TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

door
TRANSFERUURTJE 1/2: Club en Antwerp willen Rode Duivel, transfer Neymar nabij

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op volle toeren, maar de eersteklassers hebben nog tot begin september om transfers aan inkomende én uitgaande zijde af te ronden. Maar ook in het buitenland hebben verschillende ploegen nog een pak werk op de mercato. Daarom zal VoetbalNieuws u dagelijks twee maal voorzien van het belangrijkste nieuws aan het transferfront. Het 'Transferuurtje' verschijnt gedurende de hele zomer om 12u en rond de klok van 20u.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge en Antwerp zouden voor de zoveelste keer deze zomer een Rode Duivel terug naar België willen halen. Beide clubs zouden willen doordrukken voor Kevin Mirallas, die bij Everton helemaal op een zijspoor zit. De flankaanvaller wil zelf graag terug naar ons land omdat hij hoopt zich hier in de kijker te kunnen spelen.



Antwerp werd de voorbije weken ook nog gelinkt aan Steven Defour. De transfer van de middenvelder lijkt er voorlopig echter niet te komen, want hij zou voorlopig nog te duur zijn voor Antwerp. Zowel zijn loon als de transfersom die Burnley wil ontvangen liggen nog te hoog.

Club is verder ook nog op zoek naar een verdedigende middenvelder en mag alvast één piste schrappen. Giannelli Imbula lijkt zijn carrière immers verder te gaan zetten in de Serie A. Hij kan terecht bij Lecce, dat een akkoord bereikt heeft met Stoke City. Het zou gaan om een uitleenbeurt met aankoopoptie van 4 miljoen euro.



Dat zal Club wellicht weinig deren, want het lijkt erop dat ze Victor Wanyama beet hebben. De onderhandelingen met de Keniaan en Tottenham raakten dinsdagavond in een stroomversnelling en de overgang zou woensdag al afgerond en aangekondigd kunnen worden.

Anderlecht hoopt de komende dagen nog verlost te raken van Adrien Trebel. Verschillende clubs informeerden de voorbije dagen, zoals Al Shabab, Al Ahli en Olympiakos, maar zij willen Trebel enkel huren. Anderlecht verkiest een definitieve transfer en daar zou FC Nantes een oplossing kunnen bieden. De Fransen blijven geïnteresseerd en bovendien is de band tussen de clubs goed.



Ondertussen is Paars-Wit er wel in geslaagd Kristal Abazaj van de hand te doen. De flankaanvaller keert terug naar Albanië en zette zoals verwacht zijn krabbel bij Kukesi. Ook Thomas Didillon mag/moet nog weg, maar dat lijkt een moeilijker verhaal te worden. De doelman wil immers enkel naar een club waar hij nummer één zal zijn en die zijn niet dik bezaaid.

Westerlo gaat in 1B mogelijk een straffe transfer realiseren. Momenteel traint Emmanuel Emenike mee met de Kemphanen. De 32-jarige spits is transfervrij, maar speelde in het verleden nog voor onder meer Fenerbahçe, Spartak Moskou en West Ham United. De onderhandelingen over een contract lopen volop.

BUITENLAND



Dinsdag vond een uitgebreide onderhandelingsronde plaats tussen PSG en FC Barcelona over een mogelijke transfer van Neymar. Daarbij zou nog geen akkoord uit de bus gerold zijn, maar de gesprekken zouden wel goed opschieten. Beide clubs zouden er dan ook van overtuigd zijn dat er een deal gemaakt zal worden, wellicht een grote som geld en één of twee nog nader te bepalen spelers. Eén van die spelers zou Ousmane Dembélé moeten worden, als het van PSG afhangt althans.

LEES OOK: Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Zal de transfer van Neymar snel rond raken?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

97
97
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

231
231
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

205
205
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

317
317
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

565
565
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

224
224
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

57
57
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

175
175
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1314
1314
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

595
595
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

163
163
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

281
281
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

117
117
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

42
42

Meer sportnieuws