'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

1114 stemmen
'Mirallas gespot: (ex)-Rode Duivel op weg naar JPL'

Club Brugge en Royal Antwerp FC willen de komende dagen nog uithalen met een zeer grote transfer. Beide ploegen willen immers een zestigvoudige Rode Duivel terug naar de Jupiler Pro League halen. Hij zit op een zijspoor bij zijn club. 
Volgens Sudpresse is het Antwerp en Club Brugge menens om Kevin Mirallas uit zijn lijden te verlossen bij Everton, waar hij weg moet. De Belgische aanvaller werd ook aangeboden bij Anderlecht en Standard, maar daar hebben ze geen interesse meer in hem. 

Mirallas is 31 jaar en moet weg bij Everton. De afgelopen jaren werd hij zonder veel succes uitgeleend aan Fiorentina en Olympiakos en in België hoopt hij zich weer in de kijker te kunnen spelen van Roberto Martinez. Mirallas speelde in het verleden ook voor Lille OSC en Saint-Etienne. 

UPDATE 29/08

Mirallas werd aan bijna elke Belgische topclub gelinkt, maar volgens Het Nieuwsblad lijkt alleen Antwerp nog in de running voor hem. Begin deze zomer werd de Rode Duivel gepolst maar botste The Great Old op een te hoog loon. Een transfer aan het eind van de mercato lijkt wel nog mogelijk. Volgens de krant is Mirallas zelf ook een rentree naar België genegen. Hij wil liever dichter bij zijn familie komen voetballen.

Anderlecht of Club Brugge wordt het hoogstwaarschijnlijk niet. De interesse van Paars-Wit is bekoeld, terwijl Club de interesse in Mirallas ontkent. Enkel Antwerp lijkt op die manier nog een kandidaat om hem binnen te halen. Of waagt Standard ook een poging?

UPDATE 23u30

Antwerp speelt dit seizoen geen Europees voetbal, maar het krijgt straks mogelijk toch een flinke opsteker. Het lijkt er namelijk sterk op dat Kevin Mirallas op weg is naar de Bosuil. De ex-Rode Duivel werd namelijk gespot op de Heizel voor de wedstrijd tegen AZ. Volgens Het Nieuwsblad geen toeval. Nu The Great Old zich niet wist te kwalificeren, valt echter toch nog af te wachten of de transfer nog doorgaat.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

🚀

Een stunttransfer?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

26
26
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

49
49
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

74
74
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

40
40
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

39
39
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

72
72
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

235
235
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

353
353
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

173
173
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

636
636
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

136
136
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

120
120
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

452
452
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws