'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

door
'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

In de Ligue 1 gaat Paris Saint-Germain zondagavond tegen Toulouse op zoek naar eerherstel na de slipper van vorige week tegen Stade Rennes. Dat zal de Franse kampioen wel opnieuw zonder Neymar moeten doen. Wegens transferperikelen wordt de Braziliaanse superster andermaal uit de selectie gehouden.


De toekomst van de aanvaller blijft deze zomer de gemoederen bedaren. Een terugkeer naar FC Barcelona leek lange tijd in de maak, maar de Catalanen zouden momenteel niet over voldoende financiële middelen beschikken. Real Madrid is eveneens in de running, ook met de Koninklijke is van een akkoord echter geen sprake. Het valt dus af te wachten of er nog een doorbraak volgt alvorens de transferdeadline verstrijkt. Maar in Parijs houden ze daar wel degelijk rekening mee.

Zo zou PSG al een vervanger voor de Braziliaan hebben aangeduid. The Mirror meldt namelijk dat de Fransen hun zinnen hebben gezet op Wilfried Zaha indien Neymar zou vertrekken. De Ivoriaan was eerder deze zomer in beeld bij zowat elke Engelse topclub. Maar door de hoge vraagprijs van zijn werkgever Crystal Palace bleef een doorbraak, tot zijn eigen grote frustratie, uit.

Die vraagprijs zou voor PSG alvast geen probleem zijn, de Parijzenaars zouden maar liefst 100 miljoen pond over hebben om de transfer af te ronden. Ook Paulo Dybala blijft in beeld in het Parc des Princes. Een overgang van de Argentijn is echter veel gecompliceerder vermits hij niet echt de intentie heeft om bij Juventus te vertrekken. Sowieso is een transfer van één van beide aanvallers pas echt aan de orde indien Neymar effectief vertrekt.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Honderd miljoen voor Zaha ...

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

10
10
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

12
12
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

29
29
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

8
8
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

99
99
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

126
126
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

195
195
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

76
76
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

54
54
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

371
371
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

224
224
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

300
300
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

500
500
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

279
279
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

90
90
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

99
99
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

196
196
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

63
63
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

248
248
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

410
410
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

339
339
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

730
730

Meer sportnieuws