L'Equipe: "Barça en PSG naderen akkoord over Neymar"

622 stemmen
L'Equipe:

Krijgen we deze zomer nog een transfer van Neymar Jr. Zowel zijn huidige club, PSG, als de speler zelf willen het maar al te graag. Net als FC Barcelona overigens, die hun ex-speler proberen terug te halen naar Spanje.

Vraag is dus echter of de Catalanen daar in zullen slagen voor de deadline van 2 september. Volgens verscheidene Franse en Spaanse media, waaronder Marca, is een delegatie van Barça alvast deze ochtend naar Parijs getrokken in de hoop een deal te beklinken.

Bij Barcelona verkiezen ze een transfer zonder ruildeal, maar dat ziet PSG naar verluidt absoluut niet zitten. Barça-voorzitter denkt aan een som van 170 miljoen euro, maar dat zullen de Parijzenaars resoluut van tafel gooien. Zij willen een som van 100 miljoen euro en Nelson Semedo én Ousmane Dembélé in de deal betrekken.

Volgens Marca zullen het bepalende uren/dagen zijn in een mogelijke terugeer van Neymar naar FC Barcelona. Intussen volgt Real Madrid de hele situatie met argusogen. Indien beide clubs er niet uitkomen, zouden ook de Madrilenen nog willen proberen toeslaan.

UPDATE 16u16

Ook het wat betreft PSG doorgaans goed geïnformeerde Le Parisien bevestigt nu de onderhandelingen tussen PSG en Barça. Zij melden dat Barça een bod van 170 miljoen euro op tafel gelegd heeft, te betalen in twee schijven. Het gaat dus om een 'gewone' transfer, geen ruildeal of huurdeal. PSG heeft nog geen beslissing genomen over de aanbieding, het valt dus nog af te wachten of ze die zullen aanvaarden dan wel afwijzen. 

UPDATE 18u45
De onderhandelingsronde van dinsdag tussen Barça en PSG is ondertussen afgerond. Volgens L'Equipe hebben de gesprekken nog geen akkoord opgeleverd, maar zijn er wel aanzienlijke vorderingen gemaakt. De clubs zouden er dan ook vanuit gaan dat één van de komende dagen een deal gesloten zal worden. Het zou wellicht gaan om een aanzienlijke geldsom en één of twee spelers in ruil, al moet nog bepaald worden wie dat zouden moeten worden. De onderhandelingen zouden nu vanop afstand verdergezet worden.

LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

🚀

Denk je dat we nog deze week een deal zullen krijgen?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

5
5
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

6
6
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

32
32
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

56
56
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

59
59
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

43
43
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

266
266
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

92
92
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

55
55
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

271
271
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

271
271
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

92
92
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

144
144
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

105
105
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

136
136
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

285
285
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

249
249
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

162
162
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

368
368
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

576
576
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

376
376
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

179
179
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368

Meer sportnieuws