'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

1114 stemmen
'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

Club Brugge en Royal Antwerp FC willen de komende dagen nog uithalen met een zeer grote transfer. Beide ploegen willen immers een zestigvoudige Rode Duivel terug naar de Jupiler Pro League halen. Hij zit op een zijspoor bij zijn club. 
Volgens Sudpresse is het Antwerp en Club Brugge menens om Kevin Mirallas uit zijn lijden te verlossen bij Everton, waar hij weg moet. De Belgische aanvaller werd ook aangeboden bij Anderlecht en Standard, maar daar hebben ze geen interesse meer in hem. 

Mirallas is 31 jaar en moet weg bij Everton. De afgelopen jaren werd hij zonder veel succes uitgeleend aan Fiorentina en Olympiakos en in België hoopt hij zich weer in de kijker te kunnen spelen van Roberto Martinez. Mirallas speelde in het verleden ook voor Lille OSC en Saint-Etienne. 

UPDATE 29/08

Mirallas werd aan bijna elke Belgische topclub gelinkt, maar volgens Het Nieuwsblad lijkt alleen Antwerp nog in de running voor hem. Begin deze zomer werd de Rode Duivel gepolst maar botste The Great Old op een te hoog loon. Een transfer aan het eind van de mercato lijkt wel nog mogelijk. Volgens de krant is Mirallas zelf ook een rentree naar België genegen. Hij wil liever dichter bij zijn familie komen voetballen.

Anderlecht of Club Brugge wordt het hoogstwaarschijnlijk niet. De interesse van Paars-Wit is bekoeld, terwijl Club de interesse in Mirallas ontkent. Enkel Antwerp lijkt op die manier nog een kandidaat om hem binnen te halen. Of waagt Standard ook een poging?

UPDATE 23u30

Antwerp speelt dit seizoen geen Europees voetbal, maar het krijgt straks mogelijk toch een flinke opsteker. Het lijkt er namelijk sterk op dat Kevin Mirallas op weg is naar de Bosuil. De ex-Rode Duivel werd namelijk gespot op de Heizel voor de wedstrijd tegen AZ. Volgens Het Nieuwsblad geen toeval. Nu The Great Old zich niet wist te kwalificeren, valt echter toch nog af te wachten of de transfer nog doorgaat.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

🚀

Een stunttransfer?

Meest recent

Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

1
1
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

94
94
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

196
196
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

75
75
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

59
59
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

326
326
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

276
276
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

327
327
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

108
108
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

145
145
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

573
573
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

73
73
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

133
133
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

258
258
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

296
296
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

284
284
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

87
87
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

61
61
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

291
291
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

114
114
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

293
293
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

455
455
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

653
653

Meer sportnieuws