'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

691 stemmen
'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

In de Ligue 1 gaat Paris Saint-Germain zondagavond tegen Toulouse op zoek naar eerherstel na de slipper van vorige week tegen Stade Rennes. Dat zal de Franse kampioen wel opnieuw zonder Neymar moeten doen. Wegens transferperikelen wordt de Braziliaanse superster andermaal uit de selectie gehouden.


De toekomst van de aanvaller blijft deze zomer de gemoederen bedaren. Een terugkeer naar FC Barcelona leek lange tijd in de maak, maar de Catalanen zouden momenteel niet over voldoende financiële middelen beschikken. Real Madrid is eveneens in de running, ook met de Koninklijke is van een akkoord echter geen sprake. Het valt dus af te wachten of er nog een doorbraak volgt alvorens de transferdeadline verstrijkt. Maar in Parijs houden ze daar wel degelijk rekening mee.

Zo zou PSG al een vervanger voor de Braziliaan hebben aangeduid. The Mirror meldt namelijk dat de Fransen hun zinnen hebben gezet op Wilfried Zaha indien Neymar zou vertrekken. De Ivoriaan was eerder deze zomer in beeld bij zowat elke Engelse topclub. Maar door de hoge vraagprijs van zijn werkgever Crystal Palace bleef een doorbraak, tot zijn eigen grote frustratie, uit.

Die vraagprijs zou voor PSG alvast geen probleem zijn, de Parijzenaars zouden maar liefst 100 miljoen pond over hebben om de transfer af te ronden. Ook Paulo Dybala blijft in beeld in het Parc des Princes. Een overgang van de Argentijn is echter veel gecompliceerder vermits hij niet echt de intentie heeft om bij Juventus te vertrekken. Sowieso is een transfer van één van beide aanvallers pas echt aan de orde indien Neymar effectief vertrekt.

LEES OOK: Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Honderd miljoen voor Zaha ...

Meest recent

Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

22
22
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

88
88
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

56
56
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

73
73
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

105
105
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

194
194
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

253
253
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

50
50
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

237
237
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

314
314
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

393
393
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

213
213
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

307
307
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

172
172
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

154
154
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

322
322
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

302
302
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

130
130
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

96
96
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

632
632
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

218
218
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

455
455
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

570
570
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

198
198

Meer sportnieuws