City herpakt zich met vlotte overwinning op Bournemouth

door
City herpakt zich met vlotte overwinning op Bournemouth

Een week na het puntenverlies tegen Tottenham heeft Manchester City zondagmiddag aangeknoopt met een vlotte zege op het veld van AFC Bournemouth: 1-3. Kevin De Bruyne zorgde met een gelukje voor de assist op het openingsdoelpunt van Sergio Agüero. Het was alweer zijn 50ste assist in de Premier League en daar had hij slechts 123 wedstrijden voor nodig, geen enkele speler deed ooit beter.


Je moet weliswaar van goede wil zijn om de aanzet tot het doelpunt van Agüero als assist te bestempelen. De Rode Duivel wou immers trappen en raakte de bal verkeerde, waardoor zijn Argentijnse ploegmaat kon profiteren. Maar dat telt niet voor de statistieken. Het werd wel degelijk geteld als een assist en zo zit KDB aan 50 stuks in de Engelse eerste klasse. Niemand behaalde dat aantal sneller dan de Belg. Mesut Özil had er bijvoorbeeld 141 duels voor nodig, Eric Cantona 143.

City verdubbelde de marge nog voor rust via Raheem Sterling, die na een fraaie aanval over de breedte van het veld in een één-tegen-één-situatie werd gebracht: 0-2. Een prachtige vrije trap van Harry Wilson bracht de spanning vrijwel direct weer terug in Bournemouth, maar in de tweede helft bleef de gelijkmaker uit.

Agüero maakte de marge weer twee na ruim een uur spelen. City veroverde de bal na een ingooi, waarna de Argentijn uiteindelijk de ruimte kreeg om de bal binnen te werken. City staat na drie competitieduels op zeven punten. Bournemouth blijft steken op vier.

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Welke ploeg maakte dit seizoen tot dusver het meeste indruk op u?

Meest recent

Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

15
15
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

19
19
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

39
39
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

85
85
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

110
110
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

166
166
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

53
53
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

75
75
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

49
49
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

393
393
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

109
109
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

271
271
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

513
513
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

400
400
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

100
100
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

244
244
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

166
166
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

297
297
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

337
337
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

323
323
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

362
362
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

216
216
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

147
147
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

215
215

Meer sportnieuws