'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

1114
'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

Club Brugge en Royal Antwerp FC willen de komende dagen nog uithalen met een zeer grote transfer. Beide ploegen willen immers een zestigvoudige Rode Duivel terug naar de Jupiler Pro League halen. Hij zit op een zijspoor bij zijn club. 
Volgens Sudpresse is het Antwerp en Club Brugge menens om Kevin Mirallas uit zijn lijden te verlossen bij Everton, waar hij weg moet. De Belgische aanvaller werd ook aangeboden bij Anderlecht en Standard, maar daar hebben ze geen interesse meer in hem. 

Mirallas is 31 jaar en moet weg bij Everton. De afgelopen jaren werd hij zonder veel succes uitgeleend aan Fiorentina en Olympiakos en in België hoopt hij zich weer in de kijker te kunnen spelen van Roberto Martinez. Mirallas speelde in het verleden ook voor Lille OSC en Saint-Etienne. 

UPDATE 29/08

Mirallas werd aan bijna elke Belgische topclub gelinkt, maar volgens Het Nieuwsblad lijkt alleen Antwerp nog in de running voor hem. Begin deze zomer werd de Rode Duivel gepolst maar botste The Great Old op een te hoog loon. Een transfer aan het eind van de mercato lijkt wel nog mogelijk. Volgens de krant is Mirallas zelf ook een rentree naar België genegen. Hij wil liever dichter bij zijn familie komen voetballen.

Anderlecht of Club Brugge wordt het hoogstwaarschijnlijk niet. De interesse van Paars-Wit is bekoeld, terwijl Club de interesse in Mirallas ontkent. Enkel Antwerp lijkt op die manier nog een kandidaat om hem binnen te halen. Of waagt Standard ook een poging?

UPDATE 23u30

Antwerp speelt dit seizoen geen Europees voetbal, maar het krijgt straks mogelijk toch een flinke opsteker. Het lijkt er namelijk sterk op dat Kevin Mirallas op weg is naar de Bosuil. De ex-Rode Duivel werd namelijk gespot op de Heizel voor de wedstrijd tegen AZ. Volgens Het Nieuwsblad geen toeval. Nu The Great Old zich niet wist te kwalificeren, valt echter toch nog af te wachten of de transfer nog doorgaat.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Een stunttransfer?

Meest recent

'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

7
7
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

20
20
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

56
56
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

100
100
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

95
95
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

112
112
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

170
170
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

217
217
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

84
84
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

127
127
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1022
1022
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

171
171
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

404
404

Meer sportnieuws