City herpakt zich met vlotte overwinning op Bournemouth

door
City herpakt zich met vlotte overwinning op Bournemouth

Een week na het puntenverlies tegen Tottenham heeft Manchester City zondagmiddag aangeknoopt met een vlotte zege op het veld van AFC Bournemouth: 1-3. Kevin De Bruyne zorgde met een gelukje voor de assist op het openingsdoelpunt van Sergio Agüero. Het was alweer zijn 50ste assist in de Premier League en daar had hij slechts 123 wedstrijden voor nodig, geen enkele speler deed ooit beter.


Je moet weliswaar van goede wil zijn om de aanzet tot het doelpunt van Agüero als assist te bestempelen. De Rode Duivel wou immers trappen en raakte de bal verkeerde, waardoor zijn Argentijnse ploegmaat kon profiteren. Maar dat telt niet voor de statistieken. Het werd wel degelijk geteld als een assist en zo zit KDB aan 50 stuks in de Engelse eerste klasse. Niemand behaalde dat aantal sneller dan de Belg. Mesut Özil had er bijvoorbeeld 141 duels voor nodig, Eric Cantona 143.

City verdubbelde de marge nog voor rust via Raheem Sterling, die na een fraaie aanval over de breedte van het veld in een één-tegen-één-situatie werd gebracht: 0-2. Een prachtige vrije trap van Harry Wilson bracht de spanning vrijwel direct weer terug in Bournemouth, maar in de tweede helft bleef de gelijkmaker uit.

Agüero maakte de marge weer twee na ruim een uur spelen. City veroverde de bal na een ingooi, waarna de Argentijn uiteindelijk de ruimte kreeg om de bal binnen te werken. City staat na drie competitieduels op zeven punten. Bournemouth blijft steken op vier.

LEES OOK: 'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Welke ploeg maakte dit seizoen tot dusver het meeste indruk op u?

Meest recent

‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

4
4
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

17
17
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

41
41
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

87
87
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

67
67
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

108
108
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

435
435
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

52
52
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

247
247
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

187
187
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

973
973
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

189
189
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

803
803
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

496
496
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

589
589
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

533
533
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

125
125
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

142
142
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

628
628
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

136
136
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

279
279
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

281
281
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

161
161
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

101
101

Meer sportnieuws