L'Equipe: "Barça en PSG naderen akkoord over Neymar"

622 stemmen
L'Equipe:

Krijgen we deze zomer nog een transfer van Neymar Jr. Zowel zijn huidige club, PSG, als de speler zelf willen het maar al te graag. Net als FC Barcelona overigens, die hun ex-speler proberen terug te halen naar Spanje.

Vraag is dus echter of de Catalanen daar in zullen slagen voor de deadline van 2 september. Volgens verscheidene Franse en Spaanse media, waaronder Marca, is een delegatie van Barça alvast deze ochtend naar Parijs getrokken in de hoop een deal te beklinken.

Bij Barcelona verkiezen ze een transfer zonder ruildeal, maar dat ziet PSG naar verluidt absoluut niet zitten. Barça-voorzitter denkt aan een som van 170 miljoen euro, maar dat zullen de Parijzenaars resoluut van tafel gooien. Zij willen een som van 100 miljoen euro en Nelson Semedo én Ousmane Dembélé in de deal betrekken.

Volgens Marca zullen het bepalende uren/dagen zijn in een mogelijke terugeer van Neymar naar FC Barcelona. Intussen volgt Real Madrid de hele situatie met argusogen. Indien beide clubs er niet uitkomen, zouden ook de Madrilenen nog willen proberen toeslaan.

UPDATE 16u16

Ook het wat betreft PSG doorgaans goed geïnformeerde Le Parisien bevestigt nu de onderhandelingen tussen PSG en Barça. Zij melden dat Barça een bod van 170 miljoen euro op tafel gelegd heeft, te betalen in twee schijven. Het gaat dus om een 'gewone' transfer, geen ruildeal of huurdeal. PSG heeft nog geen beslissing genomen over de aanbieding, het valt dus nog af te wachten of ze die zullen aanvaarden dan wel afwijzen. 

UPDATE 18u45
De onderhandelingsronde van dinsdag tussen Barça en PSG is ondertussen afgerond. Volgens L'Equipe hebben de gesprekken nog geen akkoord opgeleverd, maar zijn er wel aanzienlijke vorderingen gemaakt. De clubs zouden er dan ook vanuit gaan dat één van de komende dagen een deal gesloten zal worden. Het zou wellicht gaan om een aanzienlijke geldsom en één of twee spelers in ruil, al moet nog bepaald worden wie dat zouden moeten worden. De onderhandelingen zouden nu vanop afstand verdergezet worden.

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

🚀

Denk je dat we nog deze week een deal zullen krijgen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

18
18
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

120
120
De Ketelaere-blunder kan hem WK kosten

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

57
57
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

43
43
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

56
56
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

54
54
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

100
100
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

610
610
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

130
130
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

248
248
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

90
90
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

689
689
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

143
143
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

168
168
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

198
198
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

67
67
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

213
213
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

1042
1042
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

94
94
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

349
349
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

912
912
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

135
135
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

757
757
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

390
390
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

310
310

Meer sportnieuws