TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Antwerp zouden voor de zoveelste keer deze zomer een Rode Duivel terug naar België willen halen. Beide clubs zouden willen doordrukken voor Kevin Mirallas, die bij Everton helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller wil zelf graag terug naar ons land omdat hij hoopt zich hier in de kijker te kunnen spelen.



Antwerp werd de voorbije weken ook nog gelinkt aan Steven Defour. De transfer van de middenvelder lijkt er voorlopig echter niet te komen, want hij zou voorlopig nog te duur zijn voor Antwerp. Zowel zijn loon als de transfersom die Burnley wil ontvangen liggen nog te hoog.

Club is verder ook nog op zoek naar een verdedigende middenvelder en mag alvast één piste schrappen. Giannelli Imbula lijkt zijn carrière immers verder te gaan zetten in de Serie A. Hij kan terecht bij Lecce, dat een akkoord bereikt heeft met Stoke City. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie van 4 miljoen euro.



Dat zal Club wellicht weinig deren, want het lijkt erop dat ze Victor Wanyama beet hebben. De onderhandelingen met de Keniaan en Tottenham raakten dinsdagavond in een stroomversnelling en de overgang zou woensdag al afgerond en aangekondigd kunnen worden.

Anderlecht hoopt de komende dagen nog verlost te raken van Adrien Trebel. Verschillende clubs informeerden de voorbije dagen, zoals Al Shabab, Al Ahli en Olympiakos, maar zij willen Trebel enkel huren. Anderlecht verkiest een definitieve transfer en daar zou FC Nantes een oplossing kunnen bieden. De Fransen blijven geïnteresseerd en bovendien is de band tussen de clubs goed.



Ondertussen is Paars-Wit er wel in geslaagd Kristal Abazaj van de hand te doen. De flankaanvaller keert terug naar Albanië en zette zoals verwacht zijn krabbel bij Kukesi. Ook Thomas Didillon mag/moet nog weg, maar dat lijkt een moeilijker verhaal te worden. De doelman wil immers enkel naar een club waar hij nummer één zal zijn en die zijn niet dik bezaaid.

Westerlo gaat in 1B mogelijk een straffe transfer realiseren. Momenteel traint Emmanuel Emenike mee met de Kemphanen. De 32-jarige spits is transfervrij, maar speelde in het verleden nog voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou en West Ham United. De onderhandelingen over een contract lopen volop.

BUITENLAND



Dinsdag vond een uitgebreide onderhandelingsronde plaats tussen PSG en FC Barcelona over een mogelijke transfer van Neymar. Daarbij zou nog geen akkoord uit de bus gerold zijn, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Beide clubs zouden er dan ook van overtuigd zijn dat er een deal gemaakt zal worden, wellicht een grote som geld en één of twee nog nader te bepalen spelers. Eén van die spelers zou Ousmane Dembélé moeten worden, als het van PSG afhangt althans.

LEES OOK: Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Zal de transfer van Neymar snel rond raken?

Meest recent

Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

39
39
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

77
77
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

29
29
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

55
55
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

35
35
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

244
244
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

241
241
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

141
141
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

64
64
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

213
213
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

128
128
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

419
419
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

68
68
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

59
59
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

65
65
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

290
290
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

279
279
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

45
45
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

237
237
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

152
152
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

451
451
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

68
68
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

281
281
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

1440
1440
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

457
457

Meer sportnieuws