderlecht of Club Brugge wordt het hoogstwaarschijnlijk niet. De interesse van Paars-Wit is bekoeld, terwijl Club de interesse in Mirallas ontkent. Enkel Antwerp lijkt op die manier nog een kandidaat om hem binnen te halen. Of waagt Standard ook een poging?

UPDATE 23u30

Antwerp speelt dit seizoen geen Europees voetbal, maar het krijgt straks mogelijk toch een flinke opsteker. Het lijkt er namelijk sterk op dat Kevin Mirallas op weg is naar de Bosuil. De ex-Rode Duivel werd namelijk gespot op de Heizel voor de wedstrijd tegen AZ. Volgens Het Nieuwsblad geen toeval. Nu The Great Old zich niet wist te kwalificeren, valt echter toch nog af te wachten of de transfer nog doorgaat.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Een stunttransfer?

Meest recent

Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

5
5
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

266
266
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

270
270
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

223
223
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

152
152
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

134
134
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

451
451
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

108
108
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

176
176
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

112
112
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

68
68
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

170
170
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

507
507
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

256
256
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

766
766
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

107
107
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

475
475
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

779
779
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

277
277
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

965
965
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

183
183
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

282
282
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

340
340
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

225
225

Meer sportnieuws