'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

691
'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

In de Ligue 1 gaat Paris Saint-Germain zondagavond tegen Toulouse op zoek naar eerherstel na de slipper van vorige week tegen Stade Rennes. Dat zal de Franse kampioen wel opnieuw zonder Neymar moeten doen. Wegens transferperikelen wordt de Braziliaanse superster andermaal uit de selectie gehouden.


De toekomst van de aanvaller blijft deze zomer de gemoederen bedaren. Een terugkeer naar FC Barcelona leek lange tijd in de maak, maar de Catalanen zouden momenteel niet over voldoende financiële middelen beschikken. Real Madrid is eveneens in de running, ook met de Koninklijke is van een akkoord echter geen sprake. Het valt dus af te wachten of er nog een doorbraak volgt alvorens de transferdeadline verstrijkt. Maar in Parijs houden ze daar wel degelijk rekening mee.

Zo zou PSG al een vervanger voor de Braziliaan hebben aangeduid. The Mirror meldt namelijk dat de Fransen hun zinnen hebben gezet op Wilfried Zaha indien Neymar zou vertrekken. De Ivoriaan was eerder deze zomer in beeld bij zowat elke Engelse topclub. Maar door de hoge vraagprijs van zijn werkgever Crystal Palace bleef een doorbraak, tot zijn eigen grote frustratie, uit.

Die vraagprijs zou voor PSG alvast geen probleem zijn, de Parijzenaars zouden maar liefst 100 miljoen pond over hebben om de transfer af te ronden. Ook Paulo Dybala blijft in beeld in het Parc des Princes. Een overgang van de Argentijn is echter veel gecompliceerder vermits hij niet echt de intentie heeft om bij Juventus te vertrekken. Sowieso is een transfer van één van beide aanvallers pas echt aan de orde indien Neymar effectief vertrekt.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Honderd miljoen voor Zaha ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

19
19
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

33
33
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

164
164
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

33
33
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

69
69
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

110
110
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

135
135
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

58
58
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

306
306
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

711
711
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

85
85
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

83
83
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

168
168
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

196
196
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

374
374
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

693
693
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

256
256
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

607
607
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

107
107

Meer sportnieuws