Deal helemaal rond: Rezaei terug naar Charleroi (mét speciale regeling)

door
Deal helemaal rond: Rezaei terug naar Charleroi (mét speciale regeling)

Dat Kaveh Rezaei Club Brugge opnieuw zou inruilen voor oude liefde Charleroi hing al langer in de lucht, nu lijkt de deal stilaan ook wel heel dichtbij te zijn. Al moeten de laatste puntjes nog op de i gezet worden.


Blijkbaar hebben alle partijen er wel een goed oog in dat de deal snel in orde komt, want volgens Het Nieuwsblad trainde Rezaei vandaag zelfs al mee in Charleroi. Best opvallend, aangezien de overgang nog niet officieel werd gemaakt. Er lijkt echter weinig twijfel over te bestaan dat de 27-jarige spits de rest van het seizoen op uitleenbasis volmaakt op Mambourg.

Daar kende Rezaei twee jaar geleden een uiterst vruchtbare periode, die Blauw-Zwart wist te overtuigen om een toenmalig recordbedrag van vijf miljoen op tafel te leggen voor de Iraniër. In Jan Breydel wist hij echter nooit te voldoen aan de hoge verwachtingen en zakte hij terug tot vierde optie in de spits. Bij de Zebra's moet Rezaei nu de rug dus weer rechten.

UPDATE 13u
Na het nieuws dat hij al op de training bij de Karolo's was verschenen kon de officiële berichtgeving over Rezaei zijn terugkeer naar Charleroi niet lang meer uitblijven. Et voilà, daar zijn de Zebra's met de aankondiging van hun nieuwe (oude) aanvalsleider. De club bevestigt dat de Iraniër voor één seizoen gehuurd wordt en deelt daarnaast ook mee dat Rezaei gezien de regeling niet in actie zal mogen komen tegen Club Brugge. Dat betekent dus dat Charleroi niet het volledige loon van de ex-recordtransfer overneemt.

Voor trainer Karim Belhocine is de komst van de spits hoe dan ook een welgekomen versterking, want na het vertrek van Victor Osimhen naar Lille was het nog steeds wachten op een opvolger om als speerpunt van de aanval te fungeren. Met Rezaei, in zijn eerste periode in Charleroi nog goed voor 19 doelpunten en zes assists in 45 wedstrijden, lijkt die nu eindelijk gearriveerd en kunnen zowel de coach als de rumoerige supporters weer op beide oren slapen. 

LEES OOK: 'Contacten lopen: Union vol voor bekend gezicht als T1'

Rezaei zal bij Charleroi weer de oude worden

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union wil JPL-coach, toptransfer Onyedika'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

75
75
Duivelse vrees: “Een aanfluiting voor Rudi Garcia”

De Rode Duivels zijn in opbouw na de Gouden Generatie, maar toch staat de druk op de ketel bij de ...

42
42
Tranen bij Oranje: Koeman doet wat niemand verwacht had

Voor bondscoach Ronald Koeman is het trainerschap van het Nederlands elftal momenteel meer dan ooit ...

65
65
Vandenbempt maakt Anderlecht af: “Veel onbegrip”

RSC Anderlecht staat lijnrecht tegenover de Koninklijke Belgische Voetbalbond. De soap rond Nathan ...

226
226
Niet enkel WK-kwalificatie: meer op het spel voor Duivels

Het komende tweeluik tegen Noord-Macedonië en Wales wordt belangrijk voor de Rode Duivels. Met ...

53
53
Vermant komt met duidelijke boodschap voor Garcia

Rudi Garcia kan niet op Romelu Lukaku rekenen. De topschutter aller tijden van de Rode Duivels is ...

140
140
Tuchel verklaart oorlog aan Engelse fans: “Gewoon triest”

Engeland won met 3-0 van Wales in een oefeninterland, maar toch zit het er weer dik tegen bij The ...

23
23
‘Garcia onverbiddelijk: drie Duivels in de tribune’

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Noord-Macedonië namens de ...

159
159
Van Hooijdonk & co gaan los over Oranje: "Geen ruk aan"

Anno 2025 moet het zwart of wit zijn: grijs verkoopt niet. De spraakmakende quotes vliegen in het ...

28
28
'Bod van 45 miljoen: Liverpool & co lonken naar Rode Duivel'

Rudi Garcia ziet dat héél wat jonge Belgen op de deur kloppen. Zij maken naam en faam ...

142
142
Broos boos op Club Brugge: "Noemen ze dat kansen geven?"

Hugo Broos is een Club Brugge-man en gaat nog zeer vaak kijken als hij de kans heeft. De voormalige ...

392
392
Grote zorgen om Vinicius Jr.: 'Brandweer rukt massaal uit'

Terwijl de Braziliaanse steraanvaller van Real Madrid zich met zijn nationale team voorbereidt op ...

73
73
'Union SG slikt: transferprijs gevraagd van 5 miljoen'

Union SG moet op zoek naar een nieuwe trainer. De Brusselaars gaan Sebastien Pocognoli verliezen aan ...

278
278
Rode Duivels niet meer 'hot'? "Ideale tussenoplossing"

De Rode Duivels spelen vanavond in het stadion van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Eerder ...

65
65
Vete met Conte? De Bruyne legt alles op tafel

Er is al héél veel gezegd en geschreven over Kevin De Bruyne en zijn eerste maanden ...

104
104
'Knaltransfer Stassin: verrassende deal in januari?'

Lucas Stassin kende een zeer goed seizoen bij Saint-Etienne en leek afgelopen zomer naar een betere ...

77
77
‘Paars-wit in shock: Anderlecht botst met sterspeler’

Paars-wit davert: bij Anderlecht botst de sportieve nood met het droomscenario van hun jongste ster. ...

563
563
Rode Duivel verrast: "Romano wist transfer eerder dan mij"

De afgelopen zomermercato wisten een aantal Rode Duivels een transfer te versieren. Eén van ...

31
31
Garcia keihard: één Rode Duivel is alles kwijt

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Noord-Macedonië. Een partij die ze moeten winnen in ...

215
215
Opvolger Pocognoli: De Mil en 9 andere kandidaten

Sebastien Pocognoli verlaat Union SG voor AS Monaco. Die transfer wordt weldra officieel meegedeeld. ...

712
712
Opstelling Rode Duivels: Garcia hakt twee knopen door

De Rode Duivels spelen vanavond in de Planet Group Arena van AA Gent tegen Noord-Macedonië. Er ...

140
140
Garcia maakt vreemde keuze: Duivel al jaren op de dool

Rudi Garcia zorgde toch voor een aantal verrassingen. De bondscoach riep Axel Witsel op, maar in de ...

145
145
'Duitsers willen Club-sterkhouder: deal van ruim 20 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting de Europese ...

920
920
De Bruyne gek van mede-Duivel: "Dezelfde golflengte"

De Rode Duivels kunnen vrijdagavond de leiding nemen in hun kwalificatiepoule voor het WK 2026. Dan ...

239
239
Duivels danken Lions: opdoffer Wales ondanks megamisser

De Rode Duivels staan maandagavond voor een belangrijk WK-kwalificatieduel op Wales. In aanloop naar ...

57
57

Meer sportnieuws