'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

door
'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

Club Brugge en Royal Antwerp FC willen de komende dagen nog uithalen met een zeer grote transfer. Beide ploegen willen immers een zestigvoudige Rode Duivel terug naar de Jupiler Pro League halen. Hij zit op een zijspoor bij zijn club. 
Volgens Sudpresse is het Antwerp en Club Brugge menens om Kevin Mirallas uit zijn lijden te verlossen bij Everton, waar hij weg moet. De Belgische aanvaller werd ook aangeboden bij Anderlecht en Standard, maar daar hebben ze geen interesse meer in hem. 

Mirallas is 31 jaar en moet weg bij Everton. De afgelopen jaren werd hij zonder veel succes uitgeleend aan Fiorentina en Olympiakos en in België hoopt hij zich weer in de kijker te kunnen spelen van Roberto Martinez. Mirallas speelde in het verleden ook voor Lille OSC en Saint-Etienne. 

UPDATE 29/08

Mirallas werd aan bijna elke Belgische topclub gelinkt, maar volgens Het Nieuwsblad lijkt alleen Antwerp nog in de running voor hem. Begin deze zomer werd de Rode Duivel gepolst maar botste The Great Old op een te hoog loon. Een transfer aan het eind van de mercato lijkt wel nog mogelijk. Volgens de krant is Mirallas zelf ook een rentree naar België genegen. Hij wil liever dichter bij zijn familie komen voetballen.

Anderlecht of Club Brugge wordt het hoogstwaarschijnlijk niet. De interesse van Paars-Wit is bekoeld, terwijl Club de interesse in Mirallas ontkent. Enkel Antwerp lijkt op die manier nog een kandidaat om hem binnen te halen. Of waagt Standard ook een poging?

UPDATE 23u30

Antwerp speelt dit seizoen geen Europees voetbal, maar het krijgt straks mogelijk toch een flinke opsteker. Het lijkt er namelijk sterk op dat Kevin Mirallas op weg is naar de Bosuil. De ex-Rode Duivel werd namelijk gespot op de Heizel voor de wedstrijd tegen AZ. Volgens Het Nieuwsblad geen toeval. Nu The Great Old zich niet wist te kwalificeren, valt echter toch nog af te wachten of de transfer nog doorgaat.

LEES OOK: Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Een stunttransfer?

Meest recent

TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

104
104
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

48
48
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

56
56
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

31
31
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

73
73
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

194
194
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

275
275
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

44
44
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

93
93
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

284
284
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

227
227
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

91
91
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

579
579
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

134
134
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

239
239
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

196
196
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

228
228
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

392
392
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

191
191
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

247
247
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

48
48
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

154
154
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

92
92
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

188
188
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

109
109

Meer sportnieuws