TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Antwerp zouden voor de zoveelste keer deze zomer een Rode Duivel terug naar België willen halen. Beide clubs zouden willen doordrukken voor Kevin Mirallas, die bij Everton helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller wil zelf graag terug naar ons land omdat hij hoopt zich hier in de kijker te kunnen spelen.



Antwerp werd de voorbije weken ook nog gelinkt aan Steven Defour. De transfer van de middenvelder lijkt er voorlopig echter niet te komen, want hij zou voorlopig nog te duur zijn voor Antwerp. Zowel zijn loon als de transfersom die Burnley wil ontvangen liggen nog te hoog.

Club is verder ook nog op zoek naar een verdedigende middenvelder en mag alvast één piste schrappen. Giannelli Imbula lijkt zijn carrière immers verder te gaan zetten in de Serie A. Hij kan terecht bij Lecce, dat een akkoord bereikt heeft met Stoke City. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie van 4 miljoen euro.



Dat zal Club wellicht weinig deren, want het lijkt erop dat ze Victor Wanyama beet hebben. De onderhandelingen met de Keniaan en Tottenham raakten dinsdagavond in een stroomversnelling en de overgang zou woensdag al afgerond en aangekondigd kunnen worden.

Anderlecht hoopt de komende dagen nog verlost te raken van Adrien Trebel. Verschillende clubs informeerden de voorbije dagen, zoals Al Shabab, Al Ahli en Olympiakos, maar zij willen Trebel enkel huren. Anderlecht verkiest een definitieve transfer en daar zou FC Nantes een oplossing kunnen bieden. De Fransen blijven geïnteresseerd en bovendien is de band tussen de clubs goed.



Ondertussen is Paars-Wit er wel in geslaagd Kristal Abazaj van de hand te doen. De flankaanvaller keert terug naar Albanië en zette zoals verwacht zijn krabbel bij Kukesi. Ook Thomas Didillon mag/moet nog weg, maar dat lijkt een moeilijker verhaal te worden. De doelman wil immers enkel naar een club waar hij nummer één zal zijn en die zijn niet dik bezaaid.

Westerlo gaat in 1B mogelijk een straffe transfer realiseren. Momenteel traint Emmanuel Emenike mee met de Kemphanen. De 32-jarige spits is transfervrij, maar speelde in het verleden nog voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou en West Ham United. De onderhandelingen over een contract lopen volop.

BUITENLAND



Dinsdag vond een uitgebreide onderhandelingsronde plaats tussen PSG en FC Barcelona over een mogelijke transfer van Neymar. Daarbij zou nog geen akkoord uit de bus gerold zijn, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Beide clubs zouden er dan ook van overtuigd zijn dat er een deal gemaakt zal worden, wellicht een grote som geld en één of twee nog nader te bepalen spelers. Eén van die spelers zou Ousmane Dembélé moeten worden, als het van PSG afhangt althans.

LEES OOK: Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Zal de transfer van Neymar snel rond raken?

Meest recent

Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

34
34
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

44
44
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

53
53
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

101
101
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

104
104
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

199
199
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

60
60
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

273
273
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

194
194
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

359
359
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

208
208
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

218
218
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

209
209
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

139
139
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

286
286
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

215
215
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

364
364
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

672
672
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

194
194
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

105
105
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

1135
1135
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

410
410
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

369
369
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

917
917
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

160
160

Meer sportnieuws