'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

691 stemmen
'PSG legt 100 miljoen klaar voor verrassende opvolger Neymar'

In de Ligue 1 gaat Paris Saint-Germain zondagavond tegen Toulouse op zoek naar eerherstel na de slipper van vorige week tegen Stade Rennes. Dat zal de Franse kampioen wel opnieuw zonder Neymar moeten doen. Wegens transferperikelen wordt de Braziliaanse superster andermaal uit de selectie gehouden.


De toekomst van de aanvaller blijft deze zomer de gemoederen bedaren. Een terugkeer naar FC Barcelona leek lange tijd in de maak, maar de Catalanen zouden momenteel niet over voldoende financiële middelen beschikken. Real Madrid is eveneens in de running, ook met de Koninklijke is van een akkoord echter geen sprake. Het valt dus af te wachten of er nog een doorbraak volgt alvorens de transferdeadline verstrijkt. Maar in Parijs houden ze daar wel degelijk rekening mee.

Zo zou PSG al een vervanger voor de Braziliaan hebben aangeduid. The Mirror meldt namelijk dat de Fransen hun zinnen hebben gezet op Wilfried Zaha indien Neymar zou vertrekken. De Ivoriaan was eerder deze zomer in beeld bij zowat elke Engelse topclub. Maar door de hoge vraagprijs van zijn werkgever Crystal Palace bleef een doorbraak, tot zijn eigen grote frustratie, uit.

Die vraagprijs zou voor PSG alvast geen probleem zijn, de Parijzenaars zouden maar liefst 100 miljoen pond over hebben om de transfer af te ronden. Ook Paulo Dybala blijft in beeld in het Parc des Princes. Een overgang van de Argentijn is echter veel gecompliceerder vermits hij niet echt de intentie heeft om bij Juventus te vertrekken. Sowieso is een transfer van één van beide aanvallers pas echt aan de orde indien Neymar effectief vertrekt.

LEES OOK: Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Honderd miljoen voor Zaha ...

Meest recent

Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

12
12
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

33
33
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

173
173
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

124
124
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

50
50
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

87
87
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

221
221
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

99
99
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

291
291
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

103
103
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

76
76
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

178
178
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

32
32
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

468
468
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

159
159
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

197
197
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

150
150
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

81
81
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

340
340
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

132
132

Meer sportnieuws