TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Antwerp zouden voor de zoveelste keer deze zomer een Rode Duivel terug naar België willen halen. Beide clubs zouden willen doordrukken voor Kevin Mirallas, die bij Everton helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller wil zelf graag terug naar ons land omdat hij hoopt zich hier in de kijker te kunnen spelen.



Antwerp werd de voorbije weken ook nog gelinkt aan Steven Defour. De transfer van de middenvelder lijkt er voorlopig echter niet te komen, want hij zou voorlopig nog te duur zijn voor Antwerp. Zowel zijn loon als de transfersom die Burnley wil ontvangen liggen nog te hoog.

Club is verder ook nog op zoek naar een verdedigende middenvelder en mag alvast één piste schrappen. Giannelli Imbula lijkt zijn carrière immers verder te gaan zetten in de Serie A. Hij kan terecht bij Lecce, dat een akkoord bereikt heeft met Stoke City. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie van 4 miljoen euro.



Dat zal Club wellicht weinig deren, want het lijkt erop dat ze Victor Wanyama beet hebben. De onderhandelingen met de Keniaan en Tottenham raakten dinsdagavond in een stroomversnelling en de overgang zou woensdag al afgerond en aangekondigd kunnen worden.

Anderlecht hoopt de komende dagen nog verlost te raken van Adrien Trebel. Verschillende clubs informeerden de voorbije dagen, zoals Al Shabab, Al Ahli en Olympiakos, maar zij willen Trebel enkel huren. Anderlecht verkiest een definitieve transfer en daar zou FC Nantes een oplossing kunnen bieden. De Fransen blijven geïnteresseerd en bovendien is de band tussen de clubs goed.



Ondertussen is Paars-Wit er wel in geslaagd Kristal Abazaj van de hand te doen. De flankaanvaller keert terug naar Albanië en zette zoals verwacht zijn krabbel bij Kukesi. Ook Thomas Didillon mag/moet nog weg, maar dat lijkt een moeilijker verhaal te worden. De doelman wil immers enkel naar een club waar hij nummer één zal zijn en die zijn niet dik bezaaid.

Westerlo gaat in 1B mogelijk een straffe transfer realiseren. Momenteel traint Emmanuel Emenike mee met de Kemphanen. De 32-jarige spits is transfervrij, maar speelde in het verleden nog voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou en West Ham United. De onderhandelingen over een contract lopen volop.

BUITENLAND



Dinsdag vond een uitgebreide onderhandelingsronde plaats tussen PSG en FC Barcelona over een mogelijke transfer van Neymar. Daarbij zou nog geen akkoord uit de bus gerold zijn, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Beide clubs zouden er dan ook van overtuigd zijn dat er een deal gemaakt zal worden, wellicht een grote som geld en één of twee nog nader te bepalen spelers. Eén van die spelers zou Ousmane Dembélé moeten worden, als het van PSG afhangt althans.

LEES OOK: Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Zal de transfer van Neymar snel rond raken?

Meest recent

Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

334
334
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

102
102
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

143
143
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

156
156
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

77
77
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

96
96
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

107
107
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

541
541
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

118
118
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

73
73
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

60
60
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

271
271
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1134
1134
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

827
827
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

171
171
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

205
205
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

67
67
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

379
379
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

210
210
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

658
658
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

113
113
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

178
178
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

146
146
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

180
180

Meer sportnieuws