Ronaldo scherp: "Ze hebben nog niets bewezen"

door
Ronaldo scherp:

Ook in het huidige transferwindow werd opnieuw lustig met miljoenen gesmeten in binnen- en buitenland. Atletico Madrid betaalde bijvoorbeeld 126 miljoen euro voor Joao Felix, terwijl die toch nog maar één seizoen op het hoogste niveau had meegedraaid. Maar aan die trend lijkt niets meer te gaan veranderen.


Dat beseft ook Cristiano Ronaldo, die zich toch serieuze vragen stelt bij de huidige bedragen op de transfermarkt. "In deze markt is het lastig om een prijskaartje te bepalen voor een speler. Je ziet dat er voor verdedigers en doelmannen 80 miljoen euro wordt betaald. Een speler van 25 jaar die hetzelfde als ik heeft gepresteerd de afgelopen jaren zal dan wel bijna vier keer zoveel waard zijn", vertelt de Portugees bij TVI.

Ronaldo vindt het vooral raar dat zoveel geld op tafel wordt gelegd voor spelers die zich niet eens over een periode van meerdere seizoenen hebben bewezen. "In de moderne voetbalwereld bulkt het van het geld. Er zijn al veel spelers 100 miljoen euro waard terwijl ze nog niets hebben bewezen. Ik ben het niet eens met de exorbitante bedragen, maar het is de wereld waarin we leven. We moeten de markt respecteren."

LEES OOK: Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

De FIFA moet bepaalde transferlimieten instellen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

3
3
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

25
25
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

130
130
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

16
16
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

68
68
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

231
231
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

216
216
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

109
109
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

182
182
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

105
105
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

125
125
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

68
68
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

153
153
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1345
1345
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

74
74
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

211
211
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

432
432
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

80
80
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

154
154
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

54
54
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48

Meer sportnieuws