'Club Brugge maakt miljoenenverlies op Rezaei'

door
'Club Brugge maakt miljoenenverlies op Rezaei'

Club Brugge komt dit weekend niet in actie met oog op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen LASK Linz. Het bestuur zal daar echter niet om malen. Het einde van de mercato nadert immers met rasse schreden en Blauw-Zwart heeft nog wel wat huiswerk op te knappen.


Normaal gezien zou Club dit weekend op bezoek gaan bij Sporting Charleroi. Door de gekende redenen zal deze partij nu op een later tijdstip afgewerkt worden, maar het is goed mogelijk dat vertegenwoordigers van beide clubs mekaar dit weekend wél ontmoeten. De kans bestaat immers dat Club en Charleroi opnieuw zaken gaan doen. Zo stelt La Dernière Heure dat een terugkeer van Kaveh Rezaei niet langer uitgesloten is.

Begin deze zomer liet Charleroi-manager Mehdi Bayat nog verstaan dat een comeback van de Iraniër onmogelijk zou zijn. Hij was ervan overtuigd dat Rezaei helemaal zou doorbreken onder Philippe Clement en dat Club hem niet zou laten gaan. Maar de spits komt amper in de plannen van Clement voor, terwijl Charleroi net nood heeft aan een extra aanvaller. Daarom zou een terugkeer nu wel aan de orde zijn, er wordt gewag gemaakt van een huurbeurt.

UPDATE 15u37
Een huurbeurt lijkt momenteel niet enkel voor Rezaei de beste oplossing, ook Club doet er goed aan om hem elders aan speelminuten te laten komen. Want al die tijd dat hij naast de ploeg stond bij Blauw-Zwart is zijn marktwaarde er niet op vooruit gegaan, integendeel. Waar Club vorige zomer nog vijf miljoen euro voor hem betaalde, zou zijn waarde volgens Het Laatste Nieuws nog slechts twee miljoen bedragen. Tenzij hij zich dus (elders) opnieuw in de kijker kan spelen, moet Club een miljoenenverlies incasseren.

LEES OOK: 'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

Club heeft destijds veel te veel betaald voor Rezaei ...

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

94
94
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

76
76
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

507
507
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

84
84
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

141
141
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

271
271
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

61
61
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

570
570
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

369
369
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

455
455
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

496
496
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1239
1239
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

361
361
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

379
379
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

144
144
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

320
320
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

83
83
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

88
88
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

533
533
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws