TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Antwerp zouden voor de zoveelste keer deze zomer een Rode Duivel terug naar België willen halen. Beide clubs zouden willen doordrukken voor Kevin Mirallas, die bij Everton helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller wil zelf graag terug naar ons land omdat hij hoopt zich hier in de kijker te kunnen spelen.



Antwerp werd de voorbije weken ook nog gelinkt aan Steven Defour. De transfer van de middenvelder lijkt er voorlopig echter niet te komen, want hij zou voorlopig nog te duur zijn voor Antwerp. Zowel zijn loon als de transfersom die Burnley wil ontvangen liggen nog te hoog.

Club is verder ook nog op zoek naar een verdedigende middenvelder en mag alvast één piste schrappen. Giannelli Imbula lijkt zijn carrière immers verder te gaan zetten in de Serie A. Hij kan terecht bij Lecce, dat een akkoord bereikt heeft met Stoke City. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie van 4 miljoen euro.



Dat zal Club wellicht weinig deren, want het lijkt erop dat ze Victor Wanyama beet hebben. De onderhandelingen met de Keniaan en Tottenham raakten dinsdagavond in een stroomversnelling en de overgang zou woensdag al afgerond en aangekondigd kunnen worden.

Anderlecht hoopt de komende dagen nog verlost te raken van Adrien Trebel. Verschillende clubs informeerden de voorbije dagen, zoals Al Shabab, Al Ahli en Olympiakos, maar zij willen Trebel enkel huren. Anderlecht verkiest een definitieve transfer en daar zou FC Nantes een oplossing kunnen bieden. De Fransen blijven geïnteresseerd en bovendien is de band tussen de clubs goed.



Ondertussen is Paars-Wit er wel in geslaagd Kristal Abazaj van de hand te doen. De flankaanvaller keert terug naar Albanië en zette zoals verwacht zijn krabbel bij Kukesi. Ook Thomas Didillon mag/moet nog weg, maar dat lijkt een moeilijker verhaal te worden. De doelman wil immers enkel naar een club waar hij nummer één zal zijn en die zijn niet dik bezaaid.

Westerlo gaat in 1B mogelijk een straffe transfer realiseren. Momenteel traint Emmanuel Emenike mee met de Kemphanen. De 32-jarige spits is transfervrij, maar speelde in het verleden nog voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou en West Ham United. De onderhandelingen over een contract lopen volop.

BUITENLAND



Dinsdag vond een uitgebreide onderhandelingsronde plaats tussen PSG en FC Barcelona over een mogelijke transfer van Neymar. Daarbij zou nog geen akkoord uit de bus gerold zijn, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Beide clubs zouden er dan ook van overtuigd zijn dat er een deal gemaakt zal worden, wellicht een grote som geld en één of twee nog nader te bepalen spelers. Eén van die spelers zou Ousmane Dembélé moeten worden, als het van PSG afhangt althans.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Zal de transfer van Neymar snel rond raken?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

286
286
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

263
263
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

151
151
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

205
205
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

59
59
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

531
531
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

196
196
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

371
371
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

562
562
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

377
377
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

155
155
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

152
152
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

249
249
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

324
324
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

230
230
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

442
442
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

524
524
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws