'Club Brugge rondt volgende transfer eerstdaags af'

995 stemmen
'Club Brugge rondt volgende transfer eerstdaags af'

Mambourg. Maar de koopwoede lijkt nog niet gestild, ook Kaveh Razaei zou nog een optie zijn. 

Dit seizoensbegin opteerde Karim Belhocine om Adama Niane te gebruiken in de aanval. Maar de voormalige topschutter van de Franse Ligue 2 heeft zijn coach nog niet helemaal weten overtuigen. Door de komst van Nicholson zou Niane misschien nog worden uitgeleend indien de speler, de club én Belhocine dat nodig vinden. 

Mocht Niane tijdelijk vertrekken dan opent dat perspectieven voor de komst van Rezaei weet La Capitale. De Iraniër wordt bij Club Brugge geblokkeerd en hij heeft weinig vooruitzicht op speelminuten. Volgens de krant is Razaei zelf niet gekant tegen een terugkeer naar Charleroi, waar hij hoogdagen beleefde. Desondanks moeten Charleroi én Club Brugge nog tot een vergelijk komen. Blauw-Zwart zou zoveel mogelijk willen recupereren van de vijf miljoen euro dat het destijds investeerde in hem.

UPDATE 26/08

In de laatste rechte lijn richting het eind van de transfermercato lijkt Rezaei definitief op weg naar Charleroi. Volgens L'Avenir zou de rentree van de Iraniër naar de Carolo's niet zo lang meer op zich laten wachten. Eerder deze zomer schilderde manager Mehdi Bayat de transfer af als onrealistisch, maar dat zou nu het geval niet meer zijn. De transfer zou een uitleenbeurt betreffen, zonder aankoopoptie.

LEES OOK: Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Zal Rezaei potten breken bij Charleroi?

Meest recent

Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

13
13
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

120
120
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

21
21
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

49
49
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

71
71
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

44
44
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

109
109
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

181
181
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

34
34
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

50
50
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

59
59
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

111
111
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

87
87
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

184
184
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

214
214
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

476
476
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

228
228
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

348
348
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

191
191
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

226
226
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

523
523

Meer sportnieuws