'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

door
'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

In de Ligue 1 gaat Paris Saint-Germain zondagavond tegen Toulouse op zoek naar eerherstel na de slipper van vorige week tegen Stade Rennes. Dat zal de Franse kampioen wel opnieuw zonder Neymar moeten doen. Wegens transferperikelen wordt de Braziliaanse superster andermaal uit de selectie gehouden.


De toekomst van de aanvaller blijft deze zomer de gemoederen bedaren. Een terugkeer naar FC Barcelona leek lange tijd in de maak, maar de Catalanen zouden momenteel niet over voldoende financiële middelen beschikken. Real Madrid is eveneens in de running, ook met de Koninklijke is van een akkoord echter geen sprake. Het valt dus af te wachten of er nog een doorbraak volgt alvorens de transferdeadline verstrijkt. Maar in Parijs houden ze daar wel degelijk rekening mee.

Zo zou PSG al een vervanger voor de Braziliaan hebben aangeduid. The Mirror meldt namelijk dat de Fransen hun zinnen hebben gezet op Wilfried Zaha indien Neymar zou vertrekken. De Ivoriaan was eerder deze zomer in beeld bij zowat elke Engelse topclub. Maar door de hoge vraagprijs van zijn werkgever Crystal Palace bleef een doorbraak, tot zijn eigen grote frustratie, uit.

Die vraagprijs zou voor PSG alvast geen probleem zijn, de Parijzenaars zouden maar liefst 100 miljoen pond over hebben om de transfer af te ronden. Ook Paulo Dybala blijft in beeld in het Parc des Princes. Een overgang van de Argentijn is echter veel gecompliceerder vermits hij niet echt de intentie heeft om bij Juventus te vertrekken. Sowieso is een transfer van één van beide aanvallers pas echt aan de orde indien Neymar effectief vertrekt.

LEES OOK: Anderlecht of Club? Broer Benteke spreekt duidelijke taal

Honderd miljoen voor Zaha ...

Meest recent

Zetterberg over overlijden De Boeck: "Ben er niet goed van"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

29
29
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

59
59
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

49
49
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

78
78
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

133
133
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

55
55
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

397
397
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

104
104
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

221
221
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

185
185
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

316
316
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

359
359
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

75
75
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

783
783
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

401
401
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

571
571
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

156
156
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

555
555
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1284
1284
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

351
351

Meer sportnieuws