Club toont opnieuw perfecte timing: Danjuma langer out

1603 stemmen
Club toont opnieuw perfecte timing: Danjuma langer out

24 wedstrijden over alle competities heen. Meer had Club Brugge niet nodig om goed te verdienen aan Arnaut Danjuma, die pas vorige zomer voor een miljoen was overgekomen van NEC. Een bedrag dat intussen wel al ietwat de hoogte inschoot, maar waar ze in Brugge vast nog geen spijt van hebben.


Blauw-Zwart moest een deel van de 18 miljoen die het incasseerde bij Bournemouth namelijk overmaken naar Nijmegen, maar dat maakt de snelle winst op de Nederlandse winger er niet minder impressionant op. Na zijn vliegende start geraakte Danjuma immers al vroeg in het seizoen geblesseerd, waarna hij zijn basisplaats nooit echt kon terugwinnen. Club, dat met Krépin Diatta en Emmanuel Dennis al over twee prima flankaanvallers beschikte en ook nog Percy Tau in huis haalde, telde zich dan ook met plezier rijk.

Vincent Mannaert en Bart Verhaeghe etaleerden zo andermaal hun neus voor zakendoen, want ook in Engeland blijft het blessureleed Danjuma achtervolgen. Een nieuwe voetblessure weerhield hem voorlopig van zijn Premier League-debuut en zou de tweevoudige international volgens The Sun zelfs de komende zes weken aan de kant houden. Het verhaal doet zo nu al enigszins denken aan Obbi Oulare, die Club na één jaar bij de hoofdmacht voor acht miljoen inruilde voor Watford. De blessuregevoelige spits bleef sindsdien echter sukkelen met de gezondheid en ligt ook nu bij Standard weer in de lappenmand.

LEES OOK: 'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Met welke transfer deed Club de beste zaken?

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

10
10
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

12
12
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

48
48
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

30
30
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

155
155
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

50
50
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

658
658
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

419
419
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

369
369
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

306
306
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

781
781
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

283
283
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

265
265
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

257
257

Meer sportnieuws