'Club Brugge maakt miljoenenverlies op Rezaei'

door
'Club Brugge maakt miljoenenverlies op Rezaei'

Club Brugge komt dit weekend niet in actie met oog op de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen LASK Linz. Het bestuur zal daar echter niet om malen. Het einde van de mercato nadert immers met rasse schreden en Blauw-Zwart heeft nog wel wat huiswerk op te knappen.


Normaal gezien zou Club dit weekend op bezoek gaan bij Sporting Charleroi. Door de gekende redenen zal deze partij nu op een later tijdstip afgewerkt worden, maar het is goed mogelijk dat vertegenwoordigers van beide clubs mekaar dit weekend wél ontmoeten. De kans bestaat immers dat Club en Charleroi opnieuw zaken gaan doen. Zo stelt La Dernière Heure dat een terugkeer van Kaveh Rezaei niet langer uitgesloten is.

Begin deze zomer liet Charleroi-manager Mehdi Bayat nog verstaan dat een comeback van de Iraniër onmogelijk zou zijn. Hij was ervan overtuigd dat Rezaei helemaal zou doorbreken onder Philippe Clement en dat Club hem niet zou laten gaan. Maar de spits komt amper in de plannen van Clement voor, terwijl Charleroi net nood heeft aan een extra aanvaller. Daarom zou een terugkeer nu wel aan de orde zijn, er wordt gewag gemaakt van een huurbeurt.

UPDATE 15u37
Een huurbeurt lijkt momenteel niet enkel voor Rezaei de beste oplossing, ook Club doet er goed aan om hem elders aan speelminuten te laten komen. Want al die tijd dat hij naast de ploeg stond bij Blauw-Zwart is zijn marktwaarde er niet op vooruit gegaan, integendeel. Waar Club vorige zomer nog vijf miljoen euro voor hem betaalde, zou zijn waarde volgens Het Laatste Nieuws nog slechts twee miljoen bedragen. Tenzij hij zich dus (elders) opnieuw in de kijker kan spelen, moet Club een miljoenenverlies incasseren.

LEES OOK: Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Club heeft destijds veel te veel betaald voor Rezaei ...

Meest recent

Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

6
6
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

14
14
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

142
142
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

137
137
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

203
203
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

216
216
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

348
348
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

186
186
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

55
55
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

295
295
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

59
59
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

231
231
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

177
177
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

258
258
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

194
194
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

122
122
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

187
187
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

140
140
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

264
264
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

96
96
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

330
330

Meer sportnieuws